iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cinler Beni Neden Çarpamıyor

+6
memed
gezgez
islam73
mümine sultan
Semihbaba4125
ulvi
10 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cinler Beni Neden Çarpamıyor Empty
MesajKonu: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:36 am

Arkadaşlar çok merak ettim bu cinler beni niye çarpmaz ve zarar veremez

Halbuki çoğu forumda cinlere karşı korku verilmektedir insana

Ben ise heryerde ve her yazımda cinlere karşı çıkar, çoğu zaman dalga geçer ve haklarında abuk subuk konuşurum

Bazen hakaret ederim

Bu herkesin korktuğu cinler neden bu kadar hakaretime rağmen bana zarar veremez çok merak ederim

Arkadaşlar insanları kandırmayı bırakın cin dediğiniz zavallı aciz bir varlıktır, sivrisinek vızıltısı gibi

Cinlerden korkulmaz sadece cinlere acınır

Yok dediklerimi yanlış kabul edip beni doğru bulmayan varsa buyursun beni tanıdığı bildiği tüm cinlere ve hatta en kuvvetlilerine şikayet etsin

O şikayet ettikleri cinler çarpabiliyorlarsa çarpsınlarda görelim

Dediğim gibi arkadaşlar şu insanlık dışı insanlara itibar edipte cinden şeytandan korkmayın

Bunca sene ciniyle beraber bu sahtekar hoca yığını bile bana bişey yapamadıki, sizlere sadece cinler zarar verebilsin

Cinlerin işleyiş sistemi çok farklıdır bunların anlattığı şekilde değil

Haberiniz olsun bildiğiniz herşey yanlış

Bu iş ve cinler alemi böyle değil
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 3:36 pm

Güncel....
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 3:40 pm

ALLAH razı olsun abi beni senin yolundan ayıranın başını keserim
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 3:41 pm

ALLAH razı olsun abim bilgilendirme için yüreğine sağlık..
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 10:57 pm

ALLAH size kuvvet versin hocam. bu zavalli dedigimiz bu cinler , sahtekar hocalar insanlara ne zulumler yapiyorlar.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 6:39 am

Güncel ...........
gezgez
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 8:21 am

Slm hocam cinler hakkında daha geniş bir yazı yazarmısınız?
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 11:40 am

hocam Maşallah sizin ilminizle alakalı olan bir durum olsa gerek bize aynı.. etkiyi göstermezler sanırım.. geçen gün talebelerinize görev dağılımı yaparken bende sohbet odasındaydım.. o günden beri başımda müthiş bir ağrı mevcut.. havashocaya da bunu söyledim yardım etmeye çalıştı ama olmadı hocam durum şu sizden bahsetsem yada sizinle ilgili bir düşünce geçse aklımdan başım ağrıyor .. bu durum siteye girdiğimdede mevcut .. sernevaz arkadaşımda benimle görüşürken biraz önce sohbet odasında onunda benden dolayı başı ağrıdı ... şu ana yazarken ince bir başağrısı mevcut.. siteden çıkınca bu ağrı geçiyor... ulvi enerjisinden kaynaklanabilirmi onu merak ediyorum... durumdan havashocanın bilgisi mevcut.. bana yardım ederseniz .müteşekkir olurum Allah İlminize zeval vermesin.. selametle
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:36 pm

ALLAH size kuvvet versin hocam. ALLAH sizin ilminizi artirsin
HOCAM siz bu manevi alemin SULTANIZINIZ onlar sizin yakinizdan bile gecemezler.
Kolaymi SULTANINA yaklasmak.

ama malesef bazi sahtekar hocalar insanlara ne zulumler yapiyorlar. cogu insanlarin onlardan korktugunu bildikleri icin, ve insanlarin bilgileri olmadigi icin.

Rabbim sizi basimizdan eksik etmesin.
aeo
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:47 pm

memed demiş ki:
hocam Maşallah sizin ilminizle alakalı olan bir durum olsa gerek bize aynı.. etkiyi göstermezler sanırım.. geçen gün talebelerinize görev dağılımı yaparken bende sohbet odasındaydım.. o günden beri başımda müthiş bir ağrı mevcut.. havashocaya da bunu söyledim yardım etmeye çalıştı ama olmadı hocam durum şu sizden bahsetsem yada sizinle ilgili bir düşünce geçse aklımdan başım ağrıyor .. bu durum siteye girdiğimdede mevcut .. sernevaz arkadaşımda benimle görüşürken biraz önce sohbet odasında onunda benden dolayı başı ağrıdı ... şu ana yazarken ince bir başağrısı mevcut.. siteden çıkınca bu ağrı geçiyor... ulvi enerjisinden kaynaklanabilirmi onu merak ediyorum... durumdan havashocanın bilgisi mevcut.. bana yardım ederseniz .müteşekkir olurum Allah İlminize zeval vermesin.. selametle

Memed kardeşim bizde öyle bir durum olmuyor.Hocamızla uzun sohbette bulunuyorum hiç başım ağrımadı aksine geçti.

Rabbim şifanı versin.

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.CİNLERDE KİM OLUYORKİ SİZE ZARAR VERECEK SİZE YAKLAŞAN CİNİN VAY HALİNE.
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:00 pm

Allah razı Olsun Ulvi hocamdan inşallah bu derdimize bir çözüm bulacaktır.. sahra kardeşim sanada teşekkür ederim Allahım kimseyi dermansız bırakmasın..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:03 pm

memed demiş ki:
Allah razı Olsun Ulvi hocamdan inşallah bu derdimize bir çözüm bulacaktır.. sahra kardeşim sanada teşekkür ederim Allahım kimseyi dermansız bırakmasın..

Kardeşim o etkileşimde bulunduğun sufli taifelerin seni bizlerden uzaklaştırarak , yalnız yakalam ve yönetim altına almak istemesinden olmaktadır

Bir müddet sonra bu durum kalkacaktır, çünkü sen foruma girip çıktıkça senin üzerinden onlar temizlenmekteler

Yani ellerindekinden olmak istemiyorlar
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:03 pm

AMİN MEMED KARDEŞİM İNŞALLAALLAH HOCAM TEDAVİNİZİ YAPAR RAHATLARSINIZ.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:08 am

güncel
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:11 am

ulvi demiş ki:
memed demiş ki:

Kardeşim o etkileşimde bulunduğun sufli taifelerin seni bizlerden uzaklaştırarak , yalnız yakalam ve yönetim altına almak istemesinden olmaktadır

Bir müddet sonra bu durum kalkacaktır, çünkü sen foruma girip çıktıkça senin üzerinden onlar temizlenmekteler

Yani ellerindekinden olmak istemiyorlar

allah razı olsun ehli sünnet dostları
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Cinler Beni Neden Çarpamıyor   Cinler Beni Neden Çarpamıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:11 pm

güncel

Cinler Beni Neden Çarpamıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cinler Hz. Süleyman için köle gibi çalıştılar, çalışmayana ceza verildi. Cinler gaybı bilmez.
» NEDEN GÜLÜM NEDEN
» HABİS CİNLER
» Cinler insanları çarpabilir mi?
» Cinler Define'yi Korur mu?