iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ruya ' dan ..

2 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Ruya ' dan .. Empty
MesajKonu: Ruya ' dan ..   Ruya ' dan .. Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 9:13 am

Gönderen : Ruya
Alici : Ulvi
Tarih : 2009-10-12 01:56
Başlık : Cevap: merhaba
--------------------------------------------------------------------------------
[QUOTE=Ulvi][QUOTE=Ruya][QUOTE=Ulvi][QUOTE=Ruya][QUOTE=Ulvi][QUOTE=Ruya]Ulvi Hoca merhaba,

siteden yazdiklarinizi takip ediyorum, ve sanirim her konudu baya bilginiz var.
sizden yardim istesem?
buyu ve musallat hakkinda??[/QUOTE]
Ablacığım geç kaldım özür lütfen yaz[/QUOTE]

Estagfurullah ne demek..zaman ayirdiginiz icin tesekur ederim.

aslina soze nerden basliyacagimi tam olarak bilemiyorum. Ben kisaca yazayim sormak istediginiz birsey olursa deyali bir sekilde anlatirim.
Ben uzun zamandir zor donemlere geciriyorum. Elimi attigim hersey ozellikle kismet konusunda yarim kaliyor. Hayirli birseye niyet ettigim an hersey bitiyor ve hayirli olan sey sanki sere donusuyor. Surekli ama surekli bas agrilarim var. Gece gunduz..akliniza gelebilecek her tedaviyi denedim,,gitmedigim doktor hasatene kalmadi..fakat hic bir sonuc alamadim.
Caresizlikten bir kac hocaya gittim..biri buyu oldugunu soyledi, digeri musaalat var dedi fakat okuyarak cozuldugunu soyled, oburude kismetin sansin kapali dedi..Kafam cok karisti ozellikle buyu var soyleyen hoca kafami cok karistirdi..Bana sen halen nasil ayaktasin dedi..bana 5 tane buyu yapldigini soyledi..yapilan buyulerden biri mezarliga gomulmus ve igneyle yapilmis, igne zamanla pasalanackmis ve beni olume kadar goturecekmis..
Yani anliyacagiz her biri farkli farkli seyler soyledi buda beni cok huzursuz etti. Basimdan gecen olaylar beni iyce caresizlige sururkledi. En son ciktigim insan, hic sebesiz yere bir anda beni terk etti, dusman gibi bi anda benden sogudu, ki iliskilerim hep bu sekilde bitti..ayni seyleri yasamaktan yoruldum inanin. Artik hicbir seyi kaldiramiyorum. Suan en buyuk tutanagim Yuce Rabbime olan sonsuz inancim ve guvenim. Mutlaka bundada bir hayir vardir diyerek kendimi ayakta tutmaya calisiyorum ama donem donem kendimi cok caresiz hissediyorum ve artik neyi ne oldugunu veya sorunun NE oldugunu bilmek istiyorum..bu siteye yeni uye oldum sayilirim..ve sizin yazdiklarinizi okuyunca icime bir umut dustu. Anladigim kadariyla baya bilgilisin..bana bir yol gosterebilirmisiniz veya yardimci olabilirmisin lutfen?
simdiden cok tesekkur ederim.
Allah razi olsun[/QUOTE]
Ablam şu an başında ağrı varmı[/QUOTE]

evet gunun 24 saati[/QUOTE]
Sen vefat bir insanı vefat etmeden önce çokmu üzdün varmı böyle birşey
Birde şu an başındaki ağrı geçti doğrumu[/QUOTE]

suan soktayim desem..
kuzenim..vefat etmeden once bana asik oldugunu itiraf etti..fakat ben ona kardes gozuyle bakiyordum. bu durum onu cok uzuyordu biliyordum. ve tatil donemindeydi bana acilirken, sonra vedalasir gibi bana sarildi,,aradan cok kisa bir zaman gecti bir kac hafta beni aradi sevdigini soyledi daha sonra dpremde enkaz aldi ve malesef kaybettik..suan bas agrisi varmi?? tuhaf bir his var suan uzerimde
..
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

Ruya ' dan .. Empty
MesajKonu: Geri: Ruya ' dan ..   Ruya ' dan .. Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 8:28 pm

KANITLAR BUYRUN ALLAH (C.C.) BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SENİ ABİ ALLAH (C.C.) İLMİNİ ARTTIRSIN İNŞALLAH

Ruya ' dan ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rüya Resimler
» Rüya Çeşitleri
» Rüya Yorumlarınız
» RÜYA TABİR ETMEK BİR SANATTIR
» ADAN ZEYE RÜYA TABİRİ