iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sevgi kelebeği ' den

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

sevgi kelebeği ' den Empty
MesajKonu: sevgi kelebeği ' den   sevgi kelebeği ' den Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 9:27 am

Gönderen : sevgi kelebeği
Alici : Ulvi
Tarih : 2009-10-14 16:39
Başlık : Cevap: Yardım ve bilgi isteği
--------------------------------------------------------------------------------

Sen bunları nasıl bilebiliyorsun, Benden herhangi bir bilgi bile istemedin, Ayrıca benim i.... ni....... o........ bile bildin (gerçi asla saklamam yalanı sevmem) inan çok merak ettim. Şimdi hakikaten üzerindeki büyü bugün kalkacak mı (Allahın izni ile inş.) ve bu büyü kalktıktan sonra o nasıl olacak.Psikolojisinden bahsediyorum. Beni aldattığı kadından uzaklaşacakmı. Beni arar mı.İlerisi için bir şey görebiliyormusun. Ya aklımdan geçen aslında şu, sen demişsin gerçi ben üzerindeki büyüyü kaldırırım ama gerisine karışmam.Gerisi ne olacaktı.

sevgi kelebeği ' den
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgi..........
» Sevgi Elleri
» gerçek sevgi
» Evde Sevgi Diliyle Konuşmak
» Gonul Topragina Ekilen Sevgi