iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yaşanmış Bir Olay

5 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Yaşanmış Bir Olay Empty
MesajKonu: Yaşanmış Bir Olay   Yaşanmış Bir Olay Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 7:55 pm

Ben bu siteye şimdi üye oldum ve dün akşam dua ararken ve kayın validem için bir dua gözüme çarptı sizinle paylaşmak istedim. Çok şaşkınım ve halen şoktayım bu allahın mucizesi ve bu duayı yazan arkadaşın allah neyi eliyle tutarsa allah altın etsin.

Kayınvalidem ben kapalı olduğu için istememiş öğretmen olduğu için emre ile evlenmemi istemedi. Annesiyle tanıştıracaktı fakat annesi istememişti tanışmayı emrede ailesine saygı duyarak ayrılmıştık 6 aydır emreyi görmedim etmediğim dua kalmadı . Dün akşam bu sitede bir dua gözüme çarptı okudum ve sabah kalktığımda pişman olduğunu annem seni görmek istiyor diye mesaj geldi. şok oldum ve halen sanki rüyadayım. Akşam yatsı namazını kıldıktan sonra 2 rekat namaz kılıp bu duayı okudum. Baktım kuranı kerime surenin anlamına imtihana tutulan kadı suresiymiş. 2 rekat allah rızası için namazımı kıldım ve bu duayı 7 kere okudum ve yattım. sabah kalktım umudumu kestiğimden mesaj geldi. aynen şu yazıyordu özür dilerim annem seni rüyasında görmüş ve bugün iş çıkışı seni işten almaya gelecem güzel giyinmeyi unutma diye.
İnanasım gelmiyor kızlar halen şoktayım şoktayım şoktayım. Bunun adı mucize olmalı. Birgecede nasıl böyle bir mucize gerçekleşir anlamadım siteye ve buduayı yazanın allah neyi tutarlarsa allah altın etsin

Mümtehine suresi 7.Ayet okuyun lütfen...!
MÜMTEHINE suresi 7.ayeti bol bol oku Mümtehine sınav veren kadın anlamına gelir

Eşiyle kavga eden- Sevdiyle kavga eden-Düşmanı olan-Kayınvalidesiyle kavgalı olan bol bol bu duayı okusun.
türkçe mealide şudur :
7. Olur ki Allah sizinle düşman olduklarınız arasında yakında bir dostluk meydana getirir. Allah gücü yetendir. Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir

Benim elime geçtikçe bilgiler burdan paylaşacam.

En son ByNoKTa tarafından Perş. Şub. 11, 2010 11:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.bynokta.com
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Yaşanmış Bir Olay Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmış Bir Olay   Yaşanmış Bir Olay Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 11:05 pm

Allah razı olsun, bu yazı daha çok kimseye ulaşmalı, harika gerçekten gerçi eşim yok, kaynanam yok ama düşmanım çoook Razz
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

Yaşanmış Bir Olay Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmış Bir Olay   Yaşanmış Bir Olay Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:10 am

ALLAH razı olsun çok güzel bir paylaşım olmuş...

عَسَى اللَّهُ أَن يَجْعَلَ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَ الَّذِينَ عَادَيْتُم مِّنْهُم مَّوَدَّةً وَاللَّهُ قَدِيرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ

Biamillahirrahmanirrahim
'Asallahu en yec'ale beynekum ve beynelleziyne 'adeytum minhum meveddeten vallahu kadiyrun vallahu ğafurun rahıymun.
amin....

RABBİM dualarımızı helalinden kabul etsin inşaALLAH...
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

Yaşanmış Bir Olay Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmış Bir Olay   Yaşanmış Bir Olay Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:23 am

Allah razı olsun kardeşim
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

Yaşanmış Bir Olay Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmış Bir Olay   Yaşanmış Bir Olay Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:33 am

Allah razı olsun.

Yaşanmış Bir Olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaşanmış Bir Olay.....
» ****** Hakkında Yaşanmış Bir Olay
» Yaşanmış Hikaye "şehitler ölmez"
» Gerçek bir Olay
» Görülmeyen olay ve varlıklar