iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yorumu size bırakıyorum..

+7
ByNoKTa
mavilim
kelebek
islam73
loyal
ulvi
mümine sultan
11 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

yorumu size bırakıyorum.. Empty
MesajKonu: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:21 pm

1932 senesinde Cumhûriyet Gazetesinin tertiplediği güzellik yarışmasını Keriman Hâlis kazanmıştı. Aynı yıl Belçika’nın Spa şehrinde 28 ülkenin katılmasıyla dünyâ güzellik yarışması düzenlenmişti. Keriman Hâlis bu yarışmaya Türkiye’yi temsilen katıldı. Günlerce Spa şehrinde kalan güzeller, çeşitli kimselerle görüştü ve konuştular. Yarışma gününde jürinin önünden kızlar birer birer geçip giyimleriyle, bakışlarıyla, tebessümleriyle puan toplamaya çalıştılar. Jüri salona geçip puan değerlendirmesi yapmak istedi. Başkan kürsüye geçerek şöyle konuştu:

“Sayın jüri üyeleri, bugün Avrupa’nın, Hıristiyanlığın zaferini kutluyoruz. 1400 senedir dünyâ üzerinde hâkimiyetini sürdüren İslâmiyet artık bitmiştir. Onu Avrupa Hıristiyanları bitirmiştir. Elbette Amerika’nın ve Rusya’nın hakkını inkar edemeyiz. Neticede bu, Hıristiyanlığın zaferidir. Müslüman kadınların temsilcisi, Türk güzeli Keriman, mayo ile aramızdadır. Bu kızı zaferimizin tacı kabul edeceğiz, onu kraliçe seçeceğiz. Ondan daha güzeli varmış, yokmuş bu önemli değil. Bu sene güzellik kraliçesi seçmiyoruz. Bu sene Hıristiyanlığın zaferini kutluyoruz. Avrupa’nın zaferini kutluyoruz. Bir zamanlar Fransa’da oynanan dansa müdâhale eden Kanûnî Sultan Süleyman’ın torunu işte mayo ve sütyen ile önümüzdedir. Kendini bizlere beğendirmek istemektedir. Biz de bize uyan bu kızı beğendik, Müslümanların geleceği böyle olması temennisiyle, Türk güzelini dünyâ güzeli olarak seçiyoruz. Fakat kadehlerimizi Avrupa’nın zaferi için kaldıracağız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alıntı
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:26 pm

şimdi soruyorum size bu insan müslüman mı ?
bu bir oyun mu?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:40 pm

Mümine kardeşim yazdıklarımdan seni müstasna tutarım, birde birkaç arkadaşımı

Karşımdaki çakal kafasını ezmek kolayda arkamdaki eşek olmasa demiş atalar

adamlar eğer bizim bir kızımızı soyundurup önlerinde beğenilebilmek umuduyla esas duruşta bekletebilmiş ve şekilden şekile sokabilmişlerle haklı konuşmuşlar

Kadın anadır milleti temsil eder milleti doğurur, kadın bozuldumu milletde bozulur

Bu şuna benzer adamın evini gaspetmeye gidersin, gaspedemzsin adam seni dışarı atar, sonra çeşitli kılıflarla adamın evindeki kızını karşında soyundurur ve beğensemmi acaba dersin

Babası sadece seyreder, sonrada intikamını daha acı aldım dersin ve doğru dersin

Ama bunun sebebi avrupalılar değil, kendi menfaatleri uğruna Din 'i kendi nefsaniliklerine alet eden Müslüman geçinen fakat özü Müslümanlıktan ayrı olan şerefsiz kesimi

Bu büyük olay küçük örneklerde çoktur

Daha geçen günkü a...a..a olayında kimin tepkisi ne oldu, adamlar resmen sizin hocalarınız bu kadar emek ediyor, insanları topluyor

Biz hatırla , gönülle reklamımızı yaptırrız, teşekkür etmeyiz,

sonrada hocalarınıza hakaret ederiz boyun büktürrüz ezmeye dışlamaya kalkarız, siz de bize ağzı dili bağlı, lal eşek gibi hizmet edersiniz şeklinde hırıstiyan kökenli hareket değilmiydi

Saygı ve sevgiden uzak

şeytan heryerde şeytan hırıstiyanın içindede , Müslümanın içindede hiç farketmez

Bunca yolu beraber aldığımız kardeşimiz ne tepki verebildi, hiç kimse tepki veremedi

Haşa Allah salak ya Allah 'ı kandırrız

Ya uyanın bakın açık ve net söylüyorum bırakın İslamiyeti inanın çoğunuzun İslamiyete en güzel hizmeti, İslamiyete hiç hizmet etmemesi

Bari bizler gibi hakiki mücadele giren insanların arkasında birer hain olmaz, kalleşliği mezheb edinmezsiniz

El itinin uşağı olmaz, sırtımızdan vurmazsınız

Zaten bu millet bu kafayla giderse akıbeti filistindende kötü olur yinede Allah Bilir

Çünkü Ayeti Şerifede Emrederki '' Sizi layık olduğunuz şekilde yönetiriz ''

Herkes neye layık olduğuna iyi dikkat etsin

Bu kadar akıl zavallısı fikirden uzak koyun yapılı zavallı sürüsü anca iyi bir salak olur dünyanın gözünde

Titreyin ve kendinize dönün

En son ulvi tarafından Çarş. Mart 31, 2010 10:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:56 pm

abi l....iye yazdım imzanı ekledim ulvi abi diye yazının sonuna ekledim
seni tanıyanlar teşk. etti
ALLAHIM SENDEN RAZI OLSUN ABİ
RABBİM SENİ VE AİLENİ KORUSUN
ABİM BİLİYORMUSUN NE GÜZEL BİR KALBİN VAR
BİZDE BİR LAF VAR ABİM YEDİĞİN EKEMEĞE İHANET ETMİYECEN
SEN TANIDIĞIM NADİDE İNSANLARDAN BİRİSİN VE HEP ÖLE KALACAKAKSIN
LAFLA PEYMNİR GEMİSİ YÜRÜMÜYÜOR YÜRÜMEZDE
AKILLI OLMAZSAK ELİMİZDE NE KALICAK BİLMİYORUM

SEN BİZİ DOĞRU YOLDAN AYIRMA RABBİM AMİN..

En son mü'mine sultan tarafından Salı Mart 30, 2010 6:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:09 pm

Kadın anadır milleti temsil eder milleti doğurur, kadın bozuldumu milletde bozulur...

hay abım Allah razı olsun ne guzel yazmıssın ablam paylaşım için sanada tşkkürler...

o uyfulama şimdide baska sekıllerde mılletımız uzerıne uygulanmakta örneğin diziler Allah bize akıl fikir versin uyanmayı nasıp etsın ........

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 8:18 pm

mümine sultana veULVI Hocamdan yazilarindan dolayi ALLAH razi olsun.
malesef gittikce millet olarak bozuluyoruz.
kelebek
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:03 am

BU SİTE GİRİŞİMDE PEK BİLEMIYORDUM NOKTA KARDESIM SAGOLSUN YARDIMCI OLDU.YENI YENI KEŞFETMEYE BAŞLADIM.HER DAKKA SİTEYİ ZİYARET ETMEDEN DURAMIYORUM .ALLAH RAZI OLSUN
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:18 am

cumhuriyet gazetesi var işin içinde nedense hiç şaşırmadım.
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 11:07 am

ARO bunu paylasandan Gercekler Her daım acı oluyor Sad
http://www.bynokta.com
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 11:28 am

Bismillahirrahmanirrahim

Bu aslında Cumhuriyetin Amacından saptırılması ile orantılı olan bir durumdur.Cumhuriyet öncesi ve sonrası Türkiyesine bakarsak eğer bu farkı görebilmemiz çok aşikardır.

Bu Siyonist ve Mason grupların Bu Vatan için uyguladığı ve gerçekten üzülerek belirtmek gerekirki başardığı bir uygulamadır.Yüzyıllar boyunca Osmanlıyı savaşarak deviremeyen Haçlılar bu sefer aynı ruhu Çanakkale ve Kurtuluş Savaşlarında görünce savaşla birşey elde edemeyeceklerini anlamış ve bu yola başvurmuşlardır.

Eğer dikkat ederseniz Cumhuriyet sonrası Bir medeniyet foryası çıkmış ve bu başlık altında batıyı içimize sokmuşlardır.Bu her alanda batı özentiliği ve yaşam tarzını halka benimsetmekle yerine oturtulmuş ve sağlam bir şekilde çivilenmiştir.

Bunun en güzel örnekleri yukarda bahsedilen konu gibi, Sinama Filmleri, Kılık kıyafet , Dans Eğlence Gösteri Alkol ve daha bir çok özenti ile halka empoze edilmiş ve aynı dönemlerde Sahte Şeyh ve Hocalar piyasaya sürülerek din kötülenmiştir.

Eğer eski Türk Filmlerine bakarsanız orada insanların taa o yıllarda Giyimlerinin ne derece batılılaştığını ,o batılı yaşamı ne denli içimize sokmaya çalıştıklarını ve gine bu tip filmlerde Hoca ve Şeyh diye adlandırılan kişilerin kültürsüz vahşi gibi gösterilmeleri bunun birer parçasıdır..

Senelerce Filmlerde ALLAH BABA , DOĞA ANA diye bu insanlara içten içe bu zihniyeti yerleştirmiş Doğudaki yaşamı cahilane fakirane gösterip batı empoze edilmiş ve KÜLTÜR, ÖRF VE ADETLER, DİN ,İMAN VE MANEVİYATLAR ÇÖKERTİLMİŞTİR...

Bugün bir şeylerin arkasına sığınarak bu vatanı sahiplenmeye çalışan zavallılar inanın kısa bir zaman sonra kendi elleri ve dilleri ile bunları yalanlıyacaklar...

Allah vaadinden dönmez .....

gespenst
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 5:54 pm

ALLAH razı olsun ...
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 6:52 pm

Bugün bir şeylerin arkasına sığınarak bu vatanı sahiplenmeye çalışan zavallılar inanın kısa bir zaman sonra kendi elleri ve dilleri ile bunları yalanlıyacaklar...

hay ağzına eline yüreğine sağlık dönen dolapları o kadar güzel anlattınkı....

sende bende cok ıyı bılıyoruzkı bıze öğretılen bılgıye gore adı herne olursa olsun bir yapılanma en fazla gunumuze kadar olan zamanda 1asır sürmüştür ve o bir asır tamamlanmak üzere....
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 9:18 am

loyal demiş ki:

hay ağzına eline yüreğine sağlık dönen dolapları o kadar güzel anlattınkı....

sende bende cok ıyı bılıyoruzkı bıze öğretılen bılgıye gore adı herne olursa olsun bir yapılanma en fazla gunumuze kadar olan zamanda 1asır sürmüştür ve o bir asır tamamlanmak üzere....

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:41 pm

Milleti bu duruma düşürenlerin kim olduğu, kimler olduğu, hala hangi platformlarda neyin mücadelesini verdiği aşikardır! Bu durumları bilen, farkına varan herkesin istikameti bellidir.. Ama inat ve ısrarla görmezden gelip, yaşanan rezalete kılıf uydurmaya çalışan (sözde) laik, cumhuriyetçi, milliyetçi vb. gibilerin kim oldukları, neye hizmet ettiklerinide anlayamayan (duyar sağırlarla) ve göremeyen (bakar körler) utansınlar!
Anlamamakta ve görmemekte ısrar edenler (kendilerine göre şeref ile) karılarını, kızlarını, bacılarını seve seve elleriyle o arenalara götüreceklerdir. Götürmeleride mukadderdir!..
Saygılarımla.
sessizce
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: yorumu size bırakıyorum..   yorumu size bırakıyorum.. Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 2:22 pm

Güzelde olsa içim yanmaz.

oyun içinde oyun başka birşey değil fakat anlamazlar akletmezler.Kur'anda da defalarca geçer ''akletmez ler mi '' diye.İnsanım diye geçinmek başka akletmek başka kısaca.

yorumu size bırakıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yorumu size bırkıyorum...
» Minnettarim size HOCAM
» Size Bazı Önerilerimiz Var
» ULVİ HOCAM SİZE ULAŞAMIYORUM
» s.a Ulvi hocam özelden size msj yolladım