iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz???

2 posters
YazarMesaj
öznur ç.
Yeni Üye

Yeni Üye
öznur ç.

rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz??? Empty
MesajKonu: rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz???   rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz??? Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 2:50 pm

pazar saat gece 3 den önceydi sanırım... karışık bir sürü sey gördüm onlardan sonra köydeki evimizde camın kenarındaki sedirde oturuyorum.. kollarımda birden bi ürperme oldu.. bi kolumun içinde şeytan diğerinde melek.. böyle kapsül gibi bişeyin içinde gibi tuhaftı.. birden bulutlarkapladı etrafımı sonra biri bana bişeyler dedi bende ben zaten biliyorum günahımı çıkışım yok gibi biey dedim sonra birden uyandım.. ama melekten çok şeytanla iç içeydim sanki ona daha yakındım yani.. uyandıktan sonra bir daha uyuyamadım.. akşam da uyuyamadım dualar okudum ama dün sabah 4.30 a kadar ayaktaydım.. gözümü kapattğımda sanki biri bana gel diyor gibiydi... bana doğru geliyor diye uyuyamadım..

çok rüya görürüm ve çok net hatırlarım çoğu zaman ama bundan çok etkilendim.. hayırlı bişeydir inşallah.. şimdiden Allah razı olsun.. hayırlı günler
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz???   rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz??? Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 6:16 pm

rabbim hayırlı etsin kardeşim rüyanı şeytanı bıraktın melekle tanıştın abilerim sana ehli sünneti anlatacaklar inşallah vesselam
öznur ç.
Yeni Üye

Yeni Üye
öznur ç.

MesajKonu: Geri: rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz???   rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz??? Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 6:19 pm

amin inşallah ablacım çok sağol..
öznur ç.
Yeni Üye

Yeni Üye
öznur ç.

MesajKonu: Geri: rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz???   rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz??? Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:47 am

....

rica etsem rüyamı açıklayabilir misiniz???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rüyamı Yorumlarmısınız
» rüyamı yorumlarmısınız
» rüyami yorumlarmisiniz
» Lütfen rüyamı yorumlarmısınız
» Rüyamı Yorumlayabilirmisiniz