iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA

+9
gespenst
Lja
fraude
Emir Sultan
KurtuluşZor_786
Rayiha arşınca
loyal
gül-as
mümine sultan
13 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Empty
MesajKonu: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 3:28 pm

BY.NOKTA üyeleri kampta

ULVİ:Evetttt sonunda kamp yerine geldikkk . Ne yapıyoruz sürüden ayrılmıyoruzz...

HAYDARI KERRAR:hadi bakalım arkadaslar yerleri belirleyip çadırlarımızı kuruyoruz ...
ZİNNUREYN ALİ:Kuramıyoruz
HAYDARI KERRAR:neden yoksa yine çadırımı unuttun gecen senede bizi yanlıs yere getirtmiştin

MÜMİNE SULTAN:Yaaa tühhh aşkım'da gelecekti ama çocuğa bakmak zorunda kaldı BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Frown

ZİNNUREYN ALİ:yok oymak abİ çadır kurmayı bilmiyorum

BY.NOKTA:Tamam sana SEVBAN yardım eder

SEVBAN: laa laaa laa buyurun bişey mi dediniz BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA 26

ULVİ: su cadıra bir el atarsan sevinirim

SEVBAN:Olmaz ben su ağaca tırmanıp ormanın güzelliklerini izleyeceğim BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Buba
EMİR SULTAN:
bize her zaman söylerdin ormanlar çok güzel diyee ee ben bişey göremiyorum

LOYAL:heheheh cocuqa bak tabi göremezsin her yer ağaç doluBY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA 008

İSLAM73:NİYE UYDUYSAK SANA BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Iqxrr75ui9yajm25hvg6uz5ei0

ZALİM: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Fwfmlcqjro9jyn9rsbfbdjphf1 hoytt trip yapma bana bacaklarını kırarım

HİLAL: ne oluyo bir sorunmu var BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Kerimustagif399nz2

RAYİHA:[img:815c]http://www.islamiask.com/images/smilies/ciglik[1].gif[/img:815c]böcek var burda BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Dd5f48ab724b3ff62205b7bzx1
GESPENST: yok yok senin için rahat olsun OLSADA BEN ONU ÖLDÜRÜRÜM
[img:815c]http://www.islamiask.com/images/smilies/danz[1].gif[/img:815c]

kendi yapımım
emeğe saygı
BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Msn_grinBY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Msn_grinBY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Msn_grinBY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Msn_tongueBY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Msn_tongue

En son Mümine Sultan tarafından Salı Mayıs 25, 2010 8:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 3:35 pm

ya bizi niye götürmediniz küstüm işte .admine söyleyecem seni sultan mod..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 3:39 pm

GÜL-AS
NURSİMA
RAYİHA
GÖKKUŞAĞI BİZ YÜRÜYÜŞE ÇIKLAIM BEYLER YEMEĞİ HAZIRLASIN BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_razz
KURTULUŞ ABİ SİZİN YÖREDEN YEMEKLER YAPARSIN ARTIK BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:24 pm

Ablam her sene apar topar cıkıyoruz plansız programsız hep bı aksılık oluyo ama her ne olursa olsun bız BYNOKTA ailesi her halımızle mutluyuz Smile Smile

Allah (cc) razı olsun.... ablam emeğine yüreğine sağlık..
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:14 pm

RAYİHA:[img:15d5]http://www.islamiask.com/images/smilies/ciglik[1].gif[/img:15d5]böcek var burda BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Dd5f48ab724b3ff62205b7bzx1
GESPENST: yok yok senin için rahat olsun OLSADA BEN ONU ÖLDÜRÜRÜM
[img:15d5]http://www.islamiask.com/images/smilies/danz[1].gif[/img:15d5]

Smile Smile emeğine sağlık ablam ya çok güzel olmuş gerçekten Smile
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:24 pm

Mümine Sultan demiş ki:
GÜL-ASNURSİMARAYİHAGÖKKUŞAĞI BİZ YÜRÜYÜŞE ÇIKLAIM BEYLER YEMEĞİ HAZIRLASIN KURTULUŞ ABİ SİZİN YÖREDEN YEMEKLER YAPARSIN ARTIK
Off! Gene bize iş çıktı... Sad öbür beyler bir çadır kurarak her birisi bir kenara çekildiler.. Haydar hocam namaz kılıyor. Ulvi hocam esma çekiyor. Zinnureyn Ali laptopu ile bir köşede yine irticai faaliyetlerde. Zalim kardeşimiz islam düşmanlarına kahriye okumakta. Emir sultan şüpheci şekilde etrafı temaşa ediyor. Gespenst yürüyüşe çıkan hanımlara refakat ediyor. (kurt kapacak sanki) Sevban Haydar hocamın başında namazının bitmesini bekliyor.. Havvasul Esrar'da mail attı, birazdan gelecekmiş (kurnaz yemekler hazır olduktan sonra gelecek) Hadi Hurricane iş bize kaldı kardeşim. Sen mangalı yakıver. İslam73 kardeşim hadi artık sende indiri ver şu telefonu elinden. Bende şu sebzeleri etle beraber halledeyim... Off! Mü'mine bacım.. Bu yapılırmıydı ablam ya... Sad
Smile Smile Smile
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:27 pm

Mümine Sultan demiş ki:
GÜL-AS
NURSİMA
RAYİHA
GÖKKUŞAĞI BİZ YÜRÜYÜŞE ÇIKLAIM BEYLER YEMEĞİ HAZIRLASIN BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_razz
KURTULUŞ ABİ SİZİN YÖREDEN YEMEKLER YAPARSIN ARTIK BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile

geliyorum abla hadi çıkalım Smile
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 6:17 pm

Selamün Aleyküm,Allah Razı Olsun kardeşim Emeğine sağlık çok güzel olmuş,Ayrıca Kurtuluş kardeşim sanada teşekkürler Allah Razı Olsun,Her zaman Uyanık olmak gerek Vesselam.Allah Razı Olsun güzel kalpli kardeşlerim,bu ailenin bir ferdi olmaktan GURUR duyuyorum ve Cenab-ı Allah'ıma şükrediyorum.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 8:50 pm

demek beni almadınız hüh diyorum
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 10:00 pm

fraude demiş ki:
demek beni almadınız hüh diyorum
Ablam seni almıyoruz,sana Yagmurlu havada su bilem yok,çünkü sen küçükken kazana düştün. Razz ,Sen eli maşalısın hem bilem gelsen bile arabada yer kalmamıştıki Razz ,hehe.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 11:37 pm

ahahahah çok güzel yaaa valla bır tatıle ihtıyacım vardı benımde... sevban kur şu çadırı bak gece oldu, nerde uyuycz. ay ne uyuması hocalarımız burdayken Razz bu bir fırsat. haydı arkadaşlar bakım sırasınaaaaa Razz

amanin listede ben yokmuşum ki Sad
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 8:50 am

RAYİHA:böcek var burda BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Dd5f48ab724b3ff62205b7bzx1

GESPENST: yok yok senin için rahat olsun OLSADA BEN ONU
ÖLDÜRÜRÜM

Smile Smile Smile evet öldürürüm uleennn ,valla ben çadır madır uğraşamam bak kurtuluş kardeşim demiş ben bayanlara refakat edecem ,kocaaa orman ne olur ne olmaz ama demi Smile İti var Köpeği var Very Happy Havlarlar sonra gerçi bizim kızları korkutamazlar ama Smile

çok güzel olmuş maşallah Smile

Lja sen arabada uyuyakalmışın Mümine görmemiş seni anladın mı ,Zalime derim bak seni Very Happy
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 1:17 pm

KurtuluşZor_786 demiş ki:
Mümine Sultan demiş ki:
GÜL-ASNURSİMARAYİHAGÖKKUŞAĞI BİZ YÜRÜYÜŞE ÇIKLAIM BEYLER YEMEĞİ HAZIRLASIN KURTULUŞ ABİ SİZİN YÖREDEN YEMEKLER YAPARSIN ARTIK
Off! Gene bize iş çıktı... Sad öbür beyler bir çadır kurarak her birisi bir kenara çekildiler.. Haydar hocam namaz kılıyor. Ulvi hocam esma çekiyor. Zinnureyn Ali laptopu ile bir köşede yine irticai faaliyetlerde. Zalim kardeşimiz islam düşmanlarına kahriye okumakta. Emir sultan şüpheci şekilde etrafı temaşa ediyor. Gespenst yürüyüşe çıkan hanımlara refakat ediyor. (kurt kapacak sanki) Sevban Haydar hocamın başında namazının bitmesini bekliyor.. Havvasul Esrar'da mail attı, birazdan gelecekmiş (kurnaz yemekler hazır olduktan sonra gelecek) Hadi Hurricane iş bize kaldı kardeşim. Sen mangalı yakıver. İslam73 kardeşim hadi artık sende indiri ver şu telefonu elinden. Bende şu sebzeleri etle beraber halledeyim... Off! Mü'mine bacım.. Bu yapılırmıydı ablam ya... Sad
Smile Smile Smile

Yettim kurtuluş kardeşim sen git namaz kıl yada zikir et ben yemekleri hazırlarım sen üzülme ablasının gülüsü . BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 2:54 pm

gökkuşağı demiş ki:
Off! Gene bize iş çıktı... öbür beyler bir çadır kurarak her birisi bir kenara çekildiler.. Haydar hocam namaz kılıyor. Ulvi hocam esma çekiyor. Zinnureyn Ali laptopu ile bir köşede yine irticai faaliyetlerde. Zalim kardeşimiz islam düşmanlarına kahriye okumakta. Emir sultan şüpheci şekilde etrafı temaşa ediyor. Gespenst yürüyüşe çıkan hanımlara refakat ediyor. (kurt kapacak sanki) Sevban Haydar hocamın başında namazının bitmesini bekliyor.. Havvasul Esrar'da mail attı, birazdan gelecekmiş (kurnaz yemekler hazır olduktan sonra gelecek) Hadi Hurricane iş bize kaldı kardeşim. Sen mangalı yakıver. İslam73 kardeşim hadi artık sende indiri ver şu telefonu elinden. Bende şu sebzeleri etle beraber halledeyim... Off! Mü'mine bacım.. Bu yapılırmıydı ablam ya...
Yettim kurtuluş kardeşim sen git namaz kıl yada zikir et ben yemekleri hazırlarım sen üzülme ablasının gülüsü .
Hay Allah (c.c.) razı olsun ablam ya.. Hele şükür halden anlayan biri çıktı. Smile Mü'mine bacıyı açık hava çarptı. Kimseyi hiiç düşünmüyor. (Ne yapsın zavallı. Siteden hiç dışarı çıktığı yokki) Very Happy Açık havayı görünce "Hadi kızlar gezelim. Lay lay lom" Olmazki ama! Hurricane'de kaytardı. Yenge ona mesaj göndermiş "Nerdesin?" diye.. Garibin rengi attı. Heyecanla yakmaya çalıştığı mangalıda devirdi. Az daha yangın çıkıyordu! Very Happy Emir sultan da Hurricane'nin peşinden gitti. İşin doğruluğunu tahkik edecekmiş.. Off... Valla hızır gibi yetiştin ablam... Smile
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:15 pm

gökkuşağı demiş ki:
Off! Gene bize iş çıktı... öbür beyler bir çadır kurarak her birisi bir kenara çekildiler.. Haydar hocam namaz kılıyor. Ulvi hocam esma çekiyor. Zinnureyn Ali laptopu ile bir köşede yine irticai faaliyetlerde. Zalim kardeşimiz islam düşmanlarına kahriye okumakta. Emir sultan şüpheci şekilde etrafı temaşa ediyor. Gespenst yürüyüşe çıkan hanımlara refakat ediyor. (kurt kapacak sanki) Sevban Haydar hocamın başında namazının bitmesini bekliyor.. Havvasul Esrar'da mail attı, birazdan gelecekmiş (kurnaz yemekler hazır olduktan sonra gelecek) Hadi Hurricane iş bize kaldı kardeşim. Sen mangalı yakıver. İslam73 kardeşim hadi artık sende indiri ver şu telefonu elinden. Bende şu sebzeleri etle beraber halledeyim... Off! Mü'mine bacım.. Bu yapılırmıydı ablam ya...
Yettim kurtuluş kardeşim sen git namaz kıl yada zikir et ben yemekleri hazırlarım sen üzülme ablasının gülüsü .
Hay Allah (c.c.) razı olsun ablam ya.. Hele şükür halden anlayan biri çıktı. Smile Mü'mine bacıyı açık hava çarptı. Kimseyi hiiç düşünmüyor. (Ne yapsın zavallı. Siteden hiç dışarı çıktığı yokki) Very Happy Açık havayı görünce "Hadi kızlar gezelim. Lay lay lom" Olmazki ama! Hurricane'de kaytardı. Yenge ona mesaj göndermiş "Nerdesin?" diye.. Garibin rengi attı. Heyecanla yakmaya çalıştığı mangalıda devirdi. Az daha yangın çıkıyordu! Very Happy Emir sultan da Hurricane'nin peşinden gitti. İşin doğruluğunu tahkik edecekmiş.. Off... Valla hızır gibi yetiştin ablam... Smile

Aha geldim! Kulağım çınlıyordu bir baktım kurtuluş kardeş bizi çekiştirir. Bende seni yengeye söylemezsem, bakalım karizma çizmek nasıl oluyormuş BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin Olum böyle şeyler söylenir mi burda. O arkamdan koşan Emir sultanmıydı? En son gördüğümde aslan kovalıyordu, yazııık gitti çocuk. BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:32 am

HuRRiCaNe demiş ki:
gökkuşağı demiş ki:

Aha geldim! Kulağım çınlıyordu bir baktım kurtuluş kardeş bizi çekiştirir. Bende seni yengeye söylemezsem, bakalım karizma çizmek nasıl oluyormuş BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin Olum böyle şeyler söylenir mi burda. O arkamdan koşan Emir sultanmıydı? En son gördüğümde aslan kovalıyordu, yazııık gitti çocuk. BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin
BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:47 pm

gespenst demiş ki:
RAYİHA:böcek var burda BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Dd5f48ab724b3ff62205b7bzx1

GESPENST: yok yok senin için rahat olsun OLSADA BEN ONU
ÖLDÜRÜRÜM

BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile evet öldürürüm uleennn ,valla ben çadır madır uğraşamam bak kurtuluş kardeşim demiş ben bayanlara refakat edecem ,kocaaa orman ne olur ne olmaz ama demi BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile İti var Köpeği var BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin Havlarlar sonra gerçi bizim kızları korkutamazlar ama BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile

çok güzel olmuş maşallah BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_smile

Lja sen arabada uyuyakalmışın Mümine görmemiş seni anladın mı ,Zalime derim bak seni BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_biggrin

Smile Smile
gokhan2127
Yeni Üye

Yeni Üye
gokhan2127

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA   BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 8:30 am

çok güzel yaaa Smile

BY.NOKTA ÜYELERİ KAMPTA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sayın by nokta üyeleri ve dostlar artık yeni sitemiz acıldı burda kimseyi bulamazsınız
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» sitenin üyeleri neredesiniz???
» by.nokta.com
» Âlemlerden bir nokta