iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayırlı Cumalar

2 posters
YazarMesaj
HULYA
Yeni Üye

Yeni Üye

Hayırlı Cumalar Empty
MesajKonu: Hayırlı Cumalar   Hayırlı Cumalar Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 11:57 am

İnternette okuduğum kitaplardan farklı bilgiler için girmiştim.Sitenizde Ulvi Hoca tarafından birçok  dualar öğrendim. Rabbimin izniyle sıkıntılarımı dualarla atlatacağım. Ulvi Hoca'dan kendim için bakım yaptırmak istiyorum. Boşandığım eşimden 14 aydır para gelicek ama bir türlü kısmet olmadı. Ulvi Hoca'dan çocuklarımında, bende ve eşimde büyü varmı.Birde Ulva Hoca ben kimin ne yaşadıklarını ve neler yapabileciklerini kulağımı birileri söylüyor. ve gerçekten hayret ediyolar. Sizden ricam benim üstümdekiler nedir.(tahmin ettiğim gibi 3 harfli mi) Bunlardan nasıl kurtulurum. Çok kişiye gittim ama çözüm yok. Herşeyim kaybettim borç borç çok fazla evim tefecilerde. ne yapabilirim bilmiyorum Rabbimin izniyle tek kurtuluşum eşimin vereceği paara ama oda birtürlü vermiyor yada verdirilmiyormu yada engelleyen birşey mi var. Size tuhaf gelecek ama bu parayı asla sana aldırmıcam diye kulağıma bile söylüyolar. bunlar beni rahatsız etmemeleri için gece gündüz kitapta ne varsa okuyorum ve rahatlıyorum. sanırım bunlarda bir şekilde benim hayatımla oynuyolar. sizden bana cvp vermenizi istiyorum. ALLAHA EMANET OLUN. tşk.
HULYA
Yeni Üye

Yeni Üye

Hayırlı Cumalar Empty
MesajKonu: Bakım için   Hayırlı Cumalar Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 12:00 pm

Annemin adı Şevkiye doğum tarihi:30.08.1966eşimin annesi Zeliha doğum tr:08.07.1957Ulvi Hoca Allah günay yazmasın ama kaynanam hem evliliğimi bozdu şimdide paraları vermemek için herşeyi yaptığını düşünüyorum. tşk.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Hayırlı Cumalar Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı Cumalar   Hayırlı Cumalar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:48 am

Hülya kardeşim kaynananın boşuna günahını alma, eksik yaptığın bişeler var

Senin durumunun düzelmesi için bol bol Fatiha ve Yasin Okuman lazım

tertiplerle uğraşmayı bırakırsan rahat edersin İnşaallah

Kulağına fısıldama değil nefes gibi uğultumsu bişey olması lazım sağ kulağında

Dediklerimi yaparsan kurtulursun birde dört gün 33 Fil Suresi okuyacaksın İnşaallah

Fayda göreceğini umuyorum

Yinede En Doğrusunu Rab 'bim Bilir

Hayırlı Cumalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yonca dost üyemiz
» Mutlaka yapın sabah akşam 3 kere!
» HAYIRLI CUMALAR HAYDAR HOCAM
» Ey BiÇâReLeR! Hizmet, meşakkat bitti, ücret almağa gidiyorsunuz. HaYıRLı CuMaLaR
» hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN