iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rüya Yorumlarınız

3 posters
YazarMesaj
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:00 pm

slm ablacim ben yeni üye oldumm allah rizasi icin bana rüyamii cevablarmisinn genelde cokk rüya görrüm ama pek hatirlamam hatirladiklarimida azdir -----buzlu acm desenli merdiven üzerinde merdiveni cikmaya calisiyordum amaki merdiven kirlcakdiye korkuyordum ayamda sik bir terlik vardi üzeri siyah alt kismi isse yine camdan yapilmis topuklu terlikdii cok korkuyordum cikmaya veki zor sekilde merdiveni cikiyordum kayyordum birde cikarken ????? ve köpeklerden kaciyordum pencere gibi bir yerden kacmaya calisiyordum bana cevab verirseniz cok sevinirimm birde beyaz selpak mendili gördüm........ sevgilerimle hayirli hafda sonlari selametle kalin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:10 pm

Kardeşim ablanın yerine İnşaaallah ben cevab verirsem kızmazsın. Sorunların ve rahatsızlıkların var ikisi bir araya geçmiş, hayata karşı biraz yorgunsun. Bulunduğun ortamda huzursuzsun biraz. Düşmanların olduğunu ve seni kim senin anlamadığını düşünüyorsun , bir nevi etraftan soyutlanmış ve yalnız kalmışsın. İnsanlara karşı soğuk ve uzaksın bu insanlar yakın kan bağı bulunan akrabalarımız olsa bile.,

Aslında konuşabilecek, dertleşebilecek anne gibi bir kan bağı olan insan istiyorsun, biraz rahatlamak, biraz huzur. Devamlı içten içe bir kaçış içindesin. Sıkıntılarını gerekli bölümlerde paylaş kardeşim İnşaallah
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:25 pm

cc allah razi olsun senden neden kizayimki sevgili hocamm ulvi ne yazmissan harfi harfine dogrudur hayatimdakii evet yalnizim bosandim kizlarimla beraber yasiyorum kücükler daha amaki cok inacliyimm cok dualar okurum resbihler cekerimm bana önercegin baska tesirli veya tesirli uygulaya bilcemm dualar varmii rizik kapilarim kismetim herseyimm bagli sanki neye elimi atsam kuruyor 3 aydir bir kuafördeyimm bir bölümü kiraladimm amaki müsterim yokkk ve cok zor durumlar gecirmekdeyimm tabiki ccalahim bunada sükür diyorumm

sevgilerimle sevgilii ablacim veya abicimm hocamm cevabini bekliyorumm Crying or Very sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:33 pm

Ablam günde 113 Fatiha 181 ErRahmanirRahim ( Fatiha 3. cü Ayeti Şerifesi'dir Bu Ayeti Şerife ) çek İnşaallah 10 Gün sonra Mucize gibi bişey yaşayacaksın bizle paylaş. Yinede Rab'bim Bilir. Geleceği bilemem sadece olması gerekeni söylerim.
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:42 pm

allah razi olsunn yani simdi hergün 113 fatiha ve 181 errahmanirrahim ----cekcem demii ablacimm yanlis olmasinda ben koc burcuyum nisan dogumluyumm 10 demissin bunu nerden biliyosunn ablacimm yanlis anlama güvenimi birakmamis kimse sakin yanlis anlama cokk üzülürümm??????? dedigin gibii caresiz ve yalnizimm ailem var ama yokk kimseden hayir yokk anliycann ablacimmm cok korkuyorum muhtac olmakdann evliligimde bu büyüden bittii isde bana huzuru gülmeyii nasip etmediler
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:48 pm

Ablam geleceği bilemem ama vücudun ihtiyacı olan vitaminse ve bu vücut bu vitamini,n eksikliğinden yürüyemiyorsa, vücudun eksiği olan vitamini bilirim ve İnşaallah kaç günde etki edip yürütmeye başlıyacağınıda tahmin ederim . İnşaallah onun gibi bişey. Sen abine güven İnşaaallahu Teala
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:53 pm

tamam abicimm birde sana güveneyimmm baskalarii icinn sana güvenmezlikk yapmayimm iykii bana cevap verdinn seni tanidimm abicimm iykiii inankii cokk sevindimm cokk bilemessinn insallah islerimm herseyimm düzelir abicimm ben cokk selavatlar cekerimm ayetel kürsii dilimden düsmez yasin okurumm allah rizasii icinnn ve cokk tesbihler cekerimm abicimm pekii neden bana yol acilmadikiii ???? haram yimem yuva yikmam benimki yikildigi halde dedikodu yapmam ama yinede yollarim acilmiyor ccrabbim beni sevmiyor oldunu cokk düsünüyorumm abicimmmm
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:58 pm

Ab lam her evin giriş kapısı tektir ama bu kapıya götüren yollar çoktur. Kapıya ulaşabilirsin ama içeri girmek için kapıyı açmak gerekir. Sen kapıya gelmişsin bende sana kapıyı açmayı göstermeye çalışıyorum İnşaallah. Allah Razı Olsun ablam.

Başkaları için sana güvenmemezlik yapmim derken bu konu ilgimi çekti ablam. Kimler için, nasıl, bişeymi diyorlar arkamdan paylaşırsan sevinirim.

Çünkü Şükürler Olsun sadece arkamızdan iftira atarlar yalandan başka ekmek kapısı bulamazlar kendilerine. Bende öğreneyim ablam şu yalanlarını
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:05 pm

yokk sen beni yanlis anladinn kac yildir gittiim hocalara medyumlar icin kimseye güvenim kalmadii demek isdedimm sana onlar yüzünden güvenimi sarsmayim demek isdedimm hocamm ben yeniyimm bu sitede dedigim gibii zatennn........ bana bakim yapcakmisinn hocamm ???
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:10 pm

Ablam benim ben medyum yada hoca değilim sadece bir ilim kullanıcısıyım onlarla aramızda çok fark var. Ondan dedim yalandan başka ekmek kapısı bulamazlar diye.

Şu linkteki başlıkları okursan ulvi abinin ne demek istediğini daha iyi anlarsın. Ablam dediklerimi yap yeter İnşaallahu Teala sana

http://www.bynokta.com/ehli-sunnet-manevi-yardm-hatt-allah-rzas-cin-yardmlama-ya-gelen-teekkuler-f191/
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:21 pm

baakdim hocamm insallah banada vesile olursunn cc allahim seni bana mübarek etsinn allah senii huzur mutlu rizkli etsinnn ...... hocammm rizik icinn ne yapmaliyimm bu verdiklerinn iki ayet miii yoksamm baska verceekmisinn birde senden ricam olcakkk kismetim icinn yazmisdim insanlar beni sevsin sözüm gecsin isdiyorummm herkez beni kiskaniyor anlayamadim gittiiii
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:22 pm

Ablam Amin, Allah Razı Olsun. İnşaallah verdiklerim herşey için ablam aklına gelen ve gelmeyen merak etme
hira
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:54 pm

hocam tekrar allah razı olsun yaklasık biryıl önce sabah ezanı okunduktan sonra gördüm bu rüyayı hz fatma geldi kalk dedi resulumuz seni cagırıyor dedi karanlık dar bi holden gittik bi kapı gösterdi orda dededi içeri girdim bana arapca bişeyler söyledi ben cehaletten dolayı ölecegimi düşündün yardım ederseniz sevinirim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:59 pm

Ablam o aralar kafan karışıkmış zannedersem çağrıldığın cemaatler varmış. Gitsemmi gitmesemmi kararsız kalmışın ama Nasıl doğru yolu bulurum diyede düşünceler içinde.

Rüyan güzel ablam İnşaallah Hayırlara vesile olur. Yorumum Peygamber Efendimiz Bulunan Kısmı Hariçtir Çünkü Peygamber Efendimiz 'in Rüyada Yada Gerçekte İşine Yorum Yapmak hem benim hemde tüm insanlığın ve yaratılmışların haddini aşar hemde çok aşar.

Şükret bAllah'ına ablam. Bundan sonra rüya yorumlarınız için yeni başlık açıldı linki bu

Buraya yazın lütfen,

http://www.bynokta.com/ruya-yorumlarnz-f204/
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Rüya Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüya Yorumlarınız   Rüya Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 8:04 pm

hos geldin ablacimm rüyamda kisada olsa hatirladigimmi yaziyorum

biberonda süt vermek ve verirken agizdan disarii tasdi birazcik amaki ben bebekmi kücük bir hayvanmi orasini secemedim nedir ablacim anlami simdiden allah razi olsun

Rüya Yorumlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ruya ' dan ..
» Lucid (Lüsid) Rüya Görme Alıştırmaları
» Rüya Çeşitleri
» RÜYA TABİR ETMEK BİR SANATTIR
» ADAN ZEYE RÜYA TABİRİ