iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi abime teşekkür ederim

3 posters
YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

Ulvi abime teşekkür ederim Empty
MesajKonu: Ulvi abime teşekkür ederim   Ulvi abime teşekkür ederim Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:15 am

yorcam ve gerçeğim sesi kardeşlerim allah razı olsun sizden ahkkını helal edin okudunuz benim için, abiicm sendende allah razı olsun. bekliyorum abicim özelden attığım sorunun cevabını.
rabbim yar ve yardımcınız olsun
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Ulvi abime teşekkür ederim   Ulvi abime teşekkür ederim Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:33 am

Allah c.c senden razı olsun kardeşim kahraman olan Allahın izni ve taktiri ile hocamızdır bizler ona layık olabilirsek ne mutlu bize bizim içinde dua et inşaAllah Allahım şifanızı daim kılsın Amiiin........
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Ulvi abime teşekkür ederim   Ulvi abime teşekkür ederim Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:37 am

ALLAH senden de razı olsun kardeşim...

şifanı daim etsin inşaALLAH....

bizler vesileyiz....

Ulvi hocamdan RABBİM razı olsun vesselam...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi abime teşekkür ederim   Ulvi abime teşekkür ederim Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:38 am

Allah razı olsun yüce gönüllü kardeşlerime

Ulvi abime teşekkür ederim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» teşekkür ederim ulvı hocam
» ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM
» teşekkür ederim ulvı hocam
» Tesekkur Ederim Ulvi Hocam
» Ulvi hocama teşekkür ederim kızım çok daha iyi..