iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..

2 posters
YazarMesaj
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Empty
MesajKonu: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:25 pm

Merhaba ulvi hacam banada bakım rica edecem her şey ters gidiyor iş para aşk ben bir şey anlamadım ne oluyor bakım yapmanızı rica edecem.Sebeplerini belki siz görür bana da vesile olursunuz.

Teşekürler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:33 pm

Hosgeldin Kardesim, Ulvi Hoca su anda Forumda degil ama bugün geldiginde Insaallah mesajina cevap verir ve yarin hangi saatte bire bir bakim yaptigini da belirtir.

Iyi Forumlar Kardesim.
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:36 pm

Çok teşekür ederim arkadaşım inşallah bir çözüm üretir ve sebebini anlar ben de anlamış olurum inşallah.

Saygılar.
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 10:09 am

Ulvi hocam çok yogunsunuzdur biliyorum mümkünse bir ilgilenirseniz memnun olurum.

Teşekürederim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 10:52 pm

Fenomen isimli Kardesi´miz bugün bana özelden bakim hakkinda soru sordu. Bende belirli saatlerde bire bir bakim yapildigini ancak saatini su an bilmedigimi söyledim.

ULVI HOCAM mümkünse bu Kardesimize saat´i bildirebilir miyiz?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 10:56 pm

Zinnurreyn Kardeşim Allah Razı Olsun senden İnşaallah yarın saat iki ve üç arası, başlık olarakda açıyorum kardeşim şimdi
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 8:33 am

Bekliyorum hocam teşekür ederim.
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 1:08 pm

Bekliyorum ulvi hocam bayagı sıkıntılıyım her şey boş gelmeye başladı..
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 1:54 pm

Hocam saat14:54 gözüm yollarda kaldı Sad
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 6:43 pm

Anladım hocam bakmayacaksınız ,canınız sağolsun.

Kolaygelsin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:10 pm

fenomen bekle hemen bakayım kardeşim , geç kaldım özür dilerim, hakkını helal et lütfen
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:13 pm

Fenomen kardeşim sende devamlı başağrıları varmı, başa yerleşmiş musallat hisssediyorm, sanki kafatasında,

Sende aşırı stres ve sinir gibi haller oluşturuyor, ve iş kaybınada yol açmış sende, sanki işten ayrılmana sebep ve vesile olmuş

Sanki çalışamıyorsun, zamanında bir tane yazıya uğramışsın, ordan bulaşmış, kardeşim bunları okuduğun zaman bana ulaş canlı canlı İnşaallah hemen kaldırmaya çalışacağız

Benim hissetiklerim böyle

Yinede En Doğrusunu Rab 'bim Bilir

Hayırlarla İnşaallah
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:36 pm

Hayır hocam baş agrım yok nasıl kaldıracaz acaba
?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:43 pm

Kardeşim bir araştıralım, Hayırlarla İnşaallah
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:46 pm

Bekliyorum hocam.Hayırlara vesile olursunuz inşallah.
fenomen
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 8:09 pm

Teşekür ederim ulvi hocam allaha emanet olunuz.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..   Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım.. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 10:30 pm

Allah Razı Olsun fenomen kardeşim, Rab 'bim güzellikler Nasip Etsin İnşaallah hepimize Amin

Hayırlarla İnşaallah

Her şey ters gidiyor hiç bir şey anlamadım..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Depremden sonra ters akan nehir
» Ehl-i Kitabın İslâm’a Ters Tutum ve Davranışları