iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız

2 posters
YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız Empty
MesajKonu: hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız   hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 2:34 pm

s.a hocam öncelikle kolay gelsin ve allah razı olsun sizden.bugün tam bir ay sizlerin içien gireli ben tam artık ümidimi kesmiştim çünkü cebimde param yok, bu işlerde malum kimse en azından benim kapısını çaldığım bu tarz yardımcı kişiler para olmadan olmaz dediler. ben 2005de müh. fakültesini bitirdim. iş bulamadım her zman bilgi eksikliği değil kılık kıyafet fazlalığını önüme koydular ama ben yaşantıman dünya için taviz vermek istemiyorum ben örtümle mutluyum. yaklaşık bir yıldan beri artık iş değilde evlilik yolunda ilerlemek istiyorum fakat olmuyo çok güzel talipler haber veriyo yada aracılar sonu gelmiyo, bir kere görmeye bile gelinmiyo bizden olumlu gelin dememize rahmen,ben artık evlenip kendime yeni bri hayat kurmak istiyorum evin içinde bitiyorum artık. hocam son arkadaşım işte hasan kürşat adında birini söylemişti ama sadece söylendi gerisi gelmedi, babamın ark. oğlu için babama söylenmiş anne adı emine çocuğun adı hüseyin ama olmadı. daha böyle bir sürü var olmadı derken sadece söylendi sonra onlardan haber gelipte görüşülmedi.
hocam ben şimdi evlenmek için ne yapmam lazım, neler okumam lazım ,siz üzerimdekileri nasıl atabilisiniz, artık evde duruken kafayı yemek üzereyim. son çarem sizsiniz. zaten hem özelden hemde buradan kaçtane msj yolaldım unuttum, ama benden öncekiler bakılmasına rahmen düşünün burada bile aryık işlerim olmuyo bu beni dahada çok üzüyo. ne olur hocam bu sefer bakın.baş ağrısından içindeki sıkıntılardan ölüyorum. hocam rabbiminm rızasına uygun biri nasip olsun siz ne isterseniz o zaman isteyin, elimden gelen bütün yardımı yaparım .ben artık mutlu olmak istiyroum başak bir beklentim yok rabbimden ne olur yardımcı olun. anne adım :vesile Adım :seda d.tarihi:18:01:1982

hocam kendime aitte başlık attım ama buradanda yazıyorum umutlar tükenmez hala nefes alıyosak artı nerden olursa bakın hocam burada değilsem,msjla neler yapmam gerektiğini söyleyin. kurtarın beni hocam
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız Empty
MesajKonu: Geri: hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız   hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 3:41 pm

ÇOK YOĞUN GALİBA

hocam ben zersin sabıla bekliyorum sizi, inş. bugün bakarsınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam ben zersin inş. bakarsınız haydar hocamda size söyleyecekti
» Zersin Ulvi Hocam Lütfen Bakım
» hocam kendime başlık açtım bakım için bekleyen zersin
» haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm
» ULVİ HOCAM BEN DE BEKLİYORUM