iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Manidar Sözler......

3 posters
YazarMesaj
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Manidar Sözler...... Empty
MesajKonu: Manidar Sözler......   Manidar Sözler...... Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 3:04 pm

Kopan Hersey Baglanir, Ama Unutma Baglanilan Yerde Dügüm Kalır..!

Sevgili'ne Gösterdiğin Sevgiyi, Saygıyı ve Sabrı Anne ve Babana'da Göster.. Unutma'ki, Onlar Karşılıksız Severler...

Bu Millet Kuran-ı Kerimi 700 sene Rehber Edindi Dünyaya Hükmetti.. 80 yıldır Avrupayı Rehber Edindi Hiçbir Varlık Gösteremedi !!

Hayatta İki Şeye Güveniyorum, Biri Aynaya Baktığımda Gördüğüme Diğeri Yukarı Baktığımda Göremediğime

Bir Kadın, Oğlunu Aklı Başında Biri Yapabilmek İçin 20 Yıl Uğraşır; Bir Başka Kadın, 20 Dakikada Aklını Başından Alır...

Yanında Seni Isıtacak Birisi Varsa, Üşümek Gerçekten Güzeldir...

Önemli Olan Bi Omuza Yaslanmak Değil, O Omuzda Yaşlanmak ..!

Zulmeden Kişi Bu Zulmün Bana Yapıldığını Sandı... Bana Yapılan Zulüm Geldi, Geçti Ama ''VEBALİ '' Onun Boynuna Kaldı ..!

Cahillerle Tartışmaya Girmeyin; Ben Hiç Yenemedim..
İmam Gazzali

Hangi Sevgili Günde 5 Defa Randevu Verirki ?
İskender Pala

İnsan, Hayata İki Anlam Yükler: Biri Ağlarken, Diğeri Gülerken ve Tek Bir Kere Kıymet Bilir; O da Elindekini Kaybederken...
Dostyevski

Her İnsanın Aynalara Göstermediği Bir Yüzü ve Kimselere Söylemediği Bir Hüznü Vardır...

Onların Değil, Müslüman Olamayışımızın Mahkûmuyuz...
Necip Fazıl Kısakürek

Hayatımızın Yarısını Uyuyarak Geçiriyoruz, Diğer Yarısınıda Uyutularak...
Necip Fazıl Kısakürek

Sen Hristiyanmısın ? Diye Sorsan Darılır | Amma Yılbaşında Hindi , Kaz Yemesine Bayılır!
Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi

Yalan Zeka İşidir, Dürüstlük İse Cesaret. Eğer Zekan Yetmiyorsa Yalan Söylemeye, Cesaretini Kullanda Dürüst Olmayı Dene

Hangi Çeyiz, Bir Genç Kızın AhLâkınDan ,EdebinDen, HayâsınDan Daha GüzeL Olabilir ki ?

Kadın Ne Gül Goncasıdır, Ne de Diken, Koklamasını Bilirsen Gül, Tutmasını Bilmezsen Diken Olur ..!

Güle Sormuşlar: - Neden Dikenlisin ? - Beni Yalandan Değil Gerçekten Seven Tutabilsin Diye !

İyilik Yapmaya Devam Ediniz .. Karşınızda ki O İyiliğe Layık Olmasa Bile Siz O İyiliğe Layıksınız ..

İki Kadın Birleşince Dedikodu Yapar Diyen Erkek, Başka Bir Erkekle Kafa Kafaya Verince Atom Altı Parçacıkları mı Tartışır ?

Oyuncağın Kırıldı Diye Üzülme Çocuk ..! Büyüyünce KaLbini Paramparça Yapacaklar ..!

Bir Erkek Bir Bayanla Çıkarken Annesi ve Kız Kardeşininde Bayan Olduğunu Düşünecek Kadar Asil Olmalı ve O Gözle Sevmeli ..

Bir Erkeğin Yumruğundan Daha Serttir Bir Kadının Sözleri Biri Dişlerini Döker Diğeri Düşlerini...

Garip Değil mi ? Bir İnsana Vazgeçilmez Olduğunu Hissettirdiğinizde, İlk Vazgeçeceği Kişi Siz Olursunuz...

İnsanın Büyüdükçe mi Artıyor Dertleri ? Yoksa İnsan, Büyüdükçe mi Anlıyor Gerçekleri ?

Kabul Ediyorum: En Büyük Hatam, Yüzüme Gülen Herkesi Kendim Gibi Sanmamdı !

Aslında Sürekli Tebessüm Edenler, İçten İçe Acı Çekenlerdir.. Unutma, Her Gülen Yüz Mutluluk İfadesi Değildir !

"Bir gece ansızın gelir krallığınızı imparatorluğuma katarım!" [Fatih Sultan Mehmed Han Hazretleri]

Bir Babanın, Kızının Sevgili Olaylαrına Kızmasının Tek Sebebi; Erkeklerin Kimyasını Biliyor Olmasıdır...

asudenaz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Manidar Sözler......   Manidar Sözler...... Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 3:38 pm

tek kelimeyle superdi hepside:)...teşekkürler rayiha
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Manidar Sözler......   Manidar Sözler...... Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 10:36 pm

ben teşekkür ederim kardeşim...
ADIL38
Yeni Üye

Yeni Üye
ADIL38

MesajKonu: Geri: Manidar Sözler......   Manidar Sözler...... Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:10 am

Allah razi olsun guzel sozler dogrusu.

Manidar Sözler......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özlü Sözler
»  ÖZLÜ SÖZLER
» Hikmetli Sözler
» özlü sözler
» risale-i nur külliyatı .sözler...