iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kardeşlik !! (mucize olay!!okuyun!)

YazarMesaj
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

Kardeşlik !! (mucize olay!!okuyun!) Empty
MesajKonu: Kardeşlik !! (mucize olay!!okuyun!)   Kardeşlik !! (mucize olay!!okuyun!) Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 11:14 pm

Arkadaslar merhaba aksam saat 20:10-20:30 arasi basima gelen ve beni hem huzunlenmekten dolayi hemde rabbimin mucizesinden dolayi hala aglamama sebeb yasadigim bir olayi sizlere aktaricam.Yazarken bile su anda hem sevincten hem huzunden dolayi agliyorum..Dehset guzel bir andi benim için...

Gültepe karakolunun orada metro turizmin yazanesine yigenimi biraktim geri dönerken 4 yaşında biz kiz cocugu daha boyu belime dahi gelmiyor minicikti.Sirtinda ise 2 yasinda erkek kardeşi.Erkek kardeşinin ayaginda ayakkabsi yok sirtina almiş onu yorulmadan soluksuz sekilde tasiyor.Yanimda durdular o sirada karşıdan karşiya gecicektim.

Kiz cocugu : Abi
Ben : Efendim
K : Bizide karşiya gecirirmisin?
B : Tabiikide canim
O sirada kiz tek eliyle kardesini sirtinda tutuyor diger elinide kaldirip parmaklarimdan serce parmagimdan tuttu ben donakaldim.şaşirdim garipti o an.kafasini kaldirmis tatlimi tatli bucur bi cocuk cok seker birseydi.sirtinda kardeside guluyo bana bakiyordu.Serce parmagimi öyle bir tutuyorduki anlatamam sizlere minicikti elleri.Karsiya gectik

K : Teşekkür ederim abi Allah razi olsun senden !
B : Rica edeirm canim ne demek (hayretler icinde bunu söliyebildim)

Sonra yan yana yurumeye kaldirimda basladik yonumuz istikametimiz ayniydi.Onlarin resimlerini cekmek hatta kameraya cekmeye ugrasiyordum.Kücük kardesi sirtindaki erkek akrdesi konusamiyor birseyler söyluyordu ( bebek dilinden anlamam ) Hı ? efendim banami dedin diye seslendim. Kiz hayır abi bana dedi üşümüş hizli yurumem gerek dedi.Peki canim dedim tebessum ettim.

O sırada gültepeyi bilenleriniz vardir belki adim basi börek ve pide salonlari doludur.Tam ben resmini cekiym bu göruntuyu sitedekilerle paylasmak istiyorum derken börekcinin bir tanesinin caminin önunde durdular.Telefonu cebime koydum.Camdan böreklere bakiyorlar.Pidelere bakiyorlar.O an işte o an ! Lanet ettim !! Neden mi ? Ceimde param yoktu evden disari cikarken cebimde 5 milyon vardi onunlada sigara aldim ve bana kalan 500 bin lira idi.Eger cebimde apra olsa hemen icri dalip onlara yemek yediricektim.içimden keşke apram olsada su yavrucaklarin karınlarını doyurabilsem dedim.

O sırada icerdeki garson cikti disariya.Hadi gidin dedi.Kucuk kiz abi 1 milyonum var bizi kovma kardesime börek alcam 1 milyona börek olurmu dedi.Garson bana bakti ben garsona dona kaldim ben.Garsona baktigim icin garson hayır diyemedi.ALlah'ım nolur biri ciksin su gariplerimi doyrsun dedim yada bi tanidik gecsin apra aliym dedim.

Ve tam o sırada telefonum caldi.cebimden telefonu cikartirken telefonla birlikte 20 milyon yere düştü.Noluyo ya dedim.şaştim kaldim.Hemen börekciye girdim.Kiz cocuguna sen yemicekmisin peki sadece kardesinmi yicek dedim.Oda ben yemicem kardesimin karni ac dedi.sonra kisik bir sesle kardesim burda yicek o yavas yiyo yemegi o siradada isnicaz burada usuduk ama söleme abi dedi.

Gözlerim doldu agladim aglicam dayanamiorum.Dedimki ne istiyolarsa ver garsona söyledim 20 milyonum var bu cocuklar ne istiyorlarsa ver yesinler dedim.sölemesi ayip 1 bardak cay kendime aldim onlar yiyolar ben onlari izliyorum.küçük kızın kardeşi catal tutmayi beceremedigi icin eliyle tutup catala batirip öyle yiyor !! muhtesem birseyelrdi.Küçük kiz ise elinle yeme ayip diyp elindeki catali börege batiriyor ona uzatiyordu !!!! bende onalra rahat yiyn ellerinizle yiyn ugrasmayin dedim.küçük kiz öyle yemek yemek ayip dedi.

Velhasıl karinlari doydu yuzleri guluyordu kikir kikir.abi biz isindik senden Allah razi olsun tesekkur ederiz kardesim konusamiyor o daha kucuk dedi.Dedim canim benim ben tesekkur ederim.Sonra ciktilar kardesini yine siritna aldi ve kucuk kiz yoluna koyuldu.Bende kendi yoluma.Ve benim cebimde 20 milyon yoktu !!!! Şükürler olsun Rabbime dedim durdum hala şükrediyorum ve o andan itibaren hem o cocukalra uzuldugum icin hemde rabbimin bu mucizesinden duydugum mutluluk icin agliyorum.

Allah ac ve acikta kalmis butun kullara yar ve yardimci olsun.Rabbim bizleri nefslerimizle sinamasin.Rabbim o kucuk kiz gibi kardesi icin yukune yuk katanlara yardimci olsun.Ac olanlara nimetler yagdirsin.Acikta olanalra kalacaklari yer nasip eylesin.Bu soguk havalarda.Kimseszilere disarda ac ve acikta olan kullarina sicak yemek sicak yer nasip etsin onlarin yar ve yardimcisi olsun.Fatiha ile Amin.
Subhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifun ve selamun alel murselin velhamdulillahi Rabbil alemin. El-Fatiha. Amin…

Anlattigim hersey cok guzel ve gercektir.isteyen inanabilir isteyen inanmayabilir.muhtesem birsey muhtesem bir duygu...sizlerle paylasmak istedim.Konuyu da nereye acacagimi bilemedigim icin buraya yazdim.ve elimden geldigince tane tane hizli hizli yazmaya zoladim kendimi.cok mutluyum şükürler olsun rabbim sana.

Kardeşlik !! (mucize olay!!okuyun!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» imam ı azam ın ateistlerle yasadıgı olay cok guzel okuyun
» görülmemiş kardeşlik
» Allah (c.c.) için olan Dostluk ve Kardeşlik
» Yaşanmış Bir Olay
» Gerçek bir Olay