iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aware nıckli arkadaş.

+9
islam73
Türk Boyu
hira
loyal
Rayiha arşınca
Lja
Havas-Hoca
gespenst
Emir Sultan
13 posters
YazarMesaj
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

aware nıckli arkadaş. Empty
MesajKonu: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:37 pm

Selamün Aleyküm,arkadaşlar aware nıck'li arkadaş diye biri yeni kayıt yaptırmış,acaba bu arkadaşımız yabancı uyruklumu yoksa türkmü bilen varmı acaba nıcki çok ilğinç mümkünse tanışmak isterdim çok ilğimi çektide,özel mesaj atıp soracaktım ama özel mesaj atılmıyor,kapatmış o bölümü.Acaba tanıyan varmı,türkmü,arapmı,yoksa hintlimi.Saygılar.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:50 pm

Tanıyorum ben kardeşim onu bu awere yi hayırdır bir sorunmu var ne zaman kayıt olmuş
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:53 pm

Selamün Aleyküm,kardeşim daha dün kayıt yaptırmış,yani yeni üye olmuş.İlğimi çekti merak edip sordum,her hangi bir sorun yok.ARO.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:57 pm

ama sorun olabilir kardeşim beklicez aware biraz ters görüşler içinde bize karşı üye olduğuna göre birşeyler olcak demektir.Ben dikkat etmemiştim iy oldu sölediğin Allaha hamd olsun korkumuz yok ama bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler...Allaha emanet kardeşim
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:20 pm

awareyi daha önceden başka sitelerde görmüşülüğüm vardır.
kendisi ilmi ledün sahibiymiş Very Happy
bana bakmayın kendisi öyle diyor:)
sanırım başka laf dememe gerek yok...
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:23 pm

Selamün Aleyküm...

Kardeşim İlmi-Ledün de ne demek kine.Yani Hoca felanmı,İlim sahibi ALİM kişimi demek,iyi belki bilğilerinden bizlerde faydalanabiliriz inşaallah.ARO.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:41 pm

Emir Sultan demiş ki:
Selamün Aleyküm...

Kardeşim İlmi-Ledün de ne demek kine.Yani Hoca felanmı,İlim sahibi ALİM kişimi demek,iyi belki bilğilerinden bizlerde faydalanabiliriz inşaallah.ARO.
sendende Allah razı olsun kardeşim
ilmi ledün Allah katından verilen bir ilimdir
fakat benim gördüğüm öyle bir ilme sahip değil
sadece lafta sahip Smile
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:33 pm

Allahıııııım bu gercek olamaz... biri beni cimsiklesin!!!! burda da mı buldu bu bizi!! ne işin var burda aware nasıl buldun bızı yahu..adresımızı kım verdı de bıze bu kötulugu yaptı... koskoca siteyı sana ve hocana bıraktık işte daha ne istiyosun ... huzur bozmaktan baska ne işe yarasın kı.. senın verecegın bılgı gibi görunen saçmalıklara hiç ama hiç ihtıyacımız yok, bız böyle gayet mutluyuz hamdolsun...

dur bak senın agzınla konuşayım; ışınsal varlıkların etkısıne gırebılırsınız sakın esma cekmeyın.. ancak üstün bırı beynınızde tur atarak sıze uygun esmayı söyleyebılır... bunun dışında yaptıgınız hersey sizin zararınızadır... ayrıca yıkanmayın sakın, sabun kullanmayın oylece suyun altına gırın yeter... ter sızın koruyucu kalkanınız.. terlı terlı gezınkı ışınsal varlıkların frekansına gecmeyın... bla bla bla... işte sen bunlardan öteye gecemeyen birisin.... bıze ne gıbı katkılarda bulunacaksın kı sinir kat sayımızı yükseltmekten başka...
eeee hocalarımıza ne zaman laf atıcaksın merakla beklıyorum...
sen gelmedın dimi beynımın bır oyunu bu bana... eger gerceksende senın gıttıiğini imajine ediyorum bunu başarabılırım beyın gücümle hadı bana kolay gelsın...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:35 pm

Lja demiş ki:
Allahıııııım bu gercek olamaz... biri beni cimsiklesin!!!! burda da mı buldu bu bizi!! ne işin var burda aware nasıl buldun bızı yahu..adresımızı kım verdı de bıze bu kötulugu yaptı... koskoca siteyı sana ve hocana bıraktık işte daha ne istiyosun ... huzur bozmaktan baska ne işe yarasın kı.. senın verecegın bılgı gibi görunen saçmalıklara hiç ama hiç ihtıyacımız yok, bız böyle gayet mutluyuz hamdolsun...

dur bak senın agzınla konuşayım; ışınsal varlıkların etkısıne gırebılırsınız sakın esma cekmeyın.. ancak üstün bırı beynınızde tur atarak sıze uygun esmayı söyleyebılır... bunun dışında yaptıgınız hersey sizin zararınızadır... ayrıca yıkanmayın sakın, sabun kullanmayın oylece suyun altına gırın yeter... ter sızın koruyucu kalkanınız.. terlı terlı gezınkı ışınsal varlıkların frekansına gecmeyın... bla bla bla... işte sen bunlardan öteye gecemeyen birisin.... bıze ne gıbı katkılarda bulunacaksın kı sinir kat sayımızı yükseltmekten başka...
eeee hocalarımıza ne zaman laf atıcaksın merakla beklıyorum...
sen gelmedın dimi beynımın bır oyunu bu bana... eger gerceksende senın gıttıiğini imajine ediyorum bunu başarabılırım beyın gücümle hadı bana kolay gelsın...

allah iyliğini versin cnm,beni güldürdün allah da seni güldürsün Smile
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:41 pm

SÜPERSİN VALLA Lja HAYIRLISI OLSUN BU KADAR SIKINTI YAPMAYA GEREK YOK DIE DUSUNUYORUM

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:45 pm

black_water demiş ki:
SÜPERSİN VALLA Lja HAYIRLISI OLSUN BU KADAR SIKINTI YAPMAYA GEREK YOK DIE DUSUNUYORUM

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

aynen sana katılıyorum kardeşim........
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:49 pm

teşekkürler canım arkadaşlarım, ben sadece gerceklerı dile getırdım... Smile sevgıler saygılar sız degerli arkadaaşlarıma
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:52 pm

Rayiha demiş ki:

aynen sana katılıyorum kardeşim........[/quote]

Allah razı olsun ablacım bız boyle bır oldugumuz surece karalı gelse farkedermı
hira
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 5:05 pm

vayy güzel insa ha... gelsin baaaalım
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 6:49 pm

aware hindust akımlardan etkilenmiş, ne dediğini bilmeyen, ne yaptığını bilmeyen, Manevi dünyayı hindulardan aldığı eğitim ve felsefeyle yorumlamaya çalışarak insanların İmanından olmasına vesile olan, ve şeytanın istediğine yardımcı olan ( yok kirli gezin sabun kullanmayın, yok Esma çekmeyin, zikir yapmayın, Allah 'tan korkmayın, cinlerden şeytanlardan korkun ..vs ...vs ) g,ibi şeylerle Allah 'ın Kuranı Kerim 'inde Emrettiği Ayetlerle Sabit Olan herşeyi yıkmaya çalışan, Allah 'ı yenmeye çalışan hilkat garibesi bir insandır

Halbuki temizlik İmandandır ama bu arkadaş sabun kullanmayın , kirli gezin der

Halbuki Allah Al-i İmran 191. Ayet'inde Derki

191. Onlar ayaktayken, otururken ve yanları üzerine yatarken Allah'ı anarlar. Göklerin ve yerin yaratılışı üzerinde düşünürler. "Rabbimiz! Bunu boş yere yaratmadın, seni eksikliklerden uzak tutarız. Bizi ateş azabından koru" derler.

ama aware arkadaş derki Allah 'ı zikretmeyin, Esma çekmeyin. Yani aware arkadaşa göre Allah cahil ve yanlıştır hindular ve kendi doğru

Allah insanlar cinlerin eline düşsün diye Zikretmeyi teşvik etmektedir aware arkadaşa göre

Bu aware arkadaşa göre Eskide yaşamış İslam Alimleri ve Evliyaların hepsi cinlerin oyuncağı olmuş, aklı kıt zavallılardır ama hindustlar ve panteist görüş doğruyu bulmuş insanlardır, onun için hindular Müslümanlar 'dan üstündür

Zamanında biri yazdı ahmet hulusi diye biri tanrı sirriustadır demiş, birisi yazdı mizahı yolla Zamandan ve Mekandan Münezzeh Olan Allah 'ın ahmet hulusinin bu dediğiyle alakası olmadığını yazdı, aware nikli arkadaş ona bile karşı çıktı ahmet hulusiyi savundu

Yani awareye göre tanrı sirriustaymış, ve hinduizm öğretilerini öğrenmek Müslüman Kesmin İlmi Ledün dediği şeymiş bu aware arkadaşa göre

Müslümanlar 'dan İlmü Ledün Sahibi ise olan yokmuş hepsi cinlerin oyuncağıymış

Bu aware arkadaş dikkatimi çekti, her konuşması, her yazısıyla şeytana hizmet ediyor sonrada ben ilmü ledüncüyüm ve doğruyum diyor tıpkı şeytanın avukatı filmindeki gibi daha anlıyamadık yani

Bu arkadaş zannedersem Türkiyeye ve tüm Müslüman Ülkelere çöreklenmiş bir misyoner grup var, hem İnsanlardaki İslam Bilgisini Bozmak, Din 'i tahrip etmek

Eski Alim ve Evliyaları yıpratmak

Hem insanları Allah 'ın Emir ve Yasaklarından soğutup vazgeçirmek

Hemde Din 'e bidat sokmak

Hemde hakiki Müslümanları sindirmeye çalışmak

Hemde bakın burası en önemlisi, hemde Müslüman insanlara alimmiş ve havas ilminde derinmiş gibi gözükerek Müslüman İnsanların yani cahil halkın paralarını toplayarak şahısları ve misyonerlik hizmetlerinde kullanmak ( yani gençlerimizin kanını zehirlemek ve bunu kendi elinizle size yaptırmak gibi ) şeytani oyunlara insanlarımızdan faydalanıyorlar

Yaptıkları İse Müslüman ve İnançlı Saf İnsanımızın arkasından alay şu Müslümanlar ne salak ne mal, hem paralarını alıyoz, hem dalga geçiyoz, hem saf ve salak buldukları kızlarıyla yatıp kalkıyoz, kullanıp atıyoz. Hemde Müslümanların karşı çıktıkları misyonerlik faaliyetlerinin gelirini kendi elleriyle sağlatıyoz

Ve ne acıdırki tahminen bunların topladığı bu gelirlerden terör örgütü pkk ya ayrılan pay olma ihtimalide yüksektir

Kendi elinizle kendi Evladınızı Şehit Edicek kurşunun parasını vermeyin , Ey cahil, Ey Saf Müslümanlar, akıllı olun

Bunun farkına varıp, bunlara karşı ilk hareketi başlatan ulvi Hocamdı, ulvi Hocamı savunup Sahip Çıkacağınız yerde, çoğu yerde bu misyoner uşaklarıyla birlik oldunuz laflarınızla sözlerinizle ( düştüğünüz durumun farkına bile varamadınız )

Bu insanların sizleri koymuş olduğu salak ve mal konumuna kendinizi düşürmeyin

Adam ona buna çatar mason diye, halbuki masonlarla ve misyonerlerle zıtlaşarak, oyunlarını bozan Alimler 'e ( ulvi Hocaya iftira atarak ) fitne çıkararak mason ve misyonerlere hizmet eder eşek eşek

Ne gereği kaldı Hoca senin gibi Müslüman dostlar başına diyor mason ve misyonerler

Bakın bu kadar akıl fukarası ve zavallı olmayın, Çünkü Hadisi Şerifte Emrederki '' Müminin ferasetinden korkun, çünkü O ALlah 'ın Nuruyla Bakar ''

Bakın ben yazayım siz anlayın ve görün neyin ne olduğunu

ulvi Hoca internet ortamında 1000 -1500 arası insanı bu insanların eline düşmekten kurtardı, Manevi Sorunlarını giderdi, büyülerini bozdu, bağlarını çözdü karşılıksız

Bu ne demektir biliyormusunuz, ulvi Hoca bu misyonerlere gidecek 1.000.000 YTL yani ( eki parayla 1 Trilyon ) paraya engel oldu, bu paradan tahminen pkk ya geçecek kısma engel oldu

Bu insanlar her insandan 1 milyar alsalar 1 Trilyon yapar eski paraylaki bazılarına evlerini barklarını sattırıp yemişler yani misyonerliğe ve misyonerlik hizmetlerine akıtmak için Müslümanların cebinden alacakları Trilyonların üzerinde olan paraya ulvi hoca engel olarak bunların gelir kapılarından birine önemli bir darbe vurdu

Bu sadece bir sitede böyleydi, ve üç - altı aylık zaman içerisinde olan olaydı, Ve ulvi hoca tanındıktan sonraki bir ayda bu paraya engel oldu bu misyoner ekibi ve takımı tüm internet sitelerinde ve gizli ilim sitelerinde değişik nikler ve isimler altında faaliyettedirler

Böyle 10 tane gizli ilim sitesinden ayda 1 Trilyon sağlasalar ayda 10 Trilyon misyonerlik hizmetlerine gelir demektir iki Trilyon sağlasalar ayda 20 Trilyon gelir demektirki aslında çok daha fazla seneye vurursak sende en az 120 Trilyon para yapar bu

Elbette misyoner bu parayla yayılır ve kalkınır ondan sonra sadece evlatlarınızın Ahiret ve bu dünyalarının mahvoluşunu seyredersiniz

Hiç aklınız yetipte demezsiniz biz kendi elimizle bu imkanı verdik onlara diye

Akıllı ve uyanık olun

Bu misyoner ekibi havasçılara özellikle saldırır ve onları cinlerin oyuncağı olmuş zavallılar gibi göstermeye çalışırki insanlar , ihtiyaçları olduğunda, sorun ve sıkıntıları olduğunda havasçılara ve Hocalara gitmesin, paralarını onlara kaptırmasın hepsini biz alalım diyedir

Yoksa dediklerinin aslı ve gerçeği olmayan uydurma şeyler olduğunu bu misyoner takımıda biliyor

Ve bu insanların ulvi Hocayı takib ederek heryerde izini sürmeleri, arkasından dedikodu çıkararak iftira atmaları, bulunduğu ortamlarda fitne ve kavga çıkararak huzur bozmaya çalışmaları heo ondandır

Hiç dikkatinizi çekmedi ulvi hoca eski forumda ( yani karanlık forum la.... de siz hoca değilsiniz, Kelimei Şehadet Bile Getirin Denildiği halde getirmiyorsunuz sonrada utanmadan insanlara hocayız deyip umutlarıyla oynayıp parasını alıp dalga geçiyorsunuz dedi ulvi hocanın üstüne hep birlikte hücum ettiler ve yasakladılar foyalarını ve gerçek yüzlerini açığa çıkardı diye

Ve hiç dikkat ettinizmi aynı anda üç dört site birden hücum etti ulvi hocaya

Sayısız küfürler edildi

Sayısız tehditler edildi, yok adanadan toplarız, yok gelir kafana sıkarız sizce bunlar normal bir hoca işimi yoksa çete faaliyeti gösteren illegal bir topluluk işimi iyi düşünün

Ve ilginç olan şudurki hocayım , evliyayım diye geçinen dilaver kızak denilen şerefsiz bu misyoner çetesinin tetikçisi, çakalı gibi faaliyet göstermeye kalkmış ve gelir sıkarım, kurşun yağdırrım gibi tehditler etmiştir ulvi hocayı

Zaten açıktan bu kadar küfür ve tehdit edebilmeleri zannedersem devlet içine ve dışına ne kadar yayıldıklarını göstermektedir, Yani devlette arkamız sağlam kendimize güveniyoruz diyorlar bir nevi ( sanki devlet içi devletmiş gibi )

Ha şuda vardır azdan az çoktan çok gider ulvi Hocaya gık diyecek adamın tüm sülalesine Tüm Alemler düşmanlık eder 18.000 Alem

Ve bu sahtekar ve şarlatan hoca dilaver tutmuş awareyi Ehli Sünnet kahramanı ilan etmiştir,
awarede bu sahtekar ve şarlatan dilaverin elini öpmüştür iinternette açıktan yazarak ( E ne demişler bozacının şahidi çıracı yada it iti ısırmaz )
tabiki edicek Ehli Sünnet çizgisini en çok bozmaya çalışarak Ehli Sünnet 'e zarar vermeye çalışan insanlardan biri awaredir

ulvi Hoca bu şarlatanların korktuğunu faaliyete geçirmeye çalışmış ve misyonerlere akıcak olan bu parayı durdurmakla yetinmemiş Müslüman Kesime geri dönüşümü sağlamak için sistem oluşturmuştur, zaten ondan sonra ateş bir taraflarına düşmüş ve İslamiyetle, hocalıkla alakaları olmadıklarını ettikleri küfürler ve tehditler göstermiştir

Ve ulvi hocanın bu geliri geri dönüşümü durdurabilmek için siteleri kapatmış, ardından olmadık iftiralar atmaya kalmışlardır, yok şüpheli faaliyet, yok paracı, yok şu, yok bu
Yok şüpheli faaliyet, yok dünyayı tek başına kendimi kurtaracak, bakın bu sözleri bile yetiyor gerçeği anlatmaya, demekki tüm dünyaya yayılmışlar ve dünyayı bizden tek başınamı alıcaksın demeye getiriyorlar

Halbuki ulvi hocada ve birkaç kişide tüm yazışmalar saklıdır kesinlikla kanun dışı hiçbirşey olmayacak, herşey kanun ve nizaman uygun yasal olacak diye

Ve bu yazışmaları kendileri bildikelri halde bu misyoner uşağı kesim beyaz duvara çamur at kendi tutmazsa lekesi kalır gibi bir yahudi düşüncesiyle yalan ve iftiralar atmışlardır

Akılları sıra bir üyelerini ulvi Hocanın yanına yerleştiriyorlar, insanların ona güvenmesini sağlıyorlar, sonrada o insanı bomba gibi aptlatıp bakın bu insan yakınındaki insandı demekki gördüğünüz bildiğiniz gibi değilmiş şeklinde içinde iftira ve yalanlarla dolu karalama kampanyası başlatıyorlar ( en büyük ispatı ulvi Hocam gittikten sonra k....net 'te dilaver kızak, aware, aniden admin oldular halbuki normal üye gibi kayıt yapmışlardı, bu bile onların ne kadar sahtekar, yalancı, düzenbaz ve hilekar olduklarını göstermeye yetmektedir )

Ama tutmadı kendi yüzleri açığa çıktı

Karalanan bu misyoner takım oldu

Haberiniz olsun bu kamyanyaları ve benzeri çürütme sistemleri yine devam edecektir bu misyoner takımın

Halbuki ulvi hocada ve birkaç kişide yazışmalar kayıtlı duruyordur ulvi Hoca gelen gelirin gönderileceği insanları bile göstermiş ve cebine hiçbişey almamıştır

Ama şu vardır ki bu misyoner uşaklarının korktuğu olacak ve bu paranın geri dönüşüm işlemi devreye sokularak Müslüman 'ın parasının Müslüman 'da kalması sağlanacaktır

Kim ne yaparsa yapsın, kim ne dersin

Zaten ulvi Hocaya Nurer Hocasının Verdiği Emir Buydu, git safları koru, şu çetesel faaliyet gösteren misyoner grubunu açığa çıkar ve ifşa et, oyunlarını ve kendilerini insanlara ve Devlete tanıtki bu internet Forumlarını zaten okuyordur devlet vede bu misyoner grubunun internet ortamından elde ettikleri geliri kes

ulvi Hocam yüksek basiret Sahibi ve akıllı insan verilen bu zor görevin üstesinden kolaylıkla ve başarıyla gelmiş ve denilen herşeyi terine getirmiştir

Gördüğüm şudurki o kadar internet sitesinden bir araya gelerek ulvi hocama saldıran bu zavallı misyoner uşağı grubundaki toplam akıl , ulvi Hocamın yere attığı çöp olmuş bir kağıt parçasındaki aklın yarısı kadar bile değildir Very Happy

zaten ulvi Hocam altın lafı söylemişti anlayana karşımdaki çakalı adam yerine koymam tınlamam ama karşımdaki çakalı aslan yapan arkamdaki eşektir diye

Yoksa bu akıl fukarası zavallı sürüsü ulvi hocanın zeka ve akıl olarak dişinin kovuğuna bile yetmez

Zaten bu aralar sakin olup sessiz durmaları ondan bu kadar zmanadan sonra ulvi Hocanın ne yaptığının farkına yeni varıyorlar, yani kendilerinin açığa çıkıp ifşa olduğunun

Bunuda yine ayıktıran ulvi Hocam oldu ne kadar gerizekalı olduklarının farkına varsınlar diye, yeni resmen dalga geçti

Ondan beri susp kendilerinin açığa çıkmış gerçek yüzlerini geri nasıl saklarlar insanlardan onu araştırıyorlar

Zannedersem aware nikli kişi bu misyoner gruptan biri, hareketler o yöne çekiyor ama kesin öyledir demiyorum

İşte durum budur
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:22 pm

sezgin arkadasim ,verdigin bilgiler icin allah razu olsun . insanlar huzur bulmak ve dinimizi dolu dolu yasamak icin böyle sitelere giriyor.kendini iyilik maskesi ile gizleyen bu$erefsiz köpekler buralari da karistiriyorlar .Allah ULVI Hocamiza yardim etsin .ama $öyle bir söz var ;Eceli susami$ köpek cami duvarina i$er......
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 8:41 pm

Kardeşim yok ecellik mecellik birşey, insanlarımız gerçeği bilsinler ve misyoner ekibi sahtekar şarlatan hoca takımına paralarını kaptırmasınlar yeter

İşte burda aradıklerı hizmet ücretsiz, gelsinler sorunlarını burda halletsinler

Kimseden ücret yada başka bişey istemiyoruz

Şimdi bak bizim insanlarımız korkaktır, haçlı durduran değil haçlıya köle olan zihniyete sahiptir

Kendinden olup kendini savunana hain, düşmanına uşak bir yapıya sahiptir artık bizim insanlarımız

Onun için senden Allah Razı Olsun,

Ama başka herhangi bişey yok

Mücadelemiz fikren ve kanuni olarak yasal çerçeveler içerisindedir

Bak onun için biz hiçbir tehdite karşılık vermedik ve asla küfretmedik, yani karşılık vermedik

Ve ömrümüzün sonuna kadar Allah 'ın Din 'ine Sadık, kanun ve yasalara uygun kimseye en ufak kötülüğü olmayan ve asla ve asla kimseye zarar vermeyen bir hayat süreceğiz İnşaallah

Amacımız insanlarımızı bilinçlendirmekti onuda yaptık Şükürler Olsun Rab 'bime
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 9:09 pm

Bu aware S.....w degil, bu lahut... tan for freedom nikli üyeydi galiba. Sonra banlaninca aware nikini aldi.

Ben bir ara Vespa niki ile Lahut... giris yapmistim. Shadow, "Cinlere bosuna Kuran okumayin gitmezler" demez mi??

"Sen insanlari Kuran´dan, dinden uzak tutmaya mi calisiyorsun" demistim. Ancak bir cevap verememisti.

O yüzden böylelerine karsi dikkatli olmak lazim.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 9:14 pm

Allah Razı Olsun,Ellerine sağlık ne kadarda güzel yazmışsınız hocam,kardeşlerim.Böylece bir iti daha tanımış olduk.Vesselam.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 9:24 pm

Zinnureyn_Ali demiş ki:
Bu aware S.....w degil, bu lahut... tan for freedom nikli üyeydi galiba. Sonra banlaninca aware nikini aldi.

Ben bir ara Vespa niki ile Lahut... giris yapmistim. Shadow, "Cinlere bosuna Kuran okumayin gitmezler" demez mi??

"Sen insanlari Kuran´dan, dinden uzak tutmaya mi calisiyorsun" demistim. Ancak bir cevap verememisti.

s....w olma ihtimali çok, çünkü s...wa söylenen herşeyi kelimesi kelimesine biliyor

Zaten s...w, ve m.....n ve w......i bu grubun internetteki elebaşları ve liderlerinden

s...w değilse bile ondan emir alan biridir

gözlemlerime göre tahminimce

Çünkü öbür sitede ilk saldıran s...w ve ateist takımıydı s...w emir verdi w...i ye w...i ulvi Hocamları yasakladı elindeki forum yöneticiliği yetkisini kötüye kullanarak, w...i emir verdi Müslüman gözüküp bu misyoner takımından emir alan münafık sitelere, münafık sitelerde oralarda bir olay yokken birden yasaklayıp saldırdılar
hakaret ve küfürler ettiler ve utanmadan tarikat ehliyiz diyenleri vardı içlerinde

Akılları sıra tarikatlara mensup insanları bir taraftan küfürbaz şerefsiz takımı gibi gösterirken diğer taraftan Müslüman İnsanların kafasını karıştırmaya çalıştılar sanki biz tarikatçılarla çatışıyormuşuz gibi

yani bir taşla iki kuş vurmaya kalktılar

Onun için bunların hepsi aynı takım ve ekib
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:04 pm

sezgin demiş ki:
Zinnureyn_Ali demiş ki:

awarenin s....w nikli insan olma ihtimali çok büyük, çünkü s...wa söylenen herşeyi kelimesi kelimesine biliyor

Zaten s...w, ve m.....n ve w......i bu grubun internetteki elebaşları ve liderlerinden

s...w değilse bile ondan emir alan biridir

gözlemlerime göre tahminimce

Çünkü öbür sitede ilk saldıran s...w ve ateist takımıydı s...w emir verdi w...i ye w...i ulvi Hocamları yasakladı elindeki forum yöneticiliği yetkisini kötüye kullanarak, w...i emir verdi Müslüman gözüküp bu misyoner takımından emir alan münafık sitelere, münafık sitelerde oralarda bir olay yokken birden yasaklayıp saldırdılar
hakaret ve küfürler ettiler ve utanmadan tarikat ehliyiz diyenleri vardı içlerinde

Akılları sıra tarikatlara mensup insanları bir taraftan küfürbaz şerefsiz takımı gibi gösterirken diğer taraftan Müslüman İnsanların kafasını karıştırmaya çalıştılar sanki biz tarikatçılarla çatışıyormuşuz gibi

yani bir taşla iki kuş vurmaya kalktılar

Onun için bunların hepsi aynı takım ve ekib

Sezgin kardeşim yazma artık yeterli bu kadar
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 11:52 am

bilgilendirme için ALLAH c.c razı ve hoşnut olsun müminler birbirlerin zincir gibi kenetlenmelidir
biz sizin yanındayız sizin güzel insanlar oldunuzu biliyoruz baştan..bende bazı insanlar hakkında yanıldım kabul ediyorum sonuçta gerçeği şimdi gördüm ulvi kardeşime haydarı kerrar kardeşlerime teşk. ederim
eksik olmayın inşaALLAH
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:14 pm

yahudi öğretisi kabala da Enel Hak Kavramı ve Allah ( Onlardaki adıyla tanrı )

Soru 29: Bir insan kabala öğrenip sonra ayrılıp, sonra geri dönüp tekrar öğrenebilir ve sonra tekrar ayrılabilir mi?

Cevap 29: Çalışmaya başlayan 1000 öğrenciden sadece 1 tanesi kalır ve öğretmen olur (kabalada öğretmene Rav denir, öğretmen ruh âlemini hisseden ve öğrencilerine bunları anlatan kişidir- hem bu dünyada hem ruh âleminde aynı anda yaşar). Bu durum abartısız olarak böyledir. Ana grup sadece 140 kişiden oluşmaktadır ve yaşları 20-50 arası değişir. Yılda yaklaşık 15 kişi kalıcı olarak gruba eklenir. Yıl içerisinde derslere gelen ve seminerlere katılan yüzlerce insan arasından sadece bu kadar kişi kalır. Bu herkesin kabala çalışabileceğinin kanıtıdır. Kabala sizlere düşünceleri zorlamaz ve beyninizi yıkamaz. Tam tersine bu metot insanı özgür ve bağımsız kılan bir metottur - çünkü insan doğduğunda köle olarak doğar!

b) Kıstasların elbette olmalı - GRUBUN. Kabala bu yüzden grup olarak çalışılır. Grup bizim toplumumuz olur. Gruptaki herkes kendisini grubun atında görür ve grup üyelerine özgecil davranır (bu konuda detaylı bilgi almak isteyen olursa haberim olsun çünkü uzun bir konu-Kabalistik bir grup nedir ve ne değildir?). Grubun amacı Yaratan ile bütünleşmek ve O'nunla aynı özelliklere düşünce ve yapı olarak sahip olmaktır. Özgecil olmadan bu noktaya gelinemeyeceği için grup bizim için bir simülasyon modelidir yani alıştırma yaparız. Böylelikle ilk önce grup üyelerime karşı özgecil duygular geliştiririm bu duygu iyice geliştikçe tüm insanoğluna olan sevgim artar. GRUP OLMADAN Kabalayı hissedemezsinin, kitapları okuyup entellektüel bilgi sahibi olursunuz o kadar. Kabalacı Yaratan'ın içinde yaşayan ve O'nu hissedendir. Bu dünyayı ruh âlemiyle birlikte aynı anda yaşar. Tüm dünyaya özgecil olamayız çünkü toplum kanımızı emer. Ancak aynı amacı taşıyan bir grup insan bir araya gelerek bu nosyonu yaratabilir, bunu bile Yaratan'ın yardımıyla yapabiliriz. İnsan tek başına hiçbirşey yapamayacak kadar aciz, sadece bir şeyleri yapabiliyormuşuz hissi veriliyor bize o kadar.

Soru : Yaratan’ın bütünlüğü nedir?

Cevap : İbare şudur: "Tanrı ve Gerçeklik, soyut düşünceler değildir; Tanrı, kendini sonsuz sayıda parça halinde gösteren Bütünlüktür. İnsanın Tanrı’nın görüntüsünde yaratılmış olması bu demektir. Her bireyin görevi, parçaların yanılsamalarından sıyrılıp, uyum sağlamak ve yap-bozun içindeki yerini almak olmalıdır."

Cevap 41: Obje 5 duyularımla algıladığım herşey olabilir.
Bunun ruhani kökü ise sadece ruhaniliğe ulaştıktan sonra ortaya çıkar. Etrafımızdaki herşey bizim dışımızda fiziksel ve his olarak. Kabalistler ise aslında herşeyin içimizde olduğunu anlatıyorlar ruhani bir his olarak.

Fiziksel olan herşeyin ruhani karşılığı içimizde bir his olarak ortaya çıkar, tıpkı bir şarkı dinlerken içinde uyandırdığı mutluluk ya da üzüntü gibi. Bunların hepsini basamakları tırmandıkça anlayıp algılayacağız.

Soru 42: Kabalistlerin, "Kabalist Kitaplar" olarak tanımladığı kitaplar günümüzde toplum içinde sürekli bir tartışmaya malzeme oluyor. Bu tartışmalarda "Kitapların insanlar tarafından Değiştirildiği" görüşü sürekli yinelenir. Bir Kabalacı veya Kabalistin böyle tartışmalarda fikir belirtmesi mümkün müdür? Mümkün ise nasıl bir cevap verir?

Cevap 42: Kabalist ruh âlemiyle bu dünyayı aynı anda yaşayan insandır. Dolayısıyla ruh âleminde yaşamayan bir insan ve ruh âlemini hissetmeyen bir insan kabalist kitapları anlayamaz. Kabalistler ruh âlemini bu dünyadan örnekler vererek anlattıkları için onları ancak diğer kabalistler anlar. Bu yüzden bir kabalist ruh âlemini hissetmeyen bir insanla ruhani şeyleri öğrencisi dışında insanlarla paylaşmaz. Kabalistler kitaplarında sadece hissettiklerini ve tam olarak algıladıklarını yazarlar. Edinmedikleri bir şeyi yazmaları yasaktır. Tartışmaya her zaman yer vardır. Olması da gereklidir. Bu sürtüşmeler olmasa gerçekle yalanı ayıramayız.

İnsan Yaratan'ı ve var oluşunun nedenini aradığı zaman sorularına aldığı cevapla Rav'ının ruhani olup olmadığını anlar. Dolayısıyla herkes kendi Rav'ını ve kitabını kendisi araştırıp seçmek durumundadır. Ruhanilikte baskı ve zorlama olmaz bu yasaktır.

Kabalistlerde tartışmaya girmez, öğrencileri onları zaten arayarak bulur. Kalan kalır ve kalmayan yoluna devam eder. Bunda yanlış hiç bir şey yoktur, dolayısıyla tartışacak da hiç bir şey yoktur.

Soru 43: a) Derslerde "Üst dünyaları hissedebilmek için, yeni duyulara sahip olmamız lazım" deniyor. Bu yeni duyulara sahip olmak bir insanın ne kadar zamanını alır?
b) Derslerde kli, masah, olam hazeh vs.. gibi yabancı tabirler geçiyor, bunları ezberlemek çok gerekli mi?
c) Bazı dersleri rahat bir şekilde anladım, fakat kimisini (Ör: Kabalaya Giriş - Ders 4 / Evrenin Gizlilikleri) anlamakta çok zorlandım, sadece okuyarak geçtim. Kabala ilmini tam olarak anlamak adına tavsiye edebileceğiniz Türkçe kitap var mı?
d) Derslerin birinde Kabala çalışmanın ve anlamanın yegane yolu kökler ve dallar yasası deniyor, bu konuyu biraz açar mısınız? Bunu ne şekilde öğrenebiliriz?
e) Yıllardır zihnimizde var olan beş duyumuzla oluşturduğumuz kavramlar ve yargılar var, bunların tümü aslında gerçek değil mi? Derslerden sonra defalarca gözlerimi kapatıp basit şeylere farklı anlamlar ve yargılar yüklemeye çalıştım ama değiştiremedim zihnimdekileri. Ben mi başarısızım yoksa daha gerçekleri görmek için yeterli bilgi ve beceriye sahip değil miyim?

Cevap 43: a) 6. hissimizi geliştirmek; Yaratan'ı edinmeyi ne kadar arzuladığımıza, ne kadar çaba sarf ettiğimize ve çalışmamızın doğruluğuna endeksli. Bunları doğru tutturursak Rav bizim neslimizdeki insanların 5 yıl içerisinde ruhani hisleri edinebileceğini ve mahsom denilen bariyeri geçebileceğimizi söylüyor.
b) Bu tür kelimeleri ezberlemek gerekli değil. Ancak anlamlarını kavramak çok önemli. Doktorların latince kelimeleri kullanması gibi düşün. Bu kelimeler aslında hissedilmesi gereken duyguları anlatmakta o yüzden öğrenmek çok önemli. Ruhanilikte hiç bir zorlama yoktur. Ne kadar öğrenmek istediğine sen karar vermelisin.

Soru 17: İnanç tüm duyuların yerini alıp, Yaratan'ı hissetmeden ve O'nun yönlendirmesini görmeden tüm gerçekleri gözlerin önüne serilmiş gibi davranmak kör inanç değil midir?

Cevap 17: Yaratan'a kör şekilde inanmamalısın. İnanç sadece perde (masah) sayesinde Yaratan'ı hissettikçe gelişir.
İnanç olan Bina'nın (anlayış, akıl, zekâ) ışığı (merhametin ışığı) ve tüm inanç ışığı olan etrafı Hohma (bilgelik) ile sarılı Bina (Bina + Hohma) bir arada yansıdığı zaman ruh mükemmeliyete ulaşır ve tümüyle saf bir hal alarak ulaşabileceği son noktaya gelir - Yaratan ile bütünleşir.
Yani Yaratan'ı hissedene kadar aslında hiç kimse inanç sahibi değil, Kabala terimleri dâhilinde. İnanç = O'nu hissedip O'nunla bütünleşmiş insan demek.

d) Kabala bizim anlayışımızla zaten bir bilim dalı. Üst dünyaların ve Yaratan'ın ilmi. Bizim amacımız bu üst dünyaları hissetmek ve yaşamak. Yaratan'ı yaşamak. Gerçek anlamıyla yaşamak. Bilimadamları da hayatın anlamını arıyor, bu yüzden herşeyi araştırıyorlar.

Aklınızı başınıza alın her enel hak diyene inanmayın bazıları enel hak demez eşek hak der sende bunu kabul eder gider Namaz Kılarsın sonra bir ulvi gelir senide hocanıda yerden yere vurur, birde kendi cehaletini görmez ulviyi suçlar kendini rezil edersin ey cahil Müslüman

Bakın kabalist tip enel hakçılar İslamiyete açıktan sataşmaz sizlerle ( onlara göre tanrı ) Allah 'ın Varlığı ve O 'nla bütünleşme konusunda ortak noktada bulunduğunuzu ve kesiştiğinizi kabul eder

Ama size asla demez ben ayrı Din 'denim diye yada İslamiyeti red ediyorum diye

Siz Allah 'ınızı anlatırsınız oda Allah 'ı ( gerçekte tanrısını ) anlatır bakarsınızki çoğu şeyler aynı ama farkında olmazsınızki o bir kabalist

Bu aynı bir yahudiyle bir Müslüman 'ın bir sofra başında buluşup yemek yemesine benzer, ortak konu yemektir, Müslüman yemek güzel der kabalistte, Müslüman ayran hoş olmuş der kabalist tatlıda nefis der

Zannedersiniz ki ortak bir görüş, fikir ve duygu birliğine sahipsiniz halbuki çok yanlıştır birbirinizin zıddısınızdır

Ama bunu kabalist bilir siz bilmezsiniz

Bu buna benzer onlar tanrı der gelir sizler Allah Yaradan 'ın Varlığında kesişirsiniz ( akıllı olun yahudiler, hırıstiyanlar ve kabalistler Yaradan 'ın Varlığına zaten inanıyor inkar etmiyorki

onlar Din 'inizi ve Peygamber 'inizi inkar ediyor

Önce Allah der Allah 'ı över size sonra Yallah der Peygamber 'inizi yerer

Önce Allah der Allah 'ı över sana sonra Yallah der Eski Alim ve Evliyaları yerer

Önce Allah der Allah 'ı över sana sonra Yallah der İslami Metot ve Esasları yerer

Sen cahil ve basireti bağlı bir Müslüman 'san a dersin ne güzel Müslüman Allah 'ı övüyor hep Allah Hakkında konuşuyor, Allah Hakkında ve ruhani alem hakkında çok şey biliyor

Halbuki o kabalist Allah 'ı övmüyor kendi tanrısını ve tanrı inancını övüyordur ve kendi yoluna rakip olan İslami Yolları bu şekilde farkettirmeden yerden yere vuruyordur

Senin Peygamber 'ine düşmanlık ediyordur, Din 'ine bidat ve hurafe sokarak bozmaya çalışıyordur

Sonra çıkar bir ulvi Kelimei Şehadet getirin derki sh....w da dahil hepsine dedi hiçbiri getiremedi, hiçbiri getiremez

Çünkü gerçekte bu tanrıcılar İslam ve Allah düşmanıdır gerçekte

Sonrada şeytan oyuncağı şempaze di...r kı...k lar çıkar bunları ehli sünnet kahramanı ilan ederek kendi mallığını ve onlardan biri olduğunu ortaya koyar

Sen cahil ve basiret gözü Müslüman , istikamete değilde söylenene baktığın için bu gibi Din düşmanlarının oyuncağı olur çıkarsın ve farkına varmadan kabalistlerin askerliğini yapar savaşını verirsin

kabalistler ise sadece sana gülerek senin varlığında senle ve Müslümanlar 'la alay ederler bu Müslümanlar ne kadar salak ve eşek resmen semer vur gez diye

Adam diyor Esma çekmeyin

Halbuki Kuran 'da Allah Diyorki Allah 'ı Zikredin Kuran 'da 200 Küsur yerde bu emir vardır

İşte örnek bir tane

Onlar, ayakta iken, otururken, yan yatarken Allah'ı zikrederler ve göklerin ve yerin yaratılışı konusunda düşünürler... (Al-i İmran Suresi, 191)

Adam diyorki esmalar birbirini nötürler, çünkü ona göre Allah parçalıdır bir parçası diğer parçasının vasfını yok eder

Halbuki Kuranı Kerim 'de Emrediyor ki

O Rahmân ve Rahim,
(Sen onlara) de ki: İster "Allah" deyin, ister "Rahmân" deyin, nasıl çağırırsanız çağırın. En güzel isimler O'nundur. Namazında sesini pek yükseltme, çok da gizli okuma, orta yolu seç.

Ve benim zavallı fikir fakiri basiret gözü kapalı zavallı Müslüman Kardeşim bunu göremiyor hala anlamıyor ve kardeş Allah 'mı yanlış, Allah 'mı yalan Kuran 'da senin dediğini demiyor bak böyle diyor diye soramıyor

Lütfen herkes aklını başına alsın

En son ulvi tarafından Paz Mart 14, 2010 12:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:15 pm

mü'mine sultan demiş ki:
bilgilendirme için ALLAH c.c razı ve hoşnut olsun müminler birbirlerin zincir gibi kenetlenmelidir
biz sizin yanındayız sizin güzel insanlar oldunuzu biliyoruz baştan..bende bazı insanlar hakkında yanıldım kabul ediyorum sonuçta gerçeği şimdi gördüm ulvi kardeşime haydarı kerrar kardeşlerime teşk. ederim
eksik olmayın inşaALLAH

Allah Razı Olsun benim gönlü güzel kalbi saf kardeşim, hep yanımızda olduğunu biliyorum

Sen bizler için güzel ve değerli bir kardeşsin
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:20 pm

ulvi demiş ki:
mü'mine sultan demiş ki:
eksik olmayın inşaALLAH

Allah Razı Olsun benim gönlü güzel kalbi saf kardeşim, hep yanımızda olduğunu biliyorum

Sen bizler için güzel ve değerli bir kardeşsin

Abi zaten bu insanlar ancak buralarda böle cirit atıyolar bire bir hangisi tartışabilirki, bilmedikleri ve içinden çıkamadıkları bir alem hakkında durmadan debelenip duruyolar fikir babaları A Hulusi denen adamın bi iki yazısını okuyan anlar zaten....

Bu site ye sakın fitne sokmasınlar sokamazlarda evellallah sizler burdasınız manevi maddi bizlerde arkanızda bence bynokta çok ilerleyecek...

Allah senden ve Haydar hocamdan ve bu siteye üye olmuş uzun zamandır aynı yolda giden kardeşlerimizden razı olsun , birlikten kuvvet doğarmış
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:35 pm

Allah Razı Olsun Kardeşim,diline sağlık.Çok güzel yazmışsın, o şeddeli yaratık diğer sitede yaptıklarından sonra ne yüzle buraya gelipte kayıt yaptırabiliyor,hangi akla hizmet ve hangi cesaretle bunu yapabiliyor,vallahi şaşırdım.Hani bir söz vardır,KAN ÇEKER derlerye başına gelecekleri sezmiyor ama Cami duvarına sürünüp duruyor işte KAN ÇEKER bunun gibi bir şey olsa gerek. Very Happy
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:40 pm

s...w inanın hiç bir bilgisi yok sadece hava atıyor benim bile ondan çok bildiğimi söleyebilirim adını anıp reklamını yapmayalım

yanı zamanda d...

onları efendimize şikayet ediyorum ettimde
ALLAH c.c razı olsun ulvi ve haydarı kerrar kardeşlerimden
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:56 pm

Allah Razı Olsun kardeşlerim benim mühim olan bu birlik ve beraberliği yakalayabilmekti

Ne demek sayısı yirmiyi bile geçmeyen bu çakal sürüsü haçlı ordusu evimize yani sitemize girecek içimizdeki insana hakaret edecek ve gidecek

Herkeste ( 1000 den fazla insan ) sessiz kalıp seyredecek hatta bazıları abi çekicek

Abim bize masamızdaki insanı teslim etmemeyi öğretiler

Kimse benim masamdakine benim evimdekine dışarıdan gelipte laf söyleyemez

Ne zamandan beri hırsıza sessiz kalınıp ev sahibine laf söylemesine izin verilir oldu ben merak ediyorum

Demekki bunlar 20 değil 20.000 olsa Türkiyeye gelseler alın size ülke diyecek bizim insanlarımız bu kadar basiret gözü bağlı olunmasın artık

Bu birlik ve beraberliği öğrenecek , kendi değerlerinizi korumayı bileceksiniz artık İnşaallah

Cevap vermek demek illa küfredip tehdit etmek demek değildir

Cevap vermek demek kendi ayıplarını kendi yüzlerine vurmak demektir

Höt diyene işte evim orda buyur istediğini yap demek bizim kanımızda yoktur

Dikkat edilmesi gereken şudur höt deyip evinizi basanlar bugün abinize laf söylüyorsa yarın karınıza kızınızada söylerler

Sitemizde internetteki evimiz hiç fark yok

Titreyip artık herkes kendine gelecek

İnşaallah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:03 pm

bu site diğr siteden daha kaliteli ve daha güzel inşş el ele verip dahada güzellleştireceğiz
niyetleri kötü olanlar asla aramızda barınamıyacaklar bilsinler
hedef sıratı müstekim ehli sünnet itikadı ALLAH c.c ayırmasın
boş lafla peynir gemisi yürümez
yürümüyor da...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:11 pm

Allahın izni ile bide sitemizi güçlendirirsek yeni formatlarla çok iyi olcak, yol aynı oldumu zaten herşey güzel oluyo ,Allah yar ve yardımcımız olsun
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:19 pm

oo Neler olmuş burada bir ben kalmışım maşallah kardeşlerim işte bu sergilenmesi gereken tavır birlik beraberlik hak ve hakikat adına Allah c.c razı olsun hepinizden.vesselam
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:33 pm

Insallah sitemiz cok güclenecek ve büyüyücek.O kadar site var . Ama ben sadece bizim sitemiz de huzur buluyorum.Tamam bazi yararli siteler var. Ama bizim sitemize hicbir sekilde yarisamaz.Cevremizdeki iyi
insanlarin katilmasini saglayalim ve sitemizi büyütelim.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 2:51 pm

İnsan olmak..!!!

İnsan olmak zor geldi,bu cihanda bulunan,ve hayatı kendine göre bir şekilde
idame ettiren mahluklara..

İnsan olmak zor gelmişti..Çün ki,insan olanın taşıyacağı sorumluluk,insan olmak isteyen ancak;yapamayan yaratıkların hiç hoşuna gitmemişti.
Ne düşünürse düşünsünler,insan olma öyle kolay bir iş değildi.Tek düzelikten çıkıp,insan olmanın hayaliyle yaşadılar sadece.Olamadılar,olmadı,yapamadılar...
Uçsuz bucaksız dağların bile karşısında darmadağın kaldığı,bir insan olmak vardı gerçekte.Aciz olan mahluklar bunu elbette yapamayacaklardı..Tıpkı bekleneni veremeyen bir mahsül, ya da bir tay gibi..beklentiye meydan okuyordu..İnsan olmak görüntüsünü,insan olmaya tercih eden,görünürde çoğunluk,reelde azınlık,üstün körü istif edilmiş kalabalık yığınlar..
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 11:46 am

allah c.c razı olsun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 11:49 am

shadow inanın hiç bir bilgisi yok sadece hava atıyor benim bile ondan çok bildiğimi söleyebilirim adını anıp reklamını yapmayalım

aynı zamanda dilaver

onları efendimize şikayet ediyorum ettimde

koskoca insan yaşını başını almışsınız biraz olgun olsanıza

sizi allaha havale ediyorum dilaver insan o küfürleri ederken biraz utanır senlen kardeş değiliz artık çünki senden utanıyorum

ALLAH c.c razı olsun ulvi ve haydarı kerrar kardeşlerimden.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aware nıckli arkadaş.   aware nıckli arkadaş. Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 12:02 pm

Olay bitmiştir konu kapanmıştır. Konuyu ben kilitliyorum kimse açmasın lütfen, Allah Razı Olsun kardeşim Müminekardeşim bana bu yeter. Mümine kardeşimle davası var olanın benle davası var demektir artık.

Bu yazıyı yazmasını özellikle ben istedim ondan, yoksa hakkımı helal etmem dedim

Çünkü zamanında Mümine karddeşim saflığından kaynaklanan cahillikle bu insanlar bize küfrederken onlara haklısın demişti

Şimdi gerçekleri gördü, ve bende bu yazısını özür olarak kabul ediyor ve hakkımı helal ediyorum bu kardeşime

aware nıckli arkadaş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADAŞ SEÇİMİNE DİKKAT EDELİM
» Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...
» SİTEDEN ŞUTLANDIMMI YOKSA NE OLDU SÖYLEYİN BEN KUZUM NİCKLİ ÜYEYİM SİTEYE GİREMİYORUM