iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ZULME BOYUN EYMEK TAKDİRİ ALLAH C.C BIRAKMAK

YazarMesaj
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

ZULME BOYUN EYMEK TAKDİRİ ALLAH C.C BIRAKMAK Empty
MesajKonu: ZULME BOYUN EYMEK TAKDİRİ ALLAH C.C BIRAKMAK   ZULME BOYUN EYMEK TAKDİRİ ALLAH C.C BIRAKMAK Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 9:09 pm

HAKSIZ YERE İFTİRAYA UĞRAMAK ZULM EDİLMEK EZİYET ÇEKMEK VE BUNLARI YAPAN İNSANLARIN CEZALANMASINI İSTEMEK VE BUNUN İÇİN ÇOK SABIRSIZLANMA VE HERGÜN CEZALARINI BULSUNLAR DİYE DUA EDİP TESBİH ÇEKMEK ACABA GÜNAHAMI GİRİYORUM BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM

ZULME BOYUN EYMEK TAKDİRİ ALLAH C.C BIRAKMAK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN
» "DÖRDÜNCÜ CİLT" 121. HİKAYE PEYGAMBER TAKDİRİ
» Her bel ve boyun ağrısı fıtık değil
» ULVİ HOCAM BOYUN OMURLARIM DÜZLEŞTİ:( DR BİRŞEY YAPAMAZ...
» Gerçek Düşmanlarimizi Nekadar çabuk Unuttuk. Zülme Karşi Sessiz Kalanlara Lanet Olsun