iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

recel bakım

3 posters
YazarMesaj
recel
Yeni Üye

Yeni Üye

recel bakım Empty
MesajKonu: recel bakım   recel bakım Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:36 pm

mrhb hocam!size çok uzun zamandır yazıyorum,ama yoğunluğunuzdan sanırım bir türlü ulaşamadım,ve cvp alamadım.yinede yardım ettiğiniz kişiler içişn Allah razı olsun.bnmde kendime göre sıkıntılarım var,yardımcı olabilirseniz sevinirim.
1-sanırım bnm kısmetim bağlı nedense her işim yarım kalıyor ve nasip olayım olmuyor.
2-temyizde çok önemli bi davam var ve nedense bir türlü çözüme kavuşmadı.3 ntane hakim değişti.hayırlı bir şek,ld ve ne kısa zamanda sonuca ulaşması için ne yapabilirim.elimden geldiğince hergün yasin okuyorum ama
3-işyerimde genç yaşta müdür olmamdan dolayı çekemeyen insanlar var,ayağımı kaydırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.kötü olmam için uğraşıyorlar ve bn bu duruma çok üzülüyorum.ne yapabilirim.
İsmim aysel,kullanıcı recel
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

recel bakım Empty
MesajKonu: Geri: recel bakım   recel bakım Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:40 pm

Kardeşim senden Allah Razı Olsun sana cevap yazmıştım ama bir daha yazayım

Üç tane bağ hissettim ve sanki karın bölgende buda karın bölgende ara ara şişkinlik ve rahatsızlığa yol açabilir

kardeşim mahkeme konusunda biraz haksız olabilme durumun var sanki

kardeşim işyerine girerken 5 tane Selamun Kavlen Min Rabbin Rahim okursan İnşaallah kimse birşey yapamaz diye düşünüyorum

Yinede En Doğrusunu Allah Bilir

Hayırlarla İnşaallah
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

recel bakım Empty
MesajKonu: Geri: recel bakım   recel bakım Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:41 pm

HOCAM ÖZELE BAKAMICAKSINIZ CIKICAM YOGUNSANIZ KALSIN ELİNİZ BOŞALINCA YAZIN
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

recel bakım Empty
MesajKonu: Geri: recel bakım   recel bakım Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm

Kardeşim İnşaallah sonra bakalım o zaman

recel bakım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» recel,bakım istiyorum
» recel,ulvi hocam bakım!
» Reçel tarifleri...
» bakım istiyorum
» bakım