iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Empty
MesajKonu: Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)   Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 9:40 pm

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)   Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 10:00 pm

Güncel... Icimden Nur yüzüne bakmak geldi Sultanim.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)   Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 12:19 am

Deli oğlan seni gerçekten Allah için seviyorum. Rahman hoşnut olsun harika olmuş her zaman ki gibi ama bu sefer daha bir hoş.vesselam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)   Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 10:35 pm

haydarı kerrar demiş ki:
Deli oğlan seni gerçekten Allah için seviyorum. Rahman hoşnut olsun harika olmuş her zaman ki gibi ama bu sefer daha bir hoş.vesselam

Allah cc Razi olsun Abim cok Sagol, bende Seni cok seviyorum.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)   Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:58 am

Allah razı olsun CAN KARDEŞİM BENİM,ağlattın beni ya
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel)   Serkan Sahin - Can Yarey (bynokta.com´a özel) Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:25 am

Hay Allah razı olsun abım süper olmuş gercekten

İlahi süper bır de resımlerı görünce dayanmak mümkünmü....

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bynokta.com´a özel
» Bynokta.com´a özel bir Video daha
» Sami Yusuf - Hasbi Rabbi (www.bynokta.com´a özel)
» ByNokTa Sitesinden Bir İlk Daha ( ByNokTa Dua Ordusu Dua Okuyan Manevi Erler Başlığı Açılmıştır
» Çok Özel Durumlar hariç vede Talebeler haricinde Kimse Bana Özel Mesaj Yazmasın Yardım Başlıklarına Yazsın