iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta

+6
huzur1
seize_seize
Semihbaba4125
ulvi
islam73
fraude
10 posters
YazarMesaj
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Empty
MesajKonu: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 9:04 pm

ARO kadim dostum diyerek başlıyorum 4 hafta önce başıma gelen bir talihsizlikten dolayı gözümde %90 görme kaybım vardı ve tamamen kapanmıştı gözüm 3gün sonra Ulvi Hocama manevi ameliyat yapılabilir mi dedim tabikide dedi ve ertesi gün tamamen kapalı gözüm açıldı 2 gün sonra dr. a gittim bu arada dr. hasar kalır demişti, gözüm %60 görmeye başlamıştı 1 hafta sonra ise gözümde %18 görme kaybı kaldı artık muayeneye gerek yok dedi dr şok geçirdi 6 aya = hasarla geçer böyle giderse dedi şükür gayet iyi görüyorum artık

Ayrıca sağ elimde baş parmağımda bağ kopmuştu onda da dr %99 ameliyat dedi ve 4. hafta artık parmağımı oynatabiliyorum.

bunlar benim hayatımda son olanlar daha birçok muhteşem durumla karşılaştım

inanmayan varsa raporlarımı direk gösterebilirim.

İyi varsınız hocam ve iyiki sizleri tanımışım Allah sizden razı olsun her namazda bunun için ağlayarak dua ediyorum emin olun
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 9:15 pm

ablam gecmis olsun. senin adina kendime yapilmisbir ameliyat gibi sevindimULVI HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN.
ben iddiaediyorum ve inaniyorum. dünyada ulvi hocam gibi büyük ve insanliga yararli baska bir insan yok
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 9:19 pm

ARO kardeşim annemiz için bende çok sevindim şükürler olsun Rabbim şifasını daim etsin evet Ulvi Hocamla ilgili söylediğin her söze sonuna kadar katılıyorum
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 9:47 pm

Allah Razı Olsun kadim dostum Rab !bim Şifamızı Daim Etsin Amin
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 2:04 pm

Amin
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:32 pm

Güncel....
seize_seize
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:34 pm

Maşallah.. Allah şifanızı daim etsin inşallah...
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:06 pm

Allah karşılıksız bu şekilde şifa dağıtan kendilerini gizleyip fedakarlık yapan bu kullarını her iki cihanda da mutlu etsin inşallah.Bu özellikler bana verilmiş boş oturayım demeyen elinden geleni yapıp insanları güldüren,acılarını Allah'ın izniyle dindiren kullarını eminim en iyi yerlerde ağırlayacaktır,Allahu teala.
livanur
Yeni Üye

Yeni Üye
livanur

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:50 pm

Rabbim razı olsun...
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:11 pm

Temiz kalpli kardeşim öncelikle geçmiş olsun ve şifan daim olsun .Benim durumumu yakinen sen biliyorsun Gırtlak kanserinden şu an eser kalmadı bende.Tek kalan şey yorulduğumda boğazımın anjine olan yatkınlığı ona da şükür.bu arada sanada minnetdar ve duacıyım bilesin .....
Allah Ulvi hocamdan razı olsun ilmini artırsın..
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:34 pm

Ulvi Hocama milyonlarca kez maşallah maşallah maşallah Allah razı olsun ilmini arttırsın inşallah

iyileşen kardeşlerimi de tebrik ediyorum rabbim şifalar versin
Hocam bana ne zaman bakıcaksınız:(Sad
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 3:51 pm

güncel.....
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta   Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 10:04 pm

gözümde görme kaybım %0 doktor yüksek ihtimal hasar kalacak dedi ama şükür kalmadı parmağımdaki bağ kopması ise kendiliğinden düzeldi

nasıl teşekkür edeceğim sana Ulvi Hocam bilemiyorum Rabbim seni başımızdan eksik etmesin Allah sonsuz kez Razı Olsun senden ve seni yetiştirenlerden

Ulvi Hocamın Yaptığı Bir Manevi Ameliyatta Bu Başlıkta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocamin yaptigi mucize manevi böbrek ameliyati.
» ULVİ HOCAMIN DİKKaTİNE
» ulvı hocamın dıkkatıne
» ulvi hocAmın dikkatine
» Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam