iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hasanı Basri Hazretleri Buyurmuşki '' Ben Bir Sahabi Efendimiz 'in Atının Burnuna Giren Toz Bile Olamam

YazarMesaj
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

Hasanı Basri Hazretleri Buyurmuşki '' Ben Bir Sahabi Efendimiz 'in Atının Burnuna Giren Toz Bile Olamam Empty
MesajKonu: Hasanı Basri Hazretleri Buyurmuşki '' Ben Bir Sahabi Efendimiz 'in Atının Burnuna Giren Toz Bile Olamam   Hasanı Basri Hazretleri Buyurmuşki '' Ben Bir Sahabi Efendimiz 'in Atının Burnuna Giren Toz Bile Olamam Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 12:13 pm

Başlıkta olayın rivayeti şöyledir, çevresindeki insanlar Hasanı Basri Hazretlerine sizlerde Sahabiler Gibisiniz Derler

O Haddini ve Edebini Bile Büyük İnsan Utanarak ve Haya Ederek Derki

Ben Bir Sahabi Efendimiz 'in Atıyla Dörtnala Giderken yerden Kaldırıpta Burnuna giden bir Toz Parçası Bile Olamam

Bakın Halifelerden Bahsetmiyor sadece Herhangi Bir Sahabi Efendimiz Diyor

Allah Cümle MÜslüman 'a Haddini ve Edebini Bilmeyi Nasip Etsin Amin

Hasanı Basri Hazretleri Buyurmuşki '' Ben Bir Sahabi Efendimiz 'in Atının Burnuna Giren Toz Bile Olamam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...
» Hasan-i Basri
» HASAN-I BASRİ
» Efendimiz(S.A.V)'e
» Ulvi kardeşime teşekkür bile az kalır...