iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bakım istiyorum

2 posters
YazarMesaj
recel
Yeni Üye

Yeni Üye

bakım istiyorum Empty
MesajKonu: bakım istiyorum   bakım istiyorum Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:16 pm

mrhb hocam!ismim aysel,kullanıcı ismim recel?kısmetim bağlımı,her işim yarım kalıyor.birde temyizde bi davamvar bir türlü sonuçlanmadı,hayırlısı ile ve en kısa zamanda sonuçlanması için ne yapabirim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

bakım istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: bakım istiyorum   bakım istiyorum Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:19 pm

Kardeşim sanki dava konusunda biraz Haksız gibisin doğrumu

Ablam kısmetinde bağ var üç gün boyunca öğle ve ikindin arasında üç Yasin Oku Bir bardak suya ve iç İnşaallah hiçbirşeyin kalmaz diye umut ediyorum

bağların karın bölgende, karın bölgende rahatsızlık ve şişlik oluyormu

bakım istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakım istiyorum
» Ben de bakım istiyorum
» Bakım istiyorum
» bakim istiyorum
» bakım istiyorum