iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş

+3
talebe1976
maviay
Semihbaba4125
7 posters
YazarMesaj
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Empty
MesajKonu: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 9:34 pm

Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş...

Sevgili Arkadaşlar Bu Duayı Mahallemizde Oturan Bir Hacı Teyze Bana Bugün Önerdi ve Hemen Sizlerle Paylaşmak İstedim. Bu Hacı Teyze Namazında Niyazında Biridir. Ve Her Türlü Mevlüdlerde Hoca Olarak Dua Okur İnsanlara Bilgileriyle Yardımcı Olur... Dua Bilgisine Güvendiğim Biridir Duanın amacı Gelmesini Size Dönmesini İstediğiniz Birine Niyetlenip 15 Defa Okunuyor... İstedigin Saatte Okuyabilirsin Dedi. Ve Duanın Dahada Etkili Olması İçin İstersen 15'şi Tamamladıktan Sonra Tekrar Tekrar Niyetlenip 15şer Defa daha Okuyabilirsin Dedi... Ve Şunları ekledi Her Duanın Meleği Vardır Ve Her İnanarak Ettiğin Duada Melekler Allaha Niyetini Ve Ettiğin Duayı Bildirir.Sizin İçin Yüce Allaha Onlarda Dua Eder. Yeterki İnanarak Okunsun Ve Hisset Dedi.İnşallah İşe Yararki Sonuçta Rabbimin Duası Rabbimden İstiyoruz Allah hepimizin Dualarını Niyetlerini Kabul eylesin İnşallah.

Dua Şudur: 15 kere okunacak...

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmec'alel kur'ane lena fid dünya karina fil kabri münisa fil kıyameti şefia birahmetike ya erhamerrahimin.
Amin...

ALINTIDIR......

En son semihbaba4125 tarafından Salı Ağus. 03, 2010 4:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 3:50 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:39 pm

Kendine gel, yepyeni bir söz söyle de dünya yenilensin! Sözün öylesine
bir söz olmalı ki dünyanında sınırını aşmalı. Sınır nedir, ölçü ne?
Bilmemeli!"...Rumi...

Kardeş duadan ayrılma kabul olunmuş olunmamış bunla işin yok senin
...Rumi..
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 9:20 pm

günaha kefarettir gönüldeki keder

ameller halis olunca niyetler olmaz heder

biraz daha sabret bak neler olur göreceksin neler

Rabbim ihmal değil, imtihan eder...
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 3:26 pm

Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim.
Olur ya ...
Kalp
durur ...
Akıl unutur ...
Ben dostlarımı ruhumla severim.
O
ne durur, ne de unutur ...HZ.MEVLANA
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:28 pm

Kendine gel, yepyeni bir söz söyle de dünya yenilensin! Sözün öylesine
bir söz olmalı ki dünyanında sınırını aşmalı. Sınır nedir, ölçü ne?
Bilmemeli!"...Rumi...

Kardeş duadan ayrılma kabul olunmuş
olunmamış bunla işin yok senin
...Rumi..
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:26 pm

Güncel..........
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 4:51 pm

paylaşımınız için ALLAH razı olsun hemen okuyorum bakalım olacakmı?
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:23 pm

Alah razı olsun kardeşim
Diyar
Yeni Üye

Yeni Üye
Diyar

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:19 pm

Allah razi olsun kardesim...sayet murat edilen kisi gelmesse..bu dua 225 kere okunmali...Rabbim hepimizin ilmini arttirsin...amin
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:18 pm

semihbaba4125 demiş ki:
Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş...

Sevgili Arkadaşlar Bu Duayı Mahallemizde Oturan Bir Hacı Teyze Bana Bugün Önerdi ve Hemen Sizlerle Paylaşmak İstedim. Bu Hacı Teyze Namazında Niyazında Biridir. Ve Her Türlü Mevlüdlerde Hoca Olarak Dua Okur İnsanlara Bilgileriyle Yardımcı Olur... Dua Bilgisine Güvendiğim Biridir Duanın amacı Gelmesini Size Dönmesini İstediğiniz Birine Niyetlenip 15 Defa Okunuyor... İstedigin Saatte Okuyabilirsin Dedi. Ve Duanın Dahada Etkili Olması İçin İstersen 15'şi Tamamladıktan Sonra Tekrar Tekrar Niyetlenip 15şer Defa daha Okuyabilirsin Dedi... Ve Şunları ekledi Her Duanın Meleği Vardır Ve Her İnanarak Ettiğin Duada Melekler Allaha Niyetini Ve Ettiğin Duayı Bildirir.Sizin İçin Yüce Allaha Onlarda Dua Eder. Yeterki İnanarak Okunsun Ve Hisset Dedi.İnşallah İşe Yararki Sonuçta Rabbimin Duası Rabbimden İstiyoruz Allah hepimizin Dualarını Niyetlerini Kabul eylesin İnşallah.

a.r.o

Dua Şudur: 15 kere okunacak...

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmec'alel kur'ane lena fid dünya karina fil kabri münisa fil kıyameti şefia birahmetike ya erhamerrahimin.
Amin...
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:39 pm

güncel......
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:40 am

ben bu duayıda yaptım ya kabul olmadı yada vakti var Allah biliyor orasını ben zaten artık ümidimide kestim bukadar acı yetiyo umutlanıp hayal kırıklığı olunca acım artıyo en güzeli kabullenmek kaderime razı oldum ben demekki sevilmemişim sevdiğim kadar sadece ayeılık ve hasret acısını çekeyim bari deddim umutlanmak daha kötü ben acımı çekerim Allah hayırlısını nasip etsin inşallah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:22 am

sabır abla Sabır öylece durup beklemek demek değildir. Sabır, dikene bakıp gülü, geceye bakıp gündüzü tahayyül edebilmektir.
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş   Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:24 am

semih hayırdır kardeşim niye pis yazıyo başında...

Kişi Nerde Olursa Olsun Allahın İziniyle Gelirmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görünüşün ne olursa olsun.. İçinde taşıdığın neyse sen ancak osun.
» Kim Allah İçin Olursa
» Beyni çalıştıran besinler
» MİRAC KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN SAYIN EMİRSULTAN HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN
» Evdeki Muska Nerde Saklanır