iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar

+9
islam73
mümine sultan
haydarı kerrar
Havas-Hoca
Türk Boyu
Zalim
Lja
ykmz
ulvi
13 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Empty
MesajKonu: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 1:07 am

Bence bunun yorumu basittir

Korku

Evet, doğru duydunuz, korku

Nedir bu korku, halkın gerçekleri öğrenmesi korkusu

Gerçekleri öğrenerek ayıkması korkusu

Ayıkması ve onların tuzaklarına, sahtekarlıklarına düşmemesi korkusu

Çünkü ByNokta.Com insanlara sadece doğruları öğrettiyor ve anlatıyor

Sahtekarların oyunlarını deşifre ediyor ve bozuyor

Ve dahada ileri giderek sadece Allah Rızası İçin, Sadece insan olduğu için insanlara karşılıksız hizmet veriyor, yardım ediyor ve halktan gerekli teşekkürleri alıyor

Tarih şahittirki şu an sıralamaya konsa ByNokta.Com büyüme hızıyla Türkiyedeki Siteler Arasında En Önde, dünyadaki siteler arasında ilk kulvarlardadır büyüme hızı olarak

Bunu gören, halkın umut ve korkularıyla oynayan, ve halkın çaresizliğini kan ticaretine dökerek rant kapısı yapmış terbiyesiz insanların kurduğu sahte geçim ekmek siteleri gelecekteki akibetlerini anlamış durumdalar

Yalnızlık ve kimsenin onların sahtekarca oyunlarına düşmeyerek, paralarını kaptırmamaları

Yani sahtekarlık ve şarlatanlığa dayalı ekmek kapılarının kapanması, haram para kazanamamaları

Bu korku o kadar içlerine işlemişki artık sitemize gelip tehditler savurarak üyelerimizi korkutup kaçırmaya çalışmaktadırlar

Hatta içlerinde bazıları aklını oynatmış ve kendini internet savcısı ilan etmiştir, tabi diğerleride onları takib etmiştir

Biz bu durmu resmi makamlara sorduğumuzda sadece şakayla karışık bakırköye telefon edin hepsini toplasınlar diye bir cevap gelmiştir

Hiçbir resmi makam bu şekilde hareket etmez edemez kanunen yasak ve sakıncalıdır denmiştir

Neyse bu garip halli insanların traji komik çırpınışları karşısında sadece gülüyor ve Rab 'bimize Şükrederek Tam Gaz Yola Devam Diyoruz

İnşaallah

Hayırlarla İnşaallah

Tüm Üyelerimize saygın huzurlu ve mutlu formlar dilerim

En son ulvi tarafından Çarş. Mayıs 12, 2010 1:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 1:15 am

Sizler bizi bu sahtekarlardan korumak için bu insanların hedefi haline geliyorsanız, naçizane bizlerde her zaman sizin yanınızda oluruz.. sizlerle tanışmak sizin bilgi ve tecrübelerinizden istifade etmek çok büyük bir nimet.. bu kardeşiniz her zaman duacınız.. Rabbim sizlerden razı olsun.. sizlere güç kuvvet versin ilminizi arttırsın...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 1:16 am

Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_cheers Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_cheers Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_cheers
MaşaALLAH sitemıze büyüme hızımıza ve tabıkı siz degerli hocalarımızın ilmine sabrına
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 1:18 am

Saygıdeğer ulvi Hoca

zaten çırpınışlarından ne kadar korktukları belli, bu bile anlattıklarınızda sizin ne kadar haklı ve doğru olduğunu göstermekte insana

Bizler çocuk değilizki sahtekarların yalan ve yanlışlarla korkutmalarından korkup kaçalım

Sadece güleriz ve bize yaptıkları soytarılık hizmetleri için o beyin sığmayan ufacık başlarını okşarız

Başarılarınızın devamı dileğiyle
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 1:22 am

ulvi Hocam hani bir laf vardır derler ya it ürer kervan gider

Onların çocuk kandırmaya çalışmaları zaten boş, bizim kervanımız zaten devam ediyor

Bu anlattığınız olayların doğruluğunu zaten gözlerimizle gördük ve biliyoruz

Ama bizleri yeniden bilinçlendirdiğiniz İçin Allah Razı Olsun

Evet Tam gaz Yola Devam , durmak yok asla İnşaallah
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 2:43 am

ULVI HOCAM, dediklerinin basimin üzerinde yeri var. Kimse birlik ve beraberligimizi bozamaz.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 2:46 am

gerçeketen bu sitede kardeşlik var
hizmette var

haliyle çekememezlikte olacak
ama bunlar bizim ne kadar sağlam olduğumuzun kanıtıdır
korkunun ecele faydası yok
çırpınmayın...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 3:00 am

Zinnureyn_Ali demiş ki:
ULVI HOCAM, dediklerinin basimin üzerinde yeri var. Kimse birlik ve beraberligimizi bozamaz.

Allah Razı Olsun kardeşim seninde her daim başımızın üzerinde yerin var, ne şanslıyızki sizler gibi kardeşlerimiz var
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 3:01 am

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
gerçeketen bu sitede kardeşlik var
hizmette var

haliyle çekememezlikte olacak
ama bunlar bizim ne kadar sağlam olduğumuzun kanıtıdır
korkunun ecele faydası yok
çırpınmayın...

Allah Razı Olsun kardeşim, yine her zaman gıpta etiğim yeteneğini konuşturmuşsun

Az ve öz sözle en çok anlatım Maşaallah

Yine kıskandım seni
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:10 am

İslami Forum sitelerini kullanıp milleti sömüren onların maddi ve manevi duygularıyla oynayanların Bu site önüne engel olduğundan insanlara doğruyu doğru yollarla ve Allah rızası için paylaştığından tabi doğal olarak bu ne olduğu belli olmayan siteler tepki veriyor ve gelip burada ki hizmeti ve kardeşliği baltalıyorlar ama ne yaparlarsa yapsınlar Allah dinine yardım edene halka hizmet edene yardım eder buna dur demeye mani olmaya kimsenin gücü yetmez.vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:08 am

AKŞAM YORUMLARI OKUDUM GEÇ SAAT OLDUĞU İÇİN YORUM YAZAMADIM FAKAT ÇOK ÜZÜLDÜM BU İNSANLARIN MEŞGALESİNİN OLMAYIŞINA OT GİBİ YAŞAMALARINA BİR MÜMİN OLRAK GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM FAKAT BURADAKİ KARDEŞLİMİZİN BOZULMAMASI ADINA DIŞARIDAN GELEN İFTİRA VE HAKARETLERE BU GÜNE KADAR HEP SABRETTİM VE DUA ETMİŞTİM DÜNE E KADAR DÜN GERÇEKTEN AZITTTILAR..

VE HİÇ YAPMADIĞIM BİR ŞEY YAPTIM RABBİMİN KAHHAR İSMİ İLE DUA ETTİM

VE KARDEŞLERİM HEPİMİZ İÇİN NİYET EDEREK DUA EDEREK ALLAHIM BU İNSANLAR SENİN İÇİN KALEMİ İLE CİHAD EDİYORLAR ONLARI KORU DEDİM VE GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR RÜYA GÖRDÜM BEYZ BİR AT

BİZİM YOLUMUZ KURAN VE SUNNETE YOLUDUR

BİZİM YOLUMUZ EHLİ SÜNNET İTİKADI İLE ÇIKTIK YOLA

AMAÇ ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞMAK

GAYRETİMİZ BU ELHAMDÜLİLLAH

HOCALARIMIZ İLMİNİ KONUŞTURMUŞLAR YİNE

BU ACİZE FAZLA KONUŞMAK DÜŞMESE DE YİNE DURAMADI

ALLAH RAZI OLSUN
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:14 am

Havlayan köpek isirmaz derler ya , daha dogrusu isiramaz ve korkusundan havlar. Bunlarda sitemizin büyümesini ve hizmetlerini gördükce birseyler yapamamanin acizligi icinde kendi caplarinda birseyler yaptiklarini zannediyorlar. Ama korkunun ecele faydasi yok........
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:44 am

Rabbimiz bu güzel ve örnek hizmet anlayışını baltalamak isteyenlere fırsat vermesin. Vermeyecektirde!.. Diğer pislik menbağı yerlerden gelip, pisliklerini buraya bulaştırmaya çalışan mayası bozuklar şunuda çok iyi anlasınlar!
BURASI GENELDEKİ GİBİ ALELADE BİR SİTE VE ÜYELERİDE ALELADE SİTE ÜYESİ DEĞİL! BURASI REELDE BİLE HERKESE NASİP OLAMAYACAK BİR AİLE BİRLİĞİ ANLAYIŞININ HAKİM OLDUĞU ; HERKESİN BİRİBİRİNİ ALLAH(C.C.) RIZASINI GöZETEREK SEVİP, SAYDIĞI "KARDEŞLİK" ORTAMIDIR... BY.NOKTA.COM SİTESİ VÜCUT ; KARDEŞLERDE O VÜCUDUN ELİ, KOLU, AYAĞI VE SAİR UZUVLARIDIR!.. Böyle biline ve beyhude uğraşlara girilmeye... En basit örneğini vereyim. Dün gece estirilmeye çalışılan aşşağılık terör havasında kardeşlerimin yanında yer almak için bulunduğum yerden (dükkandan) çıkıpta gidemedim evime. 12'den sonra gittiğimde bebelerin hiç biri uyumamış babalarını bekliyorlar.. Bunları yazarken şu an gözlerim doluyor. Yaptığım ve yapacağım her türlü fedakarlık ALLAH(C.C.) DOSTLARINA VE YOLUNA HELAL HOŞ OLSUN! BU CAN'DA O YOLDA KURBAN OLSUN!.. Umarım ahmaklarda bunu anlarlar ve yaptıklarının, yapacaklarının ne kadar nafile olduğunu anlarlar...
Selam ve dua ile.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 10:20 am

KurtuluşZor_786 demiş ki:
Rabbimiz bu güzel ve örnek hizmet anlayışını baltalamak isteyenlere fırsat vermesin. Vermeyecektirde!.. Diğer pislik menbağı yerlerden gelip, pisliklerini buraya bulaştırmaya çalışan mayası bozuklar şunuda çok iyi anlasınlar!
BURASI GENELDEKİ GİBİ ALELADE BİR SİTE VE ÜYELERİDE ALELADE SİTE ÜYESİ DEĞİL! BURASI REELDE BİLE HERKESE NASİP OLAMAYACAK BİR AİLE BİRLİĞİ ANLAYIŞININ HAKİM OLDUĞU ; HERKESİN BİRİBİRİNİ ALLAH(C.C.) RIZASINI GöZETEREK SEVİP, SAYDIĞI "KARDEŞLİK" ORTAMIDIR... BY.NOKTA.COM SİTESİ VÜCUT ; KARDEŞLERDE O VÜCUDUN ELİ, KOLU, AYAĞI VE SAİR UZUVLARIDIR!.. Böyle biline ve beyhude uğraşlara girilmeye... En basit örneğini vereyim. Dün gece estirilmeye çalışılan aşşağılık terör havasında kardeşlerimin yanında yer almak için bulunduğum yerden (dükkandan) çıkıpta gidemedim evime. 12'den sonra gittiğimde bebelerin hiç biri uyumamış babalarını bekliyorlar.. Bunları yazarken şu an gözlerim doluyor. Yaptığım ve yapacağım her türlü fedakarlık ALLAH(C.C.) DOSTLARINA VE YOLUNA HELAL HOŞ OLSUN! BU CAN'DA O YOLDA KURBAN OLSUN!.. Umarım ahmaklarda bunu anlarlar ve yaptıklarının, yapacaklarının ne kadar nafile olduğunu anlarlar...
Selam ve dua ile.
Rahman hoşnut olsun kardeşim her harfine eyvallah.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 8:27 pm

Güncel..................................

Durmak yok tam gaz yola devam
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:24 pm

İNŞALLAH YİNE ESKİSİ GİBİ BİRLİK VE BERABERLİK OLUR BURADA.
burden
Yeni Üye

Yeni Üye
burden

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 9:34 pm

diğer sitede sizlere yapılan haksızlıklardan sonra tamamen bıraktım artık şöyle bir bakmak için dahi girmiyorum. Ne mutlu bana sizin gibi değerli insanları yeniden buldum. Allah hepinizden razı olsun. Sizlerden öğrenecek daha o kadar çok şey var ki. Durmak yok, devam...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:47 pm

Türk Boyu demiş ki:
ulvi Hocam hani bir laf vardır derler ya it ürer kervan gider

Onların çocuk kandırmaya çalışmaları zaten boş, bizim kervanımız zaten devam ediyor

Bu anlattığınız olayların doğruluğunu zaten gözlerimizle gördük ve biliyoruz

Ama bizleri yeniden bilinçlendirdiğiniz İçin Allah Razı Olsun

Evet Tam gaz Yola Devam , durmak yok asla İnşaallah
ALLAH RAZI OLSUN IKI CIHAN KARDESIM YÜREGINE SAGLIK
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 10:10 pm

mümine sultan demiş ki:
AKŞAM YORUMLARI OKUDUM GEÇ SAAT OLDUĞU İÇİN YORUM YAZAMADIM FAKAT ÇOK ÜZÜLDÜM BU İNSANLARIN MEŞGALESİNİN OLMAYIŞINA OT GİBİ YAŞAMALARINA BİR MÜMİN OLRAK GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM FAKAT BURADAKİ KARDEŞLİMİZİN BOZULMAMASI ADINA DIŞARIDAN GELEN İFTİRA VE HAKARETLERE BU GÜNE KADAR HEP SABRETTİM VE DUA ETMİŞTİM DÜNE E KADAR DÜN GERÇEKTEN AZITTTILAR..

VE HİÇ YAPMADIĞIM BİR ŞEY YAPTIM RABBİMİN KAHHAR İSMİ İLE DUA ETTİM

VE KARDEŞLERİM HEPİMİZ İÇİN NİYET EDEREK DUA EDEREK ALLAHIM BU İNSANLAR SENİN İÇİN KALEMİ İLE CİHAD EDİYORLAR ONLARI KORU DEDİM VE GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR RÜYA GÖRDÜM BEYZ BİR AT

BİZİM YOLUMUZ KURAN VE SUNNETE YOLUDUR

BİZİM YOLUMUZ EHLİ SÜNNET İTİKADI İLE ÇIKTIK YOLA

AMAÇ ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞMAK

GAYRETİMİZ BU ELHAMDÜLİLLAH

HOCALARIMIZ İLMİNİ KONUŞTURMUŞLAR YİNE

BU ACİZE FAZLA KONUŞMAK DÜŞMESE DE YİNE DURAMADI

ALLAH RAZI OLSUN

cnm ne güzel bir rüya mübarek olsun inşALLAH bynokta sitesi için hayırlı gelişmelerin habercisidir .
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar   Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:40 pm

Güncel ...............

Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİLİNEN....Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar
» Forumda Fitne Fesat ve Huzursuzluk Çıkaranlar Hakkında
» ****** 'ü Niye Kafir Göstermeye Çalışırlar
» ByNokTa sitesine Din düşmanları ve münafıklar niye düşmanlar
» ulvi hocamız ve diger hocalarımaza bynokta üyeler talebe ve herkese hedimdir