iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet

+52
Medine Gülü
ykmz
zara
yesilhilal
xömerrx
511deniz
yonca
ADIL38
Lamekan
inciay11
NİLGÜN
maviay
menekse
beyzam
kübra2
Semihbaba4125
belemir tan
bedir
pinar123
yaprak
michael
mavi boncuk
livanur
xsem
gokhan2127
serra
angel
burden
ubeyir
duygukur
KurtuluşZor_786
siyahım
hayy
Emir Sultan
loyal
gespenst
moonherr
HuRRiCaNe
kocareis
sevban
zersin
sahram
gökkuşağı
mümine sultan
ziyankar
Türk Boyu
sahra13
hüzün
ByNoKTa
ZeyNeLAbiDiN
Havas-Hoca
haydarı kerrar
56 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 11:48 pm

zersin demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:
hayy demiş ki:
Allah razı olsun Haydarı Kerrar hocam bilgilerini bizimle paylaştığın için.
Rabbim sizden de razı olsun hay kardeşim.vessselam
hocam;
"la ilahe illahül vedüd" sadece bunu vird edinsek muhabbet için kaç tane çekmemiz lazım, hocam ben bir oturuşta 313 tane ayetel kürsü okuyamıyorumda, çoğu şeyi aypıyorum bunu bir oturuşta yapamıyorum.onun için sordum.eğer benimde yapabileceğim varsa bende yapmak istiyorum muhabbet için hocam, paylaşımız için a.r.o
sadece kelime-i tevhidle okumada yapabilirsiniz la ilahe illallahul vedüd sayısız çeke bilirsiniz kardeşim.vesselam
serra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:24 pm

Allah razı olsun hocam izin verirseniz bende okumak istiyorum.
iş bulmak için hangi esma ile okumalıyım
gokhan2127
Yeni Üye

Yeni Üye
gokhan2127

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:08 am

hocAM BU NOTU KAYDETMEK İSTERİM İZNİNİZLE ve cevap bekliyorum biiznillah
xsem
Yeni Üye

Yeni Üye
xsem

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:29 am

bilgisayarımda saklamak istiyorum hocam izin verir misiniz
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:16 pm

serra demiş ki:
Allah razı olsun hocam izin verirseniz bende okumak istiyorum.
iş bulmak için hangi esma ile okumalıyım
iş bulmak için size tecrübe edilmiş 4444 salatı tüncinayı tavsiye ederim bu defalarca tecrübe edilmiştir ve olmuştur bizinillah.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:19 pm

tabi kaydetmek isteyen kardeşlerim kaydede bilirler bilgisayar veya defterlerine.vesselam
livanur
Yeni Üye

Yeni Üye
livanur

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:23 pm

ALLAH razı olsun..
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 9:29 am

Rabbim sizden de razı olsun.vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 11:18 am

ALLAH c.c razı olsun
mavi boncuk
Yeni Üye

Yeni Üye
mavi boncuk

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 5:24 pm

Allah razı olsun hocam ben ayetel kürsi duasının çok faydasını gördüm.güçlü bir dua olduğu şüphesiz.
michael
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:00 pm

allah razı olsun.hocam.
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 2:40 am

Sayın Hocam, Ayetel Kürsü uygulamasını bende Allahın izni ile okumak istiyorum. Bu Dua bazı insanlara ağır gelip ters tepki yaparmı? sizin önerilerinizle güvende olacağım hissim var. Allah Razı olsun, bizlerde layık oluruz İNŞALLAH
Bu konu hakkında densiz giriş yapan üye'nin de alışkanlıklarından vazgeçmesini diliyor. uyaran Mod Kardeşlerimle gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Saygılarımla. Allah C.C. Razı Olsun.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:31 am

yaprak demiş ki:
Sayın Hocam, Ayetel Kürsü uygulamasını bende Allahın izni ile okumak istiyorum. Bu Dua bazı insanlara ağır gelip ters tepki yaparmı? sizin önerilerinizle güvende olacağım hissim var. Allah Razı olsun, bizlerde layık oluruz İNŞALLAH
Bu konu hakkında densiz giriş yapan üye'nin de alışkanlıklarından vazgeçmesini diliyor. uyaran Mod Kardeşlerimle gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Saygılarımla. Allah C.C. Razı Olsun.
bu uygulama hacet amaçlı olduğundan dolayı tersi bir durum söz konusu değildir ancak büyü yapılmış musallat gibi rahatsızlığı olanlarda sıkıntı yapabilir.vesselam
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 1:15 pm

Haydar kardeşim Allah razı olsun Senden gerçekten vefalı mütevazi yardımsever ve insancıl bir insansın Rabbim yolunu açık etsin...
pinar123
Yeni Üye

Yeni Üye
pinar123

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 6:55 pm

Hocam Allahım razı olsun sizden...
bedir
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 3:19 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:08 pm

Sayın Hocam Allah Razı olsun Eksik Olmayın İNŞALLAH

"bu uygulama hacet amaçlı olduğundan dolayı tersi bir durum söz konusu değildir ancak büyü yapılmış musallat gibi rahatsızlığı olanlarda sıkıntı yapabilir.vesselam"

Evet hocam çocukluğumdan beri hep yapıldı çoğunu da kendim buldum.
Tek başına biriyim.ne yapabilirim bilmiyorum. Sizleri rahatsız etmek istemiyorum. Allah razı olsun Emirsultan hocam bana yardımcı olacağını söyledi. Cümlenizden Razıyım Allah Sizlerden Razı olsun. Bu hafta sonu Açık öğ.sınavım var. Ve binamda korkunç hasar oluşmuş durumda can korkum var. ölüm kalım arasındayım Allah Hayırlısı ile Bir son versin bu cana diye dua ediyorum. İnsanoğluyuz helede ben çok zayıfım bu konularda biliyorum. bana düşüncelerimi en azından toplayabileceğim bir duanız olursa çok sevinirim. Korkmadığım bir şey kalmadı. Saygılarımla.
Allah Razı Olsun.
belemir tan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:46 am

izninizle ben de kaydetmek istiyorum,hakkınızı helal edin.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 7:31 pm

belemir tan demiş ki:
izninizle ben de kaydetmek istiyorum,hakkınızı helal edin.

Selamün Aleyküm,Kardeşim şimdi nasılsın,daha iyi ve rahatlamış olman lazım,Allah'ın izni ile daha iyi olman lazım,doğrumu kardeşim.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 1:24 pm

ALLAH (ZT.C.C.) razı olsun

En son Semihbaba4125 tarafından Cuma Ara. 10, 2010 2:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:13 pm

rabbim sizlerden de razı olsun kardeşlerim.vesselam
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:18 pm

ALLAH razı olsun hocam.
belemir tan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:49 pm

Evet gerçekten daha iyiyim, ben özelden msj göndermeye çalıştım ama başarısız olduğumu düşünüyordum doğrusu şaşırdım,teknoloji ilede aram çok iyi değil.Allah Razı olsun,hem tedirgin halim geçti,hem de çok çok istediğim namazıma kavuştum Rabbim sürekli kılmama yardım eder inşallah.
beyzam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:34 pm

Allah razi olsun hocam emegine saglik
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 11:44 am

belemir tan demiş ki:
Evet gerçekten daha iyiyim, ben özelden msj göndermeye çalıştım ama başarısız olduğumu düşünüyordum doğrusu şaşırdım,teknoloji ilede aram çok iyi değil.Allah Razı olsun,hem tedirgin halim geçti,hem de çok çok istediğim namazıma kavuştum Rabbim sürekli kılmama yardım eder inşallah.
ne güzel rabbim şifanı daim etsin ibadetlerinizde daim etsin.vesselam
menekse
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 11:59 am

Selamün aleyküm.

ben de namaz kılmak istiyorum bazen sabah nazmazlarımı kılıyorum ama arkası gelmiyor bu konuda ne tavsiye edersiniz.

Allah razı olsun.
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:17 pm

ALLAH razı olsun hocam.
NİLGÜN
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 3:48 pm

hocam bende almak istiyorum. izin verirseniz
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 10:28 am

Tabi alabilirsiniz rabbim cümlemizden razı olsun inşallah.vesselam
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 1:23 pm

HAYDAR HOCAM ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER. SAGOL HOCAM ALLAH RAZI OLSUN İYİKİ VARSIN HOCAMMM NASIL SEVİNDİM NASIL SEVİNDİM BİLEMESSİN ALLAHA EMANET OL HOCAMM.
inciay11
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 2:03 pm

hocam, Ayetel Kürsi 'nin faydalarına her bakımdan ihtiyacım var. Her Cuma yapmak istiyorum. Bu ilgileri izninizle not defterime yazmak ve yapabildiğim kadar yapmak istiyorum. Allah sizden razı olsun. Hakkınızı helal edin.
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 9:25 pm

Hocam izniniz olursa uygulamak isterim....
,ARO Selam ile Smile
ADIL38
Yeni Üye

Yeni Üye
ADIL38

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 12:50 am

Selamunaleykum, hocam izninizle bende almak istiyorum.
Musede edeceginizi dusunerek aldim hakkinizi helal edin. Allah (cc) razi olsun.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 8:53 am

alacak olanlar alsınlar bizide dualarınızda unutmayın inşallah.vesselam
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:36 pm

ALLAH RAZI OLSUN İZNİZLE ALMAK İSTERİM
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:58 pm

Hocam,Rabbim razı olsun sizden,ilminizi arttırsın...İzninizle ben de almak istiyorum.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:07 pm

Rabbim sizlerden de razı olsun tabi alın kardeşim.vesselam
xömerrx
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:03 pm

Allah sizdenmlyarlarca defa razı olsun haydarı kerrar üsatıdımız
yesilhilal
Yeni Üye

Yeni Üye
yesilhilal

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 7:26 pm

RAHMAN RAZI OLSUN HOCAM
zara
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 2:19 am

Hocam bende alıyorum izninizle, Allah razı olsun sizden
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 5:43 pm

Allah razı olsun hocam..
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:51 pm

hocam ,hakkını helal et..okumaya (bu türlü,,, niyetlendim
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 1:34 pm

Hocam bende alıyorum izninizle, Allah razı olsun sizden

sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 2:54 pm

Allah Razı Olsun Hocam.İnşaAllah arada bizleri ziyaret edersiniz.sizi çoooooooooook özledik.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:07 pm

GÜNCEL........
kamer
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:45 pm

gökkuşağı demiş ki:
ALLAH c.c. razı olsun haydar kardeşim bu dua şeklini alabilirmiyim bana sormadan almayın demişsinizde şu an almadım izniniz olursa alacağım slm ile .

sevgili gökkuşağı cevabım direk olarak sana değildir , sitedeki diğer paylaşımcı arkadaşlar içinde geçerlidir
sitede hemen hemen herkes dua yı almak için izin istemiş

anladığım kadarıyla sayın haydarı kerrar ın duayı alıb kendiniz için kullanmanızdan bir rahatsızlık duyacağını sanmıyorum

bence demek istediği başka sitelerde alıntı olarak kullanmaya razı değildir eğer paylaşmak istersen bu ister arkadaşların olsun isterse girdiğin diğer siteler olsun ozaman haydar hocanın rızasını almalı ve özellikle haydarı kerrar ismini belirtmelisin

nihayetinde emeğe saygı olmalı ,öte yandan zaten burda herkese faydalı olsun için paylaşılıyor
[i]

En son kamer tarafından C.tesi Kas. 13, 2010 12:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:47 pm

Allah razı olsun hocam..
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 4:14 pm

Allah razı olsun hocam..
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet   Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 7:59 am

ALLAH razı olsun haydarı kerrar hocam...

çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz bizlere...

hakkınızı helal edin ....

inşaALLAH ilk cuma okuyacağım....

RABBİM yardımınız için razı olsun ben sizden razıyım vesselam...

Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 313 ayetel kürsi
» Kuvvetli bir Hacet örneği
» Hacet için çok kuvvetli inanilmaz.
» Hacet için çok kuvvetli inanilmaz.
» Ayetel Kürsi ile Koruyucu Daire Yapmak