iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hocam bakmadan gecmeyin

YazarMesaj
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

hocam bakmadan gecmeyin Empty
MesajKonu: hocam bakmadan gecmeyin   hocam bakmadan gecmeyin Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:35 pm

sayın hocam iyi akşamlar hocam bende bugun sıkıntılarım oldu suan hallanda bugun denizlide carşıya cıkmıştım birden bunalıma girdim canım cıkıcak gibi oldu deprasyon girdim galiba hocam kafamın sagın agrı var hocam suan ruhum hıc iyi degil hocam morlaım cok bozuk hocam bugunkı sıkıntım neydi hocam bir rica ederim lütfen hocam bakarmısınız hocam

hocam bakmadan gecmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Eşşek deyip geçmeyin
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.