iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BOYLAMA nedir HOCAM....

YazarMesaj
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

BOYLAMA nedir HOCAM.... Empty
MesajKonu: BOYLAMA nedir HOCAM....   BOYLAMA nedir HOCAM.... Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 2:03 pm

s.a hocam .ben size ve bilgilerinize çok güveniyorum bana çok şeyler kattınız ALLAH razı olsun iyki sizinle tanışmışım sizden şunu ögrenmek istiyorum hocam yıllar önce gittigimiz bir hoca bize büyü sihir gibi şeylerden korunabilmemiz için boylama die bir şeyin yapılması gerektigi söylemişti.BOYLAMA nedir hocam.yapılacak şeyin 1 ay kadar bir süre içinde yapılacagını demişti .bir ayımı alır dedi ve o zaman bayagı bir para istemişti tabiki yaptıramadık.ama ben bu boylama nedir gerçekten korurmu onu ögrenebilirmiyim.netten araştırdım ama iyi bilgilere ulaşamadım.ALLAH RAZI OLSUN .

BOYLAMA nedir HOCAM....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Kadim Nedir, Hadim Nedir
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM