iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin

+7
ulvi
ASK18
katip
ADIL38
hanne
MeNZiLLi
canasu25
11 posters
YazarMesaj
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Empty
MesajKonu: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 11:36 pm

saygıdeğer hocam dünyadaki en değerli varlıklarım anneciğim ve babacığım ikiside hasta annem şuanda hastanede yatıyor.şeker hastası bu hastalık yüzünden böbrekleri tehlikede babam da böbrek hastası o 2 günde bir diyalize giriyor.beni bu yaşa getiren emek veren bu değerli varlıklarıma duadan başka hiçbirşey elimden gelmiyor.sizden ricam anneciğim ve babacığım için yardım etmeniz.onları böyle görmek içimi acıtıyor.dertte devasıda rabbimden rabbim herşeyin iyisini bilir.şimdiden allah razı olsun
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Empty
MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 11:43 pm

Allah yar ve yardımcıları olsun Acil şifalar nasip eylesin, sanada sabırlar versin kardeşim.
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 11:53 pm

ALLAH yardımcınız olsun kardeşim ALLLAH şifanızı versin sıkıntılarınızı alsın RABBİM .
ADIL38
Yeni Üye

Yeni Üye
ADIL38

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 12:56 am

Rab'bim sifanizi versin insallah.
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 1:31 am

Rabbim şifa versin kardeşim.
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 3:02 am

allah cülenizden razı olsun amin şifa rabbimden ve vesile kıldığı iyi kullarından
ASK18
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 4:03 am

değerli kardeşim. dua etmekteyiz bilesin.

hastalık için Allah'ın izniyle çok kuvvetli tesiri olan bir dua tavsiye ediyorum.
sadece bu duayı haber vermek için üye oldum.

güzel bir abdest al.
elini hastanın başına koy.
onun da duyabileceği seste
136 defa "Yâ Selâmu" oku

"komada bile olsa Allahın izniyle ayılır.
tesiri çok kuvvetlidir, hemen terleme gelir, terlemeyle açılır."

Cübbeli Ahmet Hoca Efendi sohbetinde bizlere öğretmiştir.
duayı kendisinden duymak istersen, cubbeliahmethoca.tv'den
"593" Şifâ-i Şerîf Dersinde 4:40 ile 5:25 dakikaları arası dinleyebilirsin.
sohbetin tamamını dinlemeni de tavsiye ederim tabii.

Allah anne ve babana acilen ve acilen şifalar versin. âmin
ASK18
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Hastaya Şifa Namazı   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 4:13 am

hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Show-image
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:24 pm

Kardeşim Rab 'bim Acil Şifalar Nasip Etsin, şu anki durumları hakkında bilgi verirsen İnşaAllah sevinirim
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:56 pm

ASK18 demiş ki:
değerli kardeşim. dua etmekteyiz bilesin.

hastalık için Allah'ın izniyle çok kuvvetli tesiri olan bir dua tavsiye ediyorum.
sadece bu duayı haber vermek için üye oldum.

güzel bir abdest al.
elini hastanın başına koy.
onun da duyabileceği seste
136 defa "Yâ Selâmu" oku

"komada bile olsa Allahın izniyle ayılır.
tesiri çok kuvvetlidir, hemen terleme gelir, terlemeyle açılır."

Cübbeli Ahmet Hoca Efendi sohbetinde bizlere öğretmiştir.
duayı kendisinden duymak istersen, cubbeliahmethoca.tv'den
"593" Şifâ-i Şerîf Dersinde 4:40 ile 5:25 dakikaları arası dinleyebilirsin.
sohbetin tamamını dinlemeni de tavsiye ederim tabii.

Allah anne ve babana acilen ve acilen şifalar versin. âmin

allah razı olsun kardeşim h.geldin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:58 pm

Şifâ âyetleri şunlardır:
1- “Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.” (Allah mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)
2- “Yâ eyyühe’n-nâsü kad câet küm mev’ızatun min Rabbikum ve şifâü’l-limâ fi’s-sudûri ve hüden ve rahmetün li’l-mü’minîn.” (Ey İnsanlar! Size Rabbinizden bir öğüt, gönüllerin derdine şifâ, mü’minlere bir hidâyet ve rahmet gelmiştir.)
3- “Yahrucu mim-butûnihâ şarâbüm-muhtelifün elvânühû fîhi şifâü’l-linnâsi inne fî zâlike le’âyete’l-likavmi’y-yetefekkerûn.” (Onların karınlarından çeşitli renklerde bir şerbet çıkar ki, onda insanlar için şifâ bulunur. Düşünen bir topluluk için şüphesiz bunda bir delil vardır.”)
4- “Ve nünezzilü mine’l-Kur’âni mâ hüve şifâü’v-ve rahmetü’l-li’l-mü’minîn.” (Biz Kur’ân’da mü’minler için şifâ ve rahmet olan âyetleri indiriyoruz.)
5- “Ve izâ meridtü fehüve yeşfîn.” (Hastalandığımda bana şifâ veren Allah’tır.”
6- “Kul hüve li’llezîne âmenû hüden ve şifâün.” (De ki: Kur’ân, inananlar için hidâyet ve şifâdır.)
Resûl-i Ekrem Aleyhissalâtü Vesselâm hastalara şöyle duâ etmiştir:
1-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)
2- “Bismillâhi erkîke min külli şey’in yü’zîke min şerri külli nefsin ev aynü hâsidin. Allahümme yeşfîke bismillâhi erkîke.” (Sana ıztırap veren her şeyden, her kıskanç nefisten, her hasetçi gözden Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim. Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim.)
aincinme
Normal Üye

Normal Üye
aincinme

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:05 pm

KARDEŞİM SENİN ANNEN VE BABANLA BERABER TÜM ŞİFA BEKLEYEN HASTALARIMIZA ALLAH ŞİFALAR VERSİN AMİNNNN
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:40 pm

ALLAH acilşifalar versin kardeşim...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin   hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:42 pm

Allah yar ve yardımcıları olsun Acil şifalar nasip eylesin, sanada sabırlar versin kardeşim.

hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HASTANEDE YATMAKTA OLAN HILAL KARDESIMIZINOGLU ICIN DUA EDELIM
» ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...
» Ne olur yardım edin :(
» ULVİ HOCAM YARDIM EDİN
» Ilim icin yardim edin