iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ByNokta hakkını helal et

2 posters
YazarMesaj
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

ByNokta hakkını helal et Empty
MesajKonu: ByNokta hakkını helal et   ByNokta hakkını helal et Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 2:50 pm

Sitenizin var olması sayesinde sıkıntılarımı anlatabilme ve yardım alma şansını sunduğunuz için ALLAH RAZI OLSUN yazışma sırasında önceki sıkıntılarımı tekrar yaşadığım için siz ve siteniz aklıma gelmedi doğrusu. Hakkınızı helal edin. Sağlıkla kalın. Yazgüneşi...
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

ByNokta hakkını helal et Empty
MesajKonu: Geri: ByNokta hakkını helal et   ByNokta hakkını helal et Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 3:12 pm

Herşeyden önce ben tşk ederim tşk edilecek insanlar ise Haydar ve Ulvi hocam biz sadece aracıyız azda olsa yararım dokundu ise ne mutlu bana ARO CÜMLEMİZDEN
http://www.bynokta.com

ByNokta hakkını helal et
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hakkini helal et ANNE
» Askere Gidiyorum Hakkınızı Helal Edin Dostlar (ByNoKTa)
» ByNokTa Sitesinden Bir İlk Daha ( ByNokTa Dua Ordusu Dua Okuyan Manevi Erler Başlığı Açılmıştır
» ALLAHc.c kul hakkını affeder mi?
» Tadil-i Erkâna Riayet (Rükünlerin Hakkını Vermek)