iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen

+14
ykmz
511deniz
papatyam
Gerçeğin Sesi
nisra
Semihbaba4125
huzur1
talebe1976
serife
ByNoKTa
hayrat
mümine sultan
ulvi
dnz
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
dnz
Yeni Üye

Yeni Üye

Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Empty
MesajKonu: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 3:26 pm

Öncelikle yardıma muhtaç insanlara yardımcı olduğunuz için size teşekkürlerimi sunarım. Allah her iki cihanda da sizden razı olsun. Benim de sıkıntım kendimce büyük. Son yıllarda çok sıkıntılar geçirdim. Sağlığımı kaybettim, evliliğim bitti, işimi kaybettim ve manevi olarak zordayım, toparlanamıorum. Neye elimi atsam kuruyor sanki, çevremdeki insanlar benden uzaklaştı, ailemle sıkıntı yaşıyorum, maddi zorluklar çekiyorum ve en önemlisi iş bulamıyorum, mutlaka bir sıkıntı çıkıyor. Lütfen bana da yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim, Allah razı olsun.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:43 pm

Kardeşim İnşaAllah Duaların bizlerin talebeleri tarafından okunmaya başladı, İnşaAllah bir iki güne kadarda chat alanında canlı canlı yardım durumumuz olacak, Allah 'tan Başkasından Kokrma, sakin ol ve içini ferah tut, İnşaAllah herşey yoluna girecektir diye umudumuz
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:45 pm

aminn inşaallah abim ALLAH c.c razı olsun senden ve nurer hocamızdan aminn
dnz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:46 pm

Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.
dnz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:03 pm

İnşallah hocam, inşallah. Ben de en azından bu sıkıntıları geride bırakıp istediğim gibi bir işe girersem hem rızık kapılarım açılır hem mutlu olabilirim diye umut ediyorum Sad
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 11:29 am

garip
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 11:31 am

dnz kardes ben nasıl cvp buldun anlamadım
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 12:33 pm

ALLAH razası için bu kardeşimize dua okunacagı solenmıs oda ALLAH razı olsun demış bu olayın neresi garip nesini anlamadın senın için hiçmi hayır duası eden olmadı hayatın boyuca garipmişşin !!!
http://www.bynokta.com
serife
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 12:44 pm

SELAMÜN ALEYKÜM

BENDE YARDIM İSTEYEN KARDEŞLERİNİZDEN BİRİSİYİM .
BUNDAN 7 YIL ÖNCE Bİ ARKADAŞLIĞIM OLMUŞTU AMA İKİMİZDE BAŞKA BAŞKA KİŞİLERLE EVLENDİK BAŞKA HAYATLAR KURDUK ÜSTÜNDEN BU KADAR ZAMAN GEÇMESİNE RAGMEN HALA İÇİMDE O KİŞİYE KARŞI BİŞEYLER VARDI VE NASIL OLDUYSA BU KİŞİ BENİM MSN ADRESİMİ BULUP BANA ULAŞTI VE GÖRÜŞMEYE BAŞLADIK.YAKLAŞIK 3 AY KADAR BU BÖYLE DEVAM ETTİ ARAMIZDA CİNSİ OLARAK BİŞEY GEÇMEDİ FAKAT EŞİ BU DURUMU ÖĞRENDİ ŞİMDİ EŞİME SÖYLEMEKLE TEKDİT EDİYOR.AMA BEN ARTIK BU GÖRÜŞMEYİ BİTİRDİM 1,5 AY OLDU NEREDEYSE NE TELEFONLA NEDE YÜZYÜZE GÖRÜŞMEYECEĞİME DAİR GÖRÜŞTÜĞÜM KİŞİNİN EŞİNE SÖZ VERDİM VE SÖZÜMDE DE DURUYORUM.AMA VİCDENEN HUZURSUZUM TESBİHATLAR ÇEKİYORUM TÖVEBELER EDİYORUM ELİMDEN DUA ANLAMINDA NE GELİYORSA YAPMAYA ÇALIŞIYORUM .SİZDEN RİCAM BU KİŞİNİN EŞİME SÖYLEMEYECEĞİNDEN VE BU OLAYLARIN ARTIK BURADA KAPANDIĞINDAN NASIL EMİN OLABİLİRİM?
ALLAH RIZASI İÇİN ÇOK DUAYA İHTİYACIM VAR
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 12:57 pm

ilk olarak yaptıgın bir yanlış başka bir yanlışı dogurmus vicdanen rahatsız olman gayet normal ama şunuda unutmakı hiç birseyden emın olmazsın sadece dua edersin olmaması için çunku başkalarının hayatlarını fıkırlerını dusuncelerı kontrol altına alamazsın bu dedıgın şey bir nebzede olsa büyü ile olur büyü ilede bizlerin işi olmaz ama dedıgım gibi vicdanen rahatsız olmussun tövbeni etmişşin RAHMETİ BOL RABBİM elbet bir kapı açar sen gönlünü ferah tut yanlışın neresinden donersen kardır !!! Sen geçte olsa dogru olanı bulmussun RABBİM İNŞALLAH YARDIMCIN OLUR
http://www.bynokta.com
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 1:04 pm

Pişman olacaksın kardeşim pişman.Başını secdeye koyup burnunu sürteceksin göz yaşı dokeceksın.sana Allah yardım eder ancak çunkı o ıstemezse kımse senı temıze cıkaramaz.Şeytan kandırmıs senı kalbındekılerı ancak Allah bılır bırde bıldırdıklerı.Sen pişman ol gerısı gelır.Vesselam
serife
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 1:23 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM

ÇOK PİŞMANIM İNŞ. RABBİM DUALARIMI , TÖVBELERİMİ KABUL EDER AMİN
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:31 pm

Günahına gerçekten tevbe eden kul günah işlememiş gibi olur.
Fakat unutmaki şeytan bu yaşadıklarını sana unutturmamak için elinden geleni yapıp zihnini bulandırmaya çalışır. bu düşünceler senin kendi tecrubelerin olsa bile bunlara karşı koy ve sürekli ibadete ver kendini. aksi halde her zayıf anında şeytan zihnini bozar değerli kardeşim
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:35 pm

Bence bu arkadaşımızın daha o yöne yönelecek hali kalmamış,sadece olayın duyulmasından rahatsız,aklı başına gelmiş ;ama gelme nedeni birilerinin bunu farketmesi ne yazık ki yoksa Allah'ın gördüğünü unutup devam edecekti..Kocaman insanların evde ihtiraslarını dindirecek eşleri varken bu yollara başvurması gerçekten ürkütücü.Bunları sadece sana söylediğimi zannetme,benim içimi yakan da sizin gibi iki insan.Düşüncesiz ve yanlış yollra girip senin gibi işin başında sıyrılamadıkları bir ihanet iğrençliği.Sonuç;Gül gibi eş ve çocukların büyük üzüntü,azap içine girmeleri ve boşanma,cinayet gibi olaylarda direkten dönüşler.Pırıl pırıl çok zeki çocukların bunalımı,hayatı zindana dönmüş ,psikolojisi sıfıra inmiş bir eş.Toparlanmaya çalışılan bir yuva,ufacık bir tartışmada boğaz boğaza girilen savaşlar.Ortalık savaş meydanı ve bu ortamda durum bu haldeyken yaşamaya çalışan bir aile.Sen Allah'tan günaha girmeden fazla sıyrılmışsın.Çok dua et,özellikle geceleri,Samimi isen Allah affeder ve sırrın açığa çıkmaz.Seni üzmek istemezdim ama ben çok yaralıyım bu konuda.Zaten kızgınlığımın eşime ve o evli bayana olduğunu anlamışsındır umarım.Kul hakkına girmeyelim,yeter ki.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:44 pm

hayrat demiş ki:
Günahına gerçekten tevbe eden kul günah işlememiş gibi olur.
Fakat unutmaki şeytan bu yaşadıklarını sana unutturmamak için elinden geleni yapıp zihnini bulandırmaya çalışır. bu düşünceler senin kendi tecrubelerin olsa bile bunlara karşı koy ve sürekli ibadete ver kendini. aksi halde her zayıf anında şeytan zihnini bozar değerli kardeşim

hayrat şeytanı çok iyi tanıyıp nerde ne yapacağını iyi biliyorsun, kardeş hangi şeytanla işbirliğin varda sana şeytanlar yol güzargahlarını tarif ediyorlar. Bakın sizlerde en çok yanlış bulduğum nedir biliyormusun zavallı olup şeytan karşısında aciz düşmeniz. Öyle bir anlatıyorsunuzki şeytan Haşa Allah 2a denk kuvvete sahip, Büyü gücünü alır şeytandan, insan nefisni bozar şeytandan, musibet gelir şeytandan kardeşim bırakın bunları

şeytana ilah yerien koymaya çalışmayı bırakın artık şeytan nedir be, kaç kuruşluk bir varlık be

Allah 'tan çok şeytandan korkacaksınız utanmazsanız, şeytanın şeytanlığının ardına saklanmayı bırakın artık. Müslüman adam şeytandan korkmaz, hiçe sayar.

şeytan iyilikten men edip kötülüğü yayar ama bunu İslamiyeti çarpıtarak yapar bazı şeytana tabi arkadaşların yani dark dreamların yaptığı gibi insanların çektikleri günahlarının bedelidir diyerek, bazıları kin , öfke ve nefret çıkararak, bazıları vurdumduymazlığı ve hep bananeciliği t4elkin ve ilham ederek

sonuçta ortak özellik nedi rbiliyormusun zavallılıktır, şeytana tabi insan kralda olsa başkaları karşısında korkup sinen fare yapılı bir zavallıdır, yerinden kıpırdamaya aciz, elindekinin değerini bilmez israf eder zavallıdır

Hem devamlı ağlar bana haksızlık yapıyorlar, kötülük yapıyorlar, hemde eline bir şifa yada yardım gelse değerini bilmez çarçur eder, ariye verir sadece ağlama duvarı ağıtçısıdır

Bakma sen bol keseden Müslümanın-m dediklerine sadece dilleri ile kendilerini kandırmalarıdır, Müslüman adam elindekinin değerini bilip koruyan, Rab 'bine Şükredip Hayrı yaymaya çalışan insandır

İşi gücü ağlamak olup höt dediklerinde anne diyen zavallı olmak Müslüman tarzı değil, şeytana uşak salak tarzıdır

Allah elindeki hainler tarafından mundar edilirken, kendi menfaatine koşmaya çalışan zavallı ucuzlardan Etmesin Amin

En son ulvi tarafından Perş. Ara. 09, 2010 9:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:46 pm

hayrat demiş ki:
garip

garip olan bence senin aklın kardeş sen iyimisin, bak senin mantığınla gidersek anne babandaki günahlara bakarsak evladının yani seni insan yerine koymamak gerekir

Sen ailene hainmisin, akıllı ol, insanların öfkesini kabartma
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:48 pm

Ellerine sağlık kadim dostum evet Allah insana akıl ve irade vermiş ama insanlar nedense şeytan ve cinlerden sümme haşa Allah gibi korkutuluyorlar onlardan korktukları kadar Allah tan korksalar 4/4 lük müslüman olurlar
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:48 pm

AMİN İNŞALLAH ABİ SEN BİZE YETERSİN ŞERLERİNDEN KORUSUN ALLAH (ZT.C.C.) ONLARIN AĞZINA SAĞLIK KIYMET BİLMİYENLER YAKINDA ÖĞRENİCEK İNŞALLAH KIYMETİNİ ALLAH(ZT.C.C.) RAZI OLSUN
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:55 pm

şeytan baya ün yapmış tap on listesinde ilk sıraya çıkmış hay allahım yaa Razz
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:58 pm

2. sırada da cinler var bacım
aman ha dikkat et şeytan kandırır cin çarpar ama Allah ın gazabından korkulmaz sanki onları yaradan ve kainatın Allah değil gibi hareket edilir
Rabbim şaşırtanlardan etmesin
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:17 pm

sn ulvi kardeş. yazıyı yazmadan önce okuduğunu anlamaya çalış. kimin ne demek istediğini anla lutfen. Hayatında sadece hazır olana ulaşmışsın. çile çekmeden belli yola giremessin. senin çok himmetin varsa önce şeytanın nerde nasıl var olduğunu insanlara anlat ki onlarda bilgi edinsin. sadece ben temizledim demeyle olmaz. benım yazımı üstadına sor. o vakit neyle alakalı yazdığımı belki o kişi vey akişiler sana ifade eder
herseyi sen bilirsin edalarını bırak . herkes müslüman. şeytan yolunda olan kimse burda bu konuyu yazmaz zaten.
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:20 pm

sen insanları sadece sana bağlı şekilde hareket etmesine sebep oluyorsun. oysaki kişiye bulaşan bu tür pisliklerin nasıl ve neden bulaştığını Allahın ayet-i kerime leri ile anlatki insanlar neden o duruma geldiğini anlasın. tabi bu yolu biliyorsan
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:24 pm

bnce sen Edep öğren önce nerden bilyiorsun çile çekemdiğini ömür boyu yanındamıydın zaten abim bize DUA la öğretiyo bence sen gerekn yerleri (tşkkürler sohbette yazışmaları oku öle ) gel olurmu ONUN TIRNAĞI OLAMAYIZ
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:28 pm

asıl sen herşeyi bilen edasını bıraksan haddini bilsen hangi şeytan Allah tan ve Allah ın sözlerinden güçlü insanları şeytandan ve cinlerden korkutmayı bıraksanız sadece Allah tan korkmasını empoze etseniz ne olur olmaz dimi o zaman çarklarınız iyice yara alır. Ayrıca ulvi hocam bana temizsin dediğinde temizlenmiştim şok oldum teyit ettirdim aksini kimse söyleyemedi ama sizin ilminiz bunu anlamaya yetmiyor yetsede işinize gelmiyor

haddini bilmen dileğiyle
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:30 pm

hayrat demiş ki:
sn ulvi kardeş. yazıyı yazmadan önce okuduğunu anlamaya çalış. kimin ne demek istediğini anla lutfen. Hayatında sadece hazır olana ulaşmışsın. çile çekmeden belli yola giremessin. senin çok himmetin varsa önce şeytanın nerde nasıl var olduğunu insanlara anlat ki onlarda bilgi edinsin. sadece ben temizledim demeyle olmaz. benım yazımı üstadına sor. o vakit neyle alakalı yazdığımı belki o kişi vey akişiler sana ifade eder
herseyi sen bilirsin edalarını bırak . herkes müslüman. şeytan yolunda olan kimse burda bu konuyu yazmaz zaten.

Kardeş ben insanlara şeytanı anlatmam Allah 'ı Anlatırım, ben insanlara şeytanı öğretmem .şeytanı hiçe saymayı öğretirim. Ne oldu iki insan hakaret eder gibi yazınca nefsin kabardıda ağırınamı gitti, şeytana uyup bana öfkemi duydun, şeytan bilgin ne tez bitti

Bak Din bir tarafa gitti, ne biliyorsun çile çekmediğimi Hadisi Şerifte Emrederki '' zanlarınızla hareket etmeyiniz, zanla hareket etmek günahtır ''

Başka bir Hadisi Şerifgn Meali Aliside Emrederki Mümin kardeşindeki ayıbı söylersen varsa gıybettir yoksa iftira

Eğer ben çile çekdiysem sen çile çekmedin demekle sadece yalan söylemiş ve iftira atmış olursun

kardeş şeytanı tanıyan insan sadece şeytan gibi olur, kul Allah 'ı tanırsa şeytan hiç olur

Ne diyor Yunus İlim İlim Bilmektir ilim kendin bilmekitr sen kendini bilmezsin ya nice okumaktır

bak şeytanı bilmektir demiyor

kardeş şeytanı tanıdığını ,iddia ettin ama iki dakkada şeytana yenildin nasıl oluyor bu iş
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:33 pm

hayrat demiş ki:
sn ulvi kardeş. yazıyı yazmadan önce okuduğunu anlamaya çalış.

ewet okuduk demişsinki şeytanlar çok güçlüdür devamlı sana geçmişi hatılrlatırlar oysa şeytanın güçsüzlüğü ayeti kerime ile sabittir bence sen dedini duy

kimin ne demek istediğini anla lutfen. Hayatında sadece hazır olana ulaşmışsın. çile çekmeden belli yola giremessin.

demekki abim girmiş kıskançlık şeytanın meziyetidir bilirsiniz

senin çok himmetin varsa önce şeytanın nerde nasıl var olduğunu insanlara anlat ki onlarda bilgi edinsin. sadece ben temizledim demeyle olmaz. benım yazımı üstadına sor. o vakit neyle alakalı yazdığımı belki o kişi vey akişiler sana ifade eder

sen sıkma canın abimin bilgisi vardır ve bilgisi senin bilgini 2ye 4e katlar

şimdi bu sözler moda oldu galiba sen fitne çıkarmayı bırak kendi nefsine çoban ol oldumu

En son mümine sultan tarafından Perş. Ara. 09, 2010 10:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:34 pm

hayrat demiş ki:
sen insanları sadece sana bağlı şekilde hareket etmesine sebep oluyorsun. oysaki kişiye bulaşan bu tür pisliklerin nasıl ve neden bulaştığını Allahın ayet-i kerime leri ile anlatki insanlar neden o duruma geldiğini anlasın. tabi bu yolu biliyorsan

sen algılarını kapatıp sabit fikirle davranmaya devam ettiğin sürece bu sıkıştırılmış zihniyette gitmeye devam edersin...

sana bir at gözlüğü taktırıp kukla halibe getirmiş ve buraya doğru kurmuşlar....

oyuncak olmuşsun haberin yok....

lütfen o kısır hayatından bir saat ayır ve formu iyice incele...

sen kimsin ki ULVİ HOCAMIZIN dindarlığını , ilmini eleştirebiliyorsun...

burada tedavilerden sonra elinde raporlarla gelen insanlar var...

ALLAH ' tan kork be....

kimsenin kuklası olarak da ahiretini yakma...

tövbe et silkelen ve kendine gel kendine !!!!

HADDİNİ BİL... !!!

Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:34 pm

MAŞALLAH ABİME NE GÜZEL AÇIKLADIN ALLAH(ZT.C.C.) RAZI OLSUN
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:42 pm

"kardeş şeytanı tanıyan insan sadece şeytan gibi olur, kul Allah 'ı tanırsa şeytan hiç olur"

Hocam çok doğru ve anlamlı demiş ,ağzına sağlık
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:47 pm

kişiye bulaşan bu tür pisliklerin nasıl ve neden bulaştığını.... demişsin bunları sen çok iyi biliyorsun.kendi kuklalığınla bizi ithaf etme.dnz kardeşimin sorununa dalga geçer tavırdasın,Allah diyorsun ilim diyorsun edebin nerde?birşeyleri çok merak ediyorsan adam gibi sor,birilerini suçlamakla ancak kendi nefsini pohpohlarsın,buradan sana yandaş çıkmaz.aklını başına al yoluna git
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:52 pm

Benim anlamadığım ne biliyormusunuz...

Rabbim böyle bir güzellik vermiş ulvi hocama bu arkadaşlar daha mı iyi biliyorlar Allah tan ki burda bunu açıkla bunu yap kendi kendilerine ahkam kesiyorlar...

Şifa bulan insanları görüyorsunuz yüzlerce tşk var sitede...

Ulvi hocam ilmini size mi açıklayacak yani..

İlim öyle bir mevzu değil burasıda kahve, çay ocağı değil komik olmayalım..
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:57 pm

siz önce yazılanı tam anlasın
Herkes savunmaya geçmş
hastalar iyileşmiş
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:01 pm

hayrat demiş ki:
Herkes savunmaya geçmş
hastalar iyileşmiş

ALLAH seni hasta etmesin....

yoksa buraya nasıl süklüm püklüm geldiğini görür gibiyim....

inşaALLAH dilerim RABBİMDEN beyninde iyileşir Wink
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:02 pm

Bu kadar insan seni yanlış anladı ise kardeşim ifade edemedin demektir..

Hastalarımızda iyileşir sıkıntımızda geçer biz burda bir aile gibiyiz.. maşaAllah.. Razz

Samimi gelen herkese de kapımız açık yeterki içi başka dışı başka olmasın..
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:04 pm

senin varsayılan ilmin bunu anlamaya yetmez
teşekkürleri gözlerin görmez
o yüzden sen yoluna biz yolumuza

yeni imzam :

Bismillahirrahmânirrahîm

Leküm diynüküm ve liye din
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:06 pm

hayrat demiş ki:
Herkes savunmaya geçmş
hastalar iyileşmiş

Kardeşim yapılanı yıkmaya çalışmak yerine yapılana katkıda bulunmak daha iyidir. Kardeşim sende gel kardeşimiz ol , sadece olanı anlamaya çalış bence daha hoş olacaktır

bak hastalar iyileşmiş dedin şeytanın en büyük tuzağı enaniyetin devreye girdi

bak yıkıcı oldun şeytanın en büyük tuzağı bozgunculuk devreye girdi

kardeş insanın ne olduğunu bilirsen şetanıda tanımana gerek kalmaz cinide

En son ulvi tarafından Perş. Ara. 09, 2010 11:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ay nuru
Yeni Üye

Yeni Üye
ay nuru

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:07 pm

hayrat demiş ki:

bu ne terbiyesizce bir konusma boyle!!!
bu siteyi daha iyi inceleseydin sen hayrat, burda kimsenin kimseyi kendine bagli sekilde hareket etmesine sebep olmadigini gorurdun, oyle birsey olsaydi sitede hicbir sifa duasi hicbir tedavi icerikli ve ogretici ayetler ve dualar salavatlar olmazdi...hemen hemen hergun su esma, su dua, su ayet su duruma iyi gelir seklinde ogretici bilgiler yer aliyor, sana gore bunlar olmamaliydi...ama var....demekki yanlis yargiliyorsun hocamizi....Allah razi olsun kendisinden, buradaki herkesin hayati degisti guzel yonde... ki sen ne diyosun....
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:09 pm

önce sen yazdığını tam anla,ne yapmaya çalıştığını,niyetini,kime hizmet ettiğini iyi anla.kardeşimin dediği gibi içi dışı bir olana zaten kapımız açık.laf göndermeyle,suçlamayla yazacaksan hiç yazma,adamsan yazacağını baştan açık açık yaz,derdinin ne olduğunu bilelim(!)
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:15 pm

ben yaptığınıza karşıyım demedim ki zaten.Allah razı olsun dedim. ne mutlu size.
Fakat şunu ifade ettim hasta kişiye temizlik yapıyorsun tamamda. o kişiye bu durumun olmaması için gereken islami eğitimi de verin dedim sadece. yazdıklarımda o eğitimin bir bölümüydü sadece. benim kimseyle art niyetim yok. ama bildiğimi yazarım. Ulvi kardeş dünden beri yazıyorum. ilmin sayesinde bana ulaşmaya çalıştın ama şunu anlamadın Allah yolunda olanlar kendi içinde bir yere kadar gider. kimi derya kimi deniz kimi akarsudur. mevlanın rahmeti sonsuz ilim ile doludur. kiminin duası kiminin kıratı hikmetine mashar olur. kimide abdal olur. Aziz mahmud hudai hazretleri buyuk ilim fenni idi. Allah razı olsun. Fakat ilim yanlış yönlerde zorlanmamalıdır. Herkes durmunu an ve an sorgulamalıdır. Yazı ilmi bunların en hassas olanıdır. insanlara ağır zarar da verebilir yanlış kulanımlarda.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:18 pm

EL AÇIP DUA EDİYORUZ YAZI YAZILDIĞINI GÖRMEDİM BEN DAHA SİTEDE KİMLE KARIŞTIRYOSUNUZ ACABA
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:23 pm

Hocalarımızın hepsinden Rabbim razı olsun,ilimlerini arttırsın.
sohbet alanında gördüklerin o anlar için.Hocalarımızın doğruyu göstermediğini nerden çıkardın?Yanlış yapıldığına dair kanıya nerden vardın?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:24 pm

hayrat demiş ki:
ben yaptığınıza karşıyım demedim ki zaten.Allah razı olsun dedim. ne mutlu size.
Fakat şunu ifade ettim hasta kişiye temizlik yapıyorsun tamamda. o kişiye bu durumun olmaması için gereken islami eğitimi de verin dedim sadece. yazdıklarımda o eğitimin bir bölümüydü sadece. benim kimseyle art niyetim yok. ama bildiğimi yazarım. Ulvi kardeş dünden beri yazıyorum. ilmin sayesinde bana ulaşmaya çalıştın ama şunu anlamadın Allah yolunda olanlar kendi içinde bir yere kadar gider. kimi derya kimi deniz kimi akarsudur. mevlanın rahmeti sonsuz ilim ile doludur. kiminin duası kiminin kıratı hikmetine mashar olur. kimide abdal olur. Aziz mahmud hudai hazretleri buyuk ilim fenni idi. Allah razı olsun. Fakat ilim yanlış yönlerde zorlanmamalıdır. Herkes durmunu an ve an sorgulamalıdır. Yazı ilmi bunların en hassas olanıdır. insanlara ağır zarar da verebilir yanlış kulanımlarda.

Kardeş ilmin sayesinde bana ulaşmaya çalıştın dersen bunu hoş karşılamam, ben benliğe büyünmüş şeytanın benlik oyununa kanmış kişilere ulaşmaya çalışmam

KIardeş bana şeyhlik, evliyalık ve velilik moduna sakın girme, sadece zarar edersin. Burdan kimse kendine mürid edinemez. Bak şeytanı tanımayı bırak ne kadar zararlı olduğunu şahsında gördün, gel sana insanı tanıtmaya çalışalım.

Kardeş benim kendi başıma olduğu nerden biliyorsun Smile bak hala zannı bırakmamışsın, kardeş ilmin en tehlikelisi şeytan vehmini Allah Aşkı zannedip kendini veli Evliya zannetmektir

Çünkü bu ilim değil yanıltmadır, kardeş bana geceyle gündüzü birbirinden ayıran Ayeti Şerifeyi yazabilirmisin, bu havas değil direk ilimdir

ay nuru
Yeni Üye

Yeni Üye
ay nuru

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:28 pm

hayrat sen burda bizim nelere sahit oldugumuzu biliyormusunki....az sabredip sende sahit olaydin.....anlardin hocamizin kişiye bu durumun olmaması için gereken islami eğitimi de verdigini.....hem kimsenin egitim almadigini kim soyledi.....ayrica hic gunahi olmadanda imtihan olanlar var basta peygamberler.....bunuda bir dusun derim....herkes gunahini cekmiyor.....
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:30 pm

bakara 187. fakat sen hala armut ile elmayı karıştırıyorsun ulvi kardeş. maneviyatı böyle ölçemessin
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:31 pm

bende şeyh veya hoca gibi vasıflar yoktur ulvi kardes. ben mevlamın en aciz kuluyum.
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:34 pm

o yüzden mi bu iddiaların

hayrat, siteye dikkatli bakmadın sanırım manevi korunmanın temel taşları gibi başlıklar var ayrıca islamın şartları ile detaylı bilgilerde sitede bol bol mevcut ayrıca sitede gene ehli sünnet ve yardımlaşma var
tekrar bir incelemeni öneririm ayrıca kendi adıma konuşayım eskiden birisi namaz kıl dese onu gırtlaklamak isterdim şimdi şükür kılamadığım da üzülüyorum bu Allah ın izni ve ulvi hocamın sayesinde oldu
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:38 pm

ne mutlu nisra . Yolun daim olsun inşallah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:43 pm

bende onun sayesinde mutlu oldum anne kanserden krutuldu onun vesilesiyle adam oldum bence sende bu fırsatı kaçırma dünyada eşi benzeir olmaz Ulvi abinin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:50 pm

hayrat demiş ki:
bakara 187. fakat sen hala armut ile elmayı karıştırıyorsun ulvi kardeş. maneviyatı böyle ölçemessin

Karıştırdığımın ispatını yap hayrat kardeş inananyım hadi
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen   Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:51 pm

Hayır ve bereket üzerine olsun arkadaşlar. Ama unutmayınki günahtan sakınmadan hiç kimse ; ister evliya ister şeyh kendini şer maneviyattan koruyamaz. Mevla açıkca ayet-i kerimede günahtan sakınırsanız sizi korurum buurmaktadır. Ben size bunu anlatmaya çalıştıkca siz başka şeyleri işe katmaya çalıştınız. Ve yine kişi günaha düştükce şeytan ,iblis, ecinli tayfası ve cin tayfasıyla; günahın derecesine göre karşı karşıya kendi göremesede kalır. Taki tevbe edip kurtuluş arıyana kadar. Mevla tevbesinden sonra bir vesile ile o varlıkları def eder. Bu maneviyatın en önemli halidir. Bunu bilmeden istediğiniz kadar bir insanı temizleyin, yine o kişi günaha düşerek aynı hastalığı nükseder.

Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» ulvi hocam ltfn yardımcı olabilirmisiniz
» ulvi hocam ltfn yardımcı olabilirmisiniz
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» lütfen yardımcı olun emirsultan hocam
» Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen