iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar

+2
islam73
ulvi
6 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Empty
MesajKonu: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:42 am

Bakın cinler insanlara asla karışmaz, karışması için bu yöne yitilmiş olması lazımdır

Ben hep merak ederim niye amerikada rusyada cin hikayeleri ve çarpılan insanlar yok

Niye sadece Müslüman Ülkelerde bu hikayeler çok

İnsan Allah Dediği Zaman dağı taşı titretebiliyorsa ona cininde gücü yetmez şeytanında

Sizlerin korktuğu bu cinlerden ben niye korkmuyorum, sizlere sizin dediğinize göre zarar verebilirken bana niye zarar veremiyorlar

Ki ben fazladan onlara hakaretde ederim, tabiki sadece hak edenlerine

Cinler insanlara karışmaz merak etmeyin, sadece siz kendiniz hata yaparsınız o zaman kendi elinizle kendi üzerinize almış olursunuz

Bu cinin değil sizin hatanızdır
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 3:35 pm

Güncel...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 10:45 pm

hocam sizi tanimadan önce cinlerden korkuyordum ama simdi korkmuyorum.
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:32 pm

güncel
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:42 pm

bu konuda bende bir yorumda bulunmak isterim

cin bulaşmadığı halde sana cin bulaşmış diyen büyü yapılmış diyen şarlatan grup vardır aaa bana cin bulaşmış der korkarlar beni kurtarsın diye dünya para dökerler bu şerefsizlerin arasında ırz düşmanlarıda olur, insanlara para almadan Allah rızası için yardım eden hocalarımıza çamur atmaya kalkarlar,

tabi birde 3 günde havas öğrenileceğine inanan grup var havascı olacak define bulacak vs. okumalar yapar davet eder sonra imdat der bu durumada kendi adıma söyleyecek söz bulamam

bazen şunu düşünüyorum etrafıma bakınca acaba cinlerden büyüden korkup çekindiği kadar insanlar Yaradan dan korkup çekiniyormu diye

inşaallah haddimi aşmamışım diyorum
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:26 am

güncel

Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:11 pm

güncel

Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar   Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:17 pm

GÜNCEL...........

Cinler İnsanlar Niye Musallat Olurlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cinler İnsanlar hakkındaki Bilgilerini Nerden Alırlar
» Cinler İnsanlara Musallat Olmak İçin mi Yaratıldı?
» Cinler Hz. Süleyman için köle gibi çalıştılar, çalışmayana ceza verildi. Cinler gaybı bilmez.
» Hayvanlar ilhama nasıl mazhar olurlar?
» *** İKİYÜZLÜ İNSANLAR ***