iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır

+2
mavilim
ulvi
6 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Empty
MesajKonu: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:49 pm

Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır

1- kardeşim şimdiye kadar bunu hareketlerimizle öğretmeye kalktık, öğrenemediler. Belki böyle öğrenebilirler diye yazıyorum

Kardeşim bak herhangi bir yarde açılmış bir konuya insanlar kendi ortamlarında ve çevrelerinde tepki verebilirler, Bu onların demokratik hakkıdır

Kimsede onların ortamına gelip sen sus, buna cevap yazamazsın diyemez, ülkede demokrasi var

Şimdi sizin konunuza burda başlık açılıp tepkimi verildi, gelirsin edebinle bilgi ve fikir savaşına girersin eğer aklı ve beyni olan insansan

Yani bizlerin yaptığı gibi yaparsın, kardeşim öyle diyorsun ama aslı öyle değil böyle gibi

Sen öyle düşünüyorsun ama ben böyle düşünüyorum gibi

Ama bunu yapmayıpta gelip sizin insanlığınız içine tüküreyim, hepinizin anasını avradını, yalakalar dersen ve üzerine birde ben haklıyım dersen

Sen mücadele etmiyor sadece hayvanlık yapıyorsun demektir vede hem suçlusun hem güçlüsün demektir

Demekkli senin bir fikrin , düşüncen yok demektir. sadece içindeki hayvanlığı açığa çıkarmaya çalışıyorsun demektir

İnsan olmanın ilk kuralı, gidip insanlara sövmeye , hakaret etmeye çalıoşmak değil, mekanlarında huzursuzluk çıkarmaya çalışmak değil

mekanlarına gidip kardeşim böyle diyorsunuz ama bana görede şöyle bence siz haksızsınız demektir

Çünkü hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar konuşa konuşa demiş hatalar

Bizler kimseyi küfür olmadığı müddetçe yasaklamayız, çünkü biz insanı sever, saygı duyar ve her insanın konuşabilme hakkı olduğuna inanırız

İnsanları yasaklayıp arkasından konuşacak vede yazacak kadar şerefsiz ve adide değiliz

Ama bunu deliyürek nikli bir arkadaşa yapmadık diye bu arkadaş bizi acizlikle suçlamış

Galiba bu arkadaş kendinin bir insan ve insan olduğundan dolayı konuşabilme hakkı olduğuna inanmıyor

Hala aklı ortaçağ kölelik zihniyetinde, kendinin konuşamaz bir köle olduğuna inanıyor

Kardeşim sitemize, insan gibi konuşup kendi fikirlerini savunabilecek herkes gelebilir

Ama kendi insanlığını ve haklarını kabul etmekten aciz deliyürek gibi kişileri artık istemiyoruz

Çünkü konuşmuyor sadece hırlıyorlar

Ne demek bir siteye gelip hepinizin anası avradı var, şerefsiz sana tüm site anan avradın var diyor o zaman

Anan avradın bu kadar ucuzmu, ananı avradını çaktırmadan pazarlıyormusun sen bu ne demek
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:53 pm

Galiba bu arkadaş kendinin bir insan ve insan olduğundan dolayı konuşabilme hakkı olduğuna inanmıyor

anlayana çok şey ulviabim Smile
emeğine sağlık.
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 1:30 pm

bazılarının kalpleri mühürlü olurmuş insanlıktan ne kadar nasip aldıkları belli sadece küfür edebiliyorlar asla cevap yok zaten cevap verebilecekleri konuda yok
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:39 pm

Doğuştan hayvana, gönüllü hayvana insanlık öğretilemez ulvi kardeş, onlara ancak bizim sistemimiz layıktır

Yada lah... sitesinin sistemi

Demirperde ülkesi gibi, herkes aynı görüşe zorlanacak ve uydurulacak, uymayanlar ve karşı çıkanlar susturulacak

yada yasaklanacak

Arkasından karalanacak, iftiralar atılacak, alay konusu yapılmaya çalışılacak

Uyanlarda mal mal ne diyorsa eşek olup alkış tutacak hata bu site uğruna kendilerini feda edecek

Yani insanların dillerini koparıp bir taraflarına iade edeceksin o sitenin yaptığı gibi

Bu hayvan sürüsüde yalakalık için çizmeni yalayacak

İnsanlık insan olana geçerlidir ulvi kardeş

hayvana insan olmaya kalkarsan sana saldırır

Keşke ulvi değilde bizden olsaydın

o sitede hangisi hakkını savunabiliyor ben merak ediyorum, hangisi kendi görüşünü rahatlıkla söyleyebiliyor ben merak ediyorum

hiçbiri, birde hayvanlar utanmadan buraya gelip burdaki insanları eleştiriyorlar

Adi şerefsiz mahluklar
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:56 pm

ulvi abim seninle gurur duyoyrum abiciğim ALLAH seni başımızdan eksik etmesin abim..bu insanların sana saldırması normal çünkü sana benzemeye çalışıyorlarda başaramıyorlar biliyormusun cnm abim seni rüyamda gördüm hayırdır inşş. rüyamda bir ifrit gördüm okudum gitmedi sen kimsin dedim oda bana ben ifrtim dedim aklıma sen ve efendimiz geldiniz abicğim hemen dedim efendimize ve ulvi abime şik. ederim dedim o anda sen geldin ve öldürdün cnm abiiiiiiiiimmm bana rüyalarımda bile yardım ediyorsun daha sana ne diyim bilemiyorum seni çok seven bacın mümine ALLAHA EMANET EDİYORUM SENİ

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 12:03 am

Allah Razı Olsun Hocam güzel yazmışsın
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır   Diğer Sitelerden Gelip Hayvanlık Yapanlara İnsanlık Öğretilir 1. Ders Mücadele Nasıl Yapılır Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 3:01 am

Ulvi Hoca güzel demişsinde eşeğe tımar gerekir, bunlar yine kaşınıyorlar bak

hayvandan insan olmaz boşa uğraşma bunlar insanlığı öğrenemez

Anca köpek gibi ürerler

Fikirleri yokki insan gibi konuşabilsinler

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar
» SİLİNEN....Diğer Sitelerden Gelip ByNokta.Com da Niye Devamlı Huzursuzluk Çıkarmaya Çalışırlar
» Teyemmüm nasıl yapılır
» Evde Yoğurt Nasıl Yapılır
» TİLAVET SECDESİ NASIL YAPILIR?