iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yavuzcandan ulvı hocaya tskler

4 posters
YazarMesaj
yavuzcan
Yeni Üye

Yeni Üye

yavuzcandan ulvı hocaya tskler Empty
MesajKonu: yavuzcandan ulvı hocaya tskler   yavuzcandan ulvı hocaya tskler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:15 pm

hocam ben hıkmetın kardesı yavuz hocam okudugunuz dua cok faydasını gordum allah razı olsun saclarım suan gayet guzel sekılde topladı.
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: yavuzcandan ulvı hocaya tskler   yavuzcandan ulvı hocaya tskler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:16 pm

Buna en çokda ben Sevindım takmazsın artık kafaya ARO hocamdan
http://www.bynokta.com
yavuzcan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: yavuzcandan ulvı hocaya tskler   yavuzcandan ulvı hocaya tskler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:18 pm

hocam 1 kere daha okusanız sanırım tumden dertlerımden kurtulacagımz sımdıden aro
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: yavuzcandan ulvı hocaya tskler   yavuzcandan ulvı hocaya tskler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:26 pm

Ulvi Hocamdan, haydarı kerrar Hocadan, zinnurreyn Ali kardeşimizden Allah Razı Olsun, vücut gibiler. Kimi Şifaya Vesile, Kimi cahilliğe bela, İlmi öğretici, kimi gerçeğe haber doğruları göstermeye

İyiki varlar

Hepsine Maşaallah
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: yavuzcandan ulvı hocaya tskler   yavuzcandan ulvı hocaya tskler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:47 pm

ARO kardeşlerimizden
http://www.bynokta.com
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: yavuzcandan ulvı hocaya tskler   yavuzcandan ulvı hocaya tskler Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 10:35 pm

Rab 'bim hepimizden Razı Olsun kalbi güzel, gönlü güzel kardeşlerim

yavuzcandan ulvı hocaya tskler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyazgülden ulvi hocaya teşekkür
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ulviyim ben ulvi olur uçarım -ich bin ein ulvi, wie ein ulvi fliege ich
» Gridir Teoriler oysa yeşildir hayatımın Altın Ağacı Ulvi abimin rengi...Teşekkürler Ulvi abim...
» ULVİ HOCAMIZDAN BİN KERE RAZI OLSUN ULVİ HOCAMIZI GÖRDÜKCE SANKİ PEYGAMPER GÖRMÜŞ GİBİ OLUYORUM