iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar

+3
haydarı kerrar
islam73
ulvi
7 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Empty
MesajKonu: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 2:53 pm

Son zamanlarda dikkatimi çekti din düşmanı kesim be münafık kesim bynokta sitesine devamlı saldırıyor niye

Çünkü bynokta gösterdikleri özellikleri ile Ehli Sünnet'in ve Ehli Sünnet Alimleri 'nin olağan üstü özelliklerini keramet vari hallerininin ispatını yapıyor ve tüm dünyaya gösteriyor

Tüm dünyada acaba Müslümanlık ve acaba Ehli Sünnet düşüncesi oluşuyor

Tüm dünyada Ehli Sünnet Sevgisi oluşuyor

din düşmanları ve münafık kesim bu sefer ne yapıyor forumda küfürlerşme ve sinir ortamı oluşturarak forumdaki sevgi saygı ve huzur havasını bozmaya çalışıyor

insanları bir araya toplayıp Din 'i Öğretmeye çalışan hocalar arasına nifak ve ayrılık sokmaya çalışılıyor, birini devamlı övüp saygı gösterip diğerine küfür ve hakaret etmeye çalışıyorlar ki aralarında husumet ve anlaşmazlık çıksın

Biri diğerine beni niye kollamıyorsun diye sorsun, öbürü bana hiç saygısızlık yapmıyorlar sende birşey var diye suçlasın ( aynı çinlilerin Göktürklere uyguladığı böl, parçala, yut politikaları gibi, hemen hemen aynısı ( demekki şeytan her yerde aynı, uyanlarda her yerde aynı, çini, Türkü yok ))

İnsanlara kerametvari haller gösteren hocaları hakaret ve küfürlerle boğup arkasından türlü türlü iftiralar atıp insanların gözünde banal ve sıradan duruma düşürmeye çalışmak, böyle olsunki insanlar Ehli Sünnetin etrafına toplanmasın ve Ehli Sünneti sevmesin

ByNokTa dikkat edildise MüslümaN Kardeşlerimizi bir araya toplamaya başlamış, onlara birlik olmayı öğretmiş, dayanışmayı ve tek yumruk olmayı öğretmiş bir sitedir

İnsanlar burda bir bütün olmaktadır ve yanlışlara karşı bilinçlendirilmektedir

İnsanlar burda yardımlaşmayı öğrenmekte ve sevmektedir

İçi münafık kendi Müslüman olan kimse bu siteyi ve ulvi hocalarını sevmez

normalde bizlere teşekkür eden hırıstiyanlar bile vardır gösterdiğimiz insanlık örneği ve yardımlaşma için

Ama dediğimiz gibi durmak yola devam, her gün dahada büyüyeceğiz İnşaallah
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:04 pm

INSAALLAH HOCAM. sonuna kadar emrindeyim. önceden düsmanlar mert olurdu. simdikiler dost görünüp düsmanlik yapiyor. yada kendileri münafuk ama müslüman gözüküyorlar. ama sadece kendi caplarinda.

bunlara bizm oralarda uyanik kerizler derler yani kendileri gerizekalli ama karsisindakini salak görüyor. halbuki kendilerinde kus kadar beyinleri yok.............

NOT: YAZACAGIM EN HAFIF YAZIYI YAZDIM
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:15 pm

Kardeşim Rabbim razı olsun Ayette: Allahın dinine yardım edin ki Allah ta size yardım etsin buyrulur bizim niyetimizi Allah c.c bilmektedir hiç bir karşılık beklemeden sana gelen teşekkürler de bunun kanıtıdır. elbette büyüyeceğiz inşallah Ozan Arifin bir sözü var çok hoşuma gider küçük ateşe rüzgar vurdumu söndürür ama Büyük Ateşe rüzgar vurdumu daha da büyütür işte bizi küçük ateş zannedip fitne çıkaranlar daha da büyüdüğümüzü gördüler anladılar ki bunlar büyük ateşmiş ama dahada büyüyeceğiz inşallah.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:37 pm

insanları bir araya toplayıp Din 'i Öğretmeye çalışan hocalar arasına nifak ve ayrılık sokmaya çalışılıyor, birini devamlı övüp saygı gösterip diğerine küfür ve hakaret etmeye çalışıyorlar ki aralarında husumet ve anlaşmazlık çıksın

kardeşim biz bizi biliyoruz bu güne kadar bunu yapamadılar Allah c.c izniyle bundan sonrada yapamazlar onlar bizi kendileriyle karıştırıyorlar ama bilmiyorlar ki bizde adam satmak yoktur biz dost için serden geçenlerdeniz.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 5:15 pm

haydarı kerrar demiş ki:

kardeşim biz bizi biliyoruz bu güne kadar bunu yapamadılar Allah c.c izniyle bundan sonrada yapamazlar onlar bizi kendileriyle karıştırıyorlar ama bilmiyorlar ki bizde adam satmak yoktur biz dost için serden geçenlerdeniz.vesselam

Allah Razı Olsun kardeşim , biliyorum. Zaten ondan bunların bu halleri komiğime gidiyor gülüyorum

Sana boşuna manevi alemden haydar lakabı verilmemiş kardeşim, lakabına hakkınla layıksın bana göre vesselam

keşke şu karşı taraftaki insanlardada sendeki onur ve haysiyetin binde biri olsaydı

inan mücadelemden zevk alır adamlarla mücadele ediyorum derdim

yok kardeşim yok sadece boşlar, boş teneke gibi çok gürültü çıkarıyorlar
sevban
Normal Üye

Normal Üye
sevban

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 6:25 pm

Kardeşim Rabbim razı olsun Ayette: Allahın dinine yardım edin ki Allah ta size yardım etsin buyrulur bizim niyetimizi Allah c.c bilmektedir hiç bir karşılık beklemeden sana gelen teşekkürler de bunun kanıtıdır. elbette büyüyeceğiz inşallah Ozan Arifin bir sözü var çok hoşuma gider küçük ateşe rüzgar vurdumu söndürür ama Büyük Ateşe rüzgar vurdumu daha da büyütür işte bizi küçük ateş zannedip fitne çıkaranlar daha da büyüdüğümüzü gördüler anladılar ki bunlar büyük ateşmiş ama dahada büyüyeceğiz inşallah.vesselam

hiç düşünmeden altına imzamı atıyorum ...vesselam veddua
sevban
Normal Üye

Normal Üye
sevban

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 6:26 pm

[quote="ulvi"]Son zamanlarda dikkatimi çekti din düşmanı kesim be münafık kesim bynokta sitesine devamlı saldırıyor niye

Çünkü bynokta gösterdikleri özellikleri ile Ehli Sünnet'in ve Ehli Sünnet Alimleri 'nin olağan üstü özelliklerini keramet vari hallerininin ispatını yapıyor ve tüm dünyaya gösteriyor

Tüm dünyada acaba Müslümanlık ve acaba Ehli Sünnet düşüncesi oluşuyor

Tüm dünyada Ehli Sünnet Sevgisi oluşuyor

din düşmanları ve münafık kesim bu sefer ne yapıyor forumda küfürlerşme ve sinir ortamı oluşturarak forumdaki sevgi saygı ve huzur havasını bozmaya çalışıyor

Biri diğerine beni niye kollamıyorsun diye sorsun, öbürü bana hiç saygısızlık yapmıyorlar sende birşey var diye suçlasın ( aynı çinlilerin Göktürklere uyguladığı böl, parçala, yut politikaları gibi, hemen hemen aynısı ( demekki şeytan her yerde aynı, uyanlarda her yerde aynı, çini, Türkü yok ))

İnsanlara kerametvari haller gösteren hocaları hakaret ve küfürlerle boğup arkasından türlü türlü iftiralar atıp insanların gözünde banal ve sıradan duruma düşürmeye çalışmak, böyle olsunki insanlar Ehli Sünnetin etrafına toplanmasın ve Ehli Sünneti sevmesin

ByNokTa dikkat edildise MüslümaN Kardeşlerimizi bir araya toplamaya başlamış, onlara birlik olmayı öğretmiş, dayanışmayı ve tek yumruk olmayı öğretmiş bir sitedir

İnsanlar burda bir bütün olmaktadır ve yanlışlara karşı bilinçlendirilmektedir

İnsanlar burda yardımlaşmayı öğrenmekte ve sevmektedir

İçi münafık kendi Müslüman olan kimse bu siteyi ve ulvi hocalarını sevmez

normalde bizlere teşekkür eden hırıstiyanlar bile vardır gösterdiğimiz insanlık örneği ve yardımlaşma için

Ama dediğimiz gibi durmak yola devam, her gün dahada büyüyeceğiz İnşaallah

Ulvi hocam Allah yar ve yardımcınız olsun aynen sizin yazınızada hiç tereddüt etmeden imzamı atıyorum....vesselam veddua
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:01 pm

Bizler herzaman hocalarimizin yanindayiz onlar ne kadar ortaya fitne atarlarsa atsinlar.
Onlar ortayi karistirmak istedikce Bizler burada daha cok büyüyecegiz ( insallah) ve Hocalarimizin yaninda olacagiz.

Yüce Rabbim Yardimciniz olsun Hocalarim.
bekir sezer
Yeni Üye

Yeni Üye
bekir sezer

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:04 pm

hayırlı akşamlar
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:36 pm

ulvi demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:
insanları bir araya toplayıp Din 'i Öğretmeye çalışan hocalar arasına nifak ve ayrılık sokmaya çalışılıyor, birini devamlı övüp saygı gösterip diğerine küfür ve hakaret etmeye çalışıyorlar ki aralarında husumet ve anlaşmazlık çıksınkardeşim biz bizi biliyoruz bu güne kadar bunu yapamadılar Allah c.c izniyle bundan sonrada yapamazlar onlar bizi kendileriyle karıştırıyorlar ama bilmiyorlar ki bizde adam satmak yoktur biz dost için serden geçenlerdeniz.vesselam
Allah Razı Olsun kardeşim , biliyorum. Zaten ondan bunların bu halleri komiğime gidiyor gülüyorumSana boşuna manevi alemden haydar lakabı verilmemiş kardeşim, lakabına hakkınla layıksın bana göre vesselamkeşke şu karşı taraftaki insanlardada sendeki onur ve haysiyetin binde biri olsaydıinan mücadelemden zevk alır adamlarla mücadele ediyorum derdimyok kardeşim yok sadece boşlar, boş teneke gibi çok gürültü çıkarıyorlar
Muhterem Hocalarım:
Dünya bir yana, siz bir yanasınız!
Herkes anlatacaklarımdan hisse çıkarsınlar!
Ben aciz 15 - 20 yaşında toy, tıfıl; Dünyaya romantizm penceresinden bakan, her gördüğü sakallıyı dedesi sanan, varıp kucağına oturan saf anadolu genci değilim..
Yaşım 40 ve bu garip baştan neler geldi, neler geçti! Mübalağasız 4 yaşından beri hayatın içindeyim.. Kimse garip karşılamasın. Hakikatliliğini (şüphesiz) önce Allah(c.c.) biliyor ve şüphe duyan herkese isbatı benim için kolaydır.. Rabbim nasip etti; şu fani dünyanın her türlü ahvalini acısıyla,tatlısıyla; doğrusuyla,yanlışıyla; güzelliğiyle,çirkinliğiyle; varlığıyla,yokluğuyla; günahıyla, sevabıyla (kendi çapımda) hepsini yaşadım.. Bazen tefekküre dalar, mazimi düşünürüm ve kendime sorarım.. Misalen ölüm meleği (Rabbin izni ile) gelse canımı almaya ve bana sorsa: Ey Allah'(c.c.)ın kulu senin canını almaya geldim. Rabbin sana bir fırsat verdi. Dünyaya ait yaşamadığın ne kaldı ise yaşa, öyle alacağım canını dese. Vallahi benim cevabım şu olacaktır! Ya Azrail dünyaya ait yaşayacağım birşeyim kalmamıştır. Sadece Şahadet getirmeme izin ver yeter...
Bunları anlatma nedenim bilmeyenlerin bilmesi; Anlamayanların anlaması içindir..
Reel yaşamımda kolay kolay her şeyden etkilenmeyen ben; Nice hocalara, sofilere kalben ısınamayan ben; Burada kalben yandım, tutuştum.. Buradaki muhterem Haydar hocam ve Ulvi hocamı (Allah(c.c.)onlardan razı olsun) cismen ne bilirim, nede tanırım.. Fakat onlara karşı kalben kontrol edemediğim bir sevgi, bir muhabbet, bir saygı var.. Burada By nokta.com'da onlarla ve onlara gönül verenlerle bulunmak Vallahi bana huzur veriyor!.. Bunun adını varın siz koyun...
Muhterem hocalarım; Sizi bana sevdiren Rabbim'e sonsuz hamdu senalar olsun..
Sizi sevmek, sizden feyizlenmek nasip işidir.. Sizi sevemeyen, anlayamayan; güzelliklerinizi göremeyen nasipsiz körlerdir! Hele size çamur atan, iftira eden, çirkeflik yapanlar ve yapmaya meyledenler Nemrut'un, Firavun'un, Ebu Cehil'in yolundakilerdir, onların zürriyetidir! Ebrehe'nin çocuklarıdır! Küfredenler ise; Lut kavminin dölleridir!
Rabbim onları ıslah etsin.. Islahları hak değil ise Kahretsin!!! Ebediyyen zelil olsunlar inşaallah! amin...
SELAM ve dua ile.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 8:28 am

KurtuluşZor_786 demiş ki:
ulvi demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:
insanları bir araya toplayıp Din 'i Öğretmeye çalışan hocalar arasına nifak ve ayrılık sokmaya çalışılıyor, birini devamlı övüp saygı gösterip diğerine küfür ve hakaret etmeye çalışıyorlar ki aralarında husumet ve anlaşmazlık çıksınkardeşim biz bizi biliyoruz bu güne kadar bunu yapamadılar Allah c.c izniyle bundan sonrada yapamazlar onlar bizi kendileriyle karıştırıyorlar ama bilmiyorlar ki bizde adam satmak yoktur biz dost için serden geçenlerdeniz.vesselam
Allah Razı Olsun kardeşim , biliyorum. Zaten ondan bunların bu halleri komiğime gidiyor gülüyorumSana boşuna manevi alemden haydar lakabı verilmemiş kardeşim, lakabına hakkınla layıksın bana göre vesselamkeşke şu karşı taraftaki insanlardada sendeki onur ve haysiyetin binde biri olsaydıinan mücadelemden zevk alır adamlarla mücadele ediyorum derdimyok kardeşim yok sadece boşlar, boş teneke gibi çok gürültü çıkarıyorlar
Muhterem Hocalarım:
Dünya bir yana, siz bir yanasınız!
Herkes anlatacaklarımdan hisse çıkarsınlar!
Ben aciz 15 - 20 yaşında toy, tıfıl; Dünyaya romantizm penceresinden bakan, her gördüğü sakallıyı dedesi sanan, varıp kucağına oturan saf anadolu genci değilim..
Yaşım 40 ve bu garip baştan neler geldi, neler geçti! Mübalağasız 4 yaşından beri hayatın içindeyim.. Kimse garip karşılamasın. Hakikatliliğini (şüphesiz) önce Allah(c.c.) biliyor ve şüphe duyan herkese isbatı benim için kolaydır.. Rabbim nasip etti; şu fani dünyanın her türlü ahvalini acısıyla,tatlısıyla; doğrusuyla,yanlışıyla; güzelliğiyle,çirkinliğiyle; varlığıyla,yokluğuyla; günahıyla, sevabıyla (kendi çapımda) hepsini yaşadım.. Bazen tefekküre dalar, mazimi düşünürüm ve kendime sorarım.. Misalen ölüm meleği (Rabbin izni ile) gelse canımı almaya ve bana sorsa: Ey Allah'(c.c.)ın kulu senin canını almaya geldim. Rabbin sana bir fırsat verdi. Dünyaya ait yaşamadığın ne kaldı ise yaşa, öyle alacağım canını dese. Vallahi benim cevabım şu olacaktır! Ya Azrail dünyaya ait yaşayacağım birşeyim kalmamıştır. Sadece Şahadet getirmeme izin ver yeter...
Bunları anlatma nedenim bilmeyenlerin bilmesi; Anlamayanların anlaması içindir..
Reel yaşamımda kolay kolay her şeyden etkilenmeyen ben; Nice hocalara, sofilere kalben ısınamayan ben; Burada kalben yandım, tutuştum.. Buradaki muhterem Haydar hocam ve Ulvi hocamı (Allah(c.c.)onlardan razı olsun) cismen ne bilirim, nede tanırım.. Fakat onlara karşı kalben kontrol edemediğim bir sevgi, bir muhabbet, bir saygı var.. Burada By nokta.com'da onlarla ve onlara gönül verenlerle bulunmak Vallahi bana huzur veriyor!.. Bunun adını varın siz koyun...
Muhterem hocalarım; Sizi bana sevdiren Rabbim'e sonsuz hamdu senalar olsun..
Sizi sevmek, sizden feyizlenmek nasip işidir.. Sizi sevemeyen, anlayamayan; güzelliklerinizi göremeyen nasipsiz körlerdir! Hele size çamur atan, iftira eden, çirkeflik yapanlar ve yapmaya meyledenler Nemrut'un, Firavun'un, Ebu Cehil'in yolundakilerdir, onların zürriyetidir! Ebrehe'nin çocuklarıdır! Küfredenler ise; Lut kavminin dölleridir!
Rabbim onları ıslah etsin.. Islahları hak değil ise Kahretsin!!! Ebediyyen zelil olsunlar inşaallah! amin...
SELAM ve dua ile.
Kurtuluş Rabbim razı olsun sen bizim inşallah dünya ve ahiret kardeşimizsin.vesselam
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar   ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:40 am

haydarı kerrar demiş ki:
KurtuluşZor_786 demiş ki:
ulvi demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:
Muhterem Hocalarım: Dünya bir yana, siz bir yanasınız! Herkes anlatacaklarımdan hisse çıkarsınlar! Ben aciz 15 - 20 yaşında toy, tıfıl; Dünyaya romantizm penceresinden bakan, her gördüğü sakallıyı dedesi sanan, varıp kucağına oturan saf anadolu genci değilim.. Yaşım 40 ve bu garip baştan neler geldi, neler geçti! Mübalağasız 4 yaşından beri hayatın içindeyim.. Kimse garip karşılamasın. Hakikatliliğini (şüphesiz) önce Allah(c.c.) biliyor ve şüphe duyan herkese isbatı benim için kolaydır.. Rabbim nasip etti; şu fani dünyanın her türlü ahvalini acısıyla,tatlısıyla; doğrusuyla,yanlışıyla; güzelliğiyle,çirkinliğiyle; varlığıyla,yokluğuyla; günahıyla, sevabıyla (kendi çapımda) hepsini yaşadım.. Bazen tefekküre dalar, mazimi düşünürüm ve kendime sorarım.. Misalen ölüm meleği (Rabbin izni ile) gelse canımı almaya ve bana sorsa: Ey Allah'(c.c.)ın kulu senin canını almaya geldim. Rabbin sana bir fırsat verdi. Dünyaya ait yaşamadığın ne kaldı ise yaşa, öyle alacağım canını dese. Vallahi benim cevabım şu olacaktır! Ya Azrail dünyaya ait yaşayacağım birşeyim kalmamıştır. Sadece Şahadet getirmeme izin ver yeter...Bunları anlatma nedenim bilmeyenlerin bilmesi; Anlamayanların anlaması içindir.. Reel yaşamımda kolay kolay her şeyden etkilenmeyen ben; Nice hocalara, sofilere kalben ısınamayan ben; Burada kalben yandım, tutuştum.. Buradaki muhterem Haydar hocam ve Ulvi hocamı (Allah(c.c.)onlardan razı olsun) cismen ne bilirim, nede tanırım.. Fakat onlara karşı kalben kontrol edemediğim bir sevgi, bir muhabbet, bir saygı var.. Burada By nokta.com'da onlarla ve onlara gönül verenlerle bulunmak Vallahi bana huzur veriyor!.. Bunun adını varın siz koyun... Muhterem hocalarım; Sizi bana sevdiren Rabbim'e sonsuz hamdu senalar olsun.. Sizi sevmek, sizden feyizlenmek nasip işidir.. Sizi sevemeyen, anlayamayan; güzelliklerinizi göremeyen nasipsiz körlerdir! Hele size çamur atan, iftira eden, çirkeflik yapanlar ve yapmaya meyledenler Nemrut'un, Firavun'un, Ebu Cehil'in yolundakilerdir, onların zürriyetidir! Ebrehe'nin çocuklarıdır! Küfredenler ise; Lut kavminin dölleridir! Rabbim onları ıslah etsin.. Islahları hak değil ise Kahretsin!!! Ebediyyen zelil olsunlar inşaallah! amin... SELAM ve dua ile.
Kurtuluş Rabbim razı olsun sen bizim inşallah dünya ve ahiret kardeşimizsin.vesselam

Cenab-ı ALLAH (c.c.) ve habibi Resulü Ekrem (s.a.v.) efendimiz sizlerden ve sizin sevdiklerinizden ve sizleri sevenlerden her iki alemde de Razı olsun...
Amin Ya Rabbim...

ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar
» SİLİNEN....Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar
» NİYE VAZGEÇMİYORMUŞ?
» ISLAM DÜSMANLARI
» Komedyen İstersen Git Ruhsal Enikler Sitesine