iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak

+7
katip
Medine Gülü
siyang
Gerçeğin Sesi
sessizce
fraude
ulvi
11 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Empty
MesajKonu: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 8:20 pm

Görünmeyen alemde asırlar boyunca süren bir büyük savaş olmuştur, Müslüman Görevlilerle cinler şaytanlar alemi arasında

Milyonlarca Müslüman Görevli şehadet Makamına ulaşırken, aynı şekilde milyonlarca cin ve şeytan helak olmuştur

Bu savaşta hadim ve hüddam makamlarının çoğu tarafsız kalmış ve kazananın yönetimi altına girmiştir

Bu savaşta ise en büyük darbeyi ise insanoğlu içinde sonsuz büyü ve cine şeytana başlılık büyüsünü yayan sahte evliyalar ve alimler vermiştir

Savaş Müslüman Görevliler Tarafından kazanılsa bile, insanoğlu kaybedilmiş ve insanoğlunun hissi yönetimi ve tiniyet yönetimi cin şeytan aleminin eline geçmiştir

Onun içindir ki içindeki hisse göre değil, akıl ve mantığa dayalı rotaya bağlı yollar gözetilerek dikkat edilmelidir

Yani Emrolduğun Gibi Dosdoğru Ol Ayeti Şerifesi

Bilgiler ulviye aittir

Tabi bunlar benim bilgilerim, doğruda olabilir, yanlışta

En Doğrusunu Allah Bilir
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 8:25 pm

ARO kadim dostum gerçekten muhteşem bilgiler
sessizce
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 4:02 pm

Bu yazdıklarınızda bana hiç yabancı gelmedi çünkü farklı bir yerden dinlemiştim.Hatta bu savaşta olupta esir edilen müslüman cinler olduğunuda duymuştum şeytani çalışan insanlar medyum vs.kafir grublara, rahmani çalışan insanlarında müslüman grubların yanında yer alarak ciddi ciddi bir savaş verildiğini en basit örneğinin insanların bu dönemde daha çok sinir krizlerine girmeleri cinnet geçirmeleri ve ağır hatalar yapıp bir anda oldu demelerini,annenn evladını yada evladın ebeveynlerini öldürebilme rahatlığında oluşunu şeytani grubun saldırıları sonucu olduğunu anlatmıştı birisi bana.
sessizce
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 4:04 pm

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:38 am

güncel

siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:57 am

Hocam bizi her konuda bilgilendirdiğin için Alllah senden razı olsun.
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:11 pm

s.a. hocam,,anlıyorum.Ayet el kürsi nin bu tür durumlarda etkili özel bir kısmı var mı ve ,,bu nasıl,,ne kadar okunmalı.....bir insanda bu tür tasavvurların etkisi nasıl saptanır,,yani hüddam denilen varlıklar için,,ve nasıl korunulur.veselam
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:46 pm

Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Bli
İmamı şıblini kitabından alıntıdır..
Daha önce okuduğum bir kitaptı..Hocam bahsedince ilave edeyim dedim..
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:21 pm

sagol hocam bilgilendirdiginiz için.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:26 pm

güncel
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:45 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:17 pm

GÜNCEL...........
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:54 am

güncel
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:50 pm

ALLAH bilir... hayırlııs hocam...

RABBİM sensin SEN herşeyi bilensin...
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak   Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 10:08 am

Allah razı olsun hocam.inşallah hep iyi tarafta olacağız.Rabbim daim etsin inşallah....
http://ilimhoca.tr.gg/

Görünmeyen Alem ( Büyük Savaş ) Bilinmedik Hiçbirşey Kalmayacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alem Artık İkiye Bölünmüştür
» s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....
» alem bizi seyrediyor örnek insanız elhamdülillah
» Akıl erdiremediğim alem için
» Gizli Alem Dünya Savaşları