iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim... Empty
MesajKonu: Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...   Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim... Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 6:48 am

Yasadigimiz DogaÜstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...

Mümkünse Konunun Yöneticimiz tarafindan Sabitlestirilmesini rica ediyorum.

En son Zinnureyn_Ali tarafından Paz Mart 07, 2010 7:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...   Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim... Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 12:34 pm

Doga usttu olay dedın madem bı tane anlatayım bir gun aksam vaktı ısten eve donerken saat 21-22 suları bır baktım karsıdan bır ısık huzmesı ustumuze dogru gelıyo gectıgım sokatta topu topu 2-3 kısıyız ben ılk ay sandım Smile sonra baktım yaklasıyo helıkopterlerın onundekı buyuk koca fenerlerden sandım az daha yaklastı kaynak ısıgına es deger bır ısık yayıyordu ben oldugum yerde kaldım adam oldugu yerde kaldı sadece ruzgarın suruklegı bır poset haraket edıyordu usttumuzden gectı gıttı ben dondum adama baktım adam bana baktı bıse konusmadan ayrıldık am bızım mahlleye gırdım bırden durdum ve kendıme sordum ben ne gordum dıe cok sasırmıstım hemen gerı dondumama kımsecıkler yoktu o gun bugun aklımdadır bu olay Smile sıra sızlerde
http://www.bynokta.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...   Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim... Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 2:59 am

ByNoKTa demiş ki:
Doga usttu olay dedın madem bı tane anlatayım bir gun aksam vaktı ısten eve donerken saat 21-22 suları bır baktım karsıdan bır ısık huzmesı ustumuze dogru gelıyo gectıgım sokatta topu topu 2-3 kısıyız ben ılk ay sandım Smile sonra baktım yaklasıyo helıkopterlerın onundekı buyuk koca fenerlerden sandım az daha yaklastı kaynak ısıgına es deger bır ısık yayıyordu ben oldugum yerde kaldım adam oldugu yerde kaldı sadece ruzgarın suruklegı bır poset haraket edıyordu usttumuzden gectı gıttı ben dondum adama baktım adam bana baktı bıse konusmadan ayrıldık am bızım mahlleye gırdım bırden durdum ve kendıme sordum ben ne gordum dıe cok sasırmıstım hemen gerı dondumama kımsecıkler yoktu o gun bugun aklımdadır bu olay Smile sıra sızlerde

Kuyruklu Yildizdir, insan kendi üzerine geldigini zannediyormus, böyle bir olayi yasayan birisi söylemisti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...   Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim... Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 6:50 am

Güncel... Forumda Dogaüstü tecrübe yasayan baska birisi daha yok mu? Akraba veya Tanidiklarinizin yasadiklarini da paylasabilirsiniz.

Yasadigimiz Dogaüstü olaylari bu baslik altinda anlatalim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Mezheb´e Bağlanmayı Emreden Ayet´ler - Sitemizde Acilmis olan bu Konular Kolay Ulasilmasi icin Bu Baslik Altinda
» Doğaüstü Varlıklarda Enkebit
» Doğaüstü Varlıklarda Albastı
» Doğaüstü Varlıkllarda Ağırlık
» Dogaüstü Varliklar - Video ve Resim Paylasimlari (Korkan ve Sinirleri zayif olanlar bu tür Konulara girmesinler)