iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta

+8
papatyam
Gerçeğin Sesi
Semihbaba4125
mümine sultan
asya-asoke
ADIL38
ByNoKTa
ulvi
12 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Empty
MesajKonu: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 11:08 pm

Umutsuzlara umut olan site bynokta, bu bir gerçektir biraz tarafsız olarak takip ederseniz anlarsınız

Burda günde en az birkaç insan Allah Razı Olsun diyerek teşekkür eder, bu site bu kadar Bol hayır Duası alan bir sitedir

Burda hergün birkaç üyenin annesine, kardeşine, evladına, yakınına , tanıdığına yardımcı olunur ve annelerden Allah Razı Olun alınır

Burda hergün yüzünü hiç görmediğimiz, kim olduğunu bilmediğimiz insanlar gelir, dert ve sorunlarına çözüm bularak giderler, burası yüzleri güldüren bir site

Buranın düşmanları bile buranın ne kadar Hayırlı Olduğunu anlatmaya yeter

Kimdir buranın düşmanları ateistler, tecavüzcü ve tacizci sapıklar ve dolandırıcılar

Buraya parası olmayanlar gelir para ödemeden sıkıntısına çözüm bulur ve gider

Buraya intihar etmeye niyetlenmiş karar almış insanlar gelir, yeniden yaşama sevincine dönerek giderler, intihardan vazgeçerler

Bunun içindirki insanın hayatı pahasına cebindeki son kuruşu yolmayı amaçlayan şerefsizler burayı sevmez saldırırlar

Burası Allah Razı Olsun diye edilen Duanın en bol görüldüğü site ByNOkta
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 11:12 pm

A.R.O Hocam ağzına diline sağlık ( Hocam birde müsaitsen msn de bekliyorum)
http://www.bynokta.com
ADIL38
Yeni Üye

Yeni Üye
ADIL38

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:46 am

ALLAH (cc) rizasindan baska bir beklentisi olmayan boyle bir yerin kotulenmeye çalisilmasina hala bir anlam veremedim.
Boyle bir girisimi karalamak sanirim karanlik niyetli insanlardan baskasi olamaz. Tagutun askerleridir nede olsa. Baska ne beklenir ki onlardan.
Hak Geldi Batil Zail Oldu...
asya-asoke
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:50 am

YILLARDIR YAŞADIĞIMIZ SIKINTILAR SONUCUNDA BENDE BIR İKİ KENDİNE HOCA SIFATINI YAKIŞTIRMIŞ KİŞİYLE KARŞILAŞTIM...BUNLARKİ ŞEHRİN EN LÜKS SEMTİNDE OTURUP,EVLERİNİ COK ÜST SEVİYEDE LÜKS DÖŞEMİŞ KİŞİLERDİ...SÖZDE HOCA OLAN FULL MAKYAJLI,BAŞTAN AŞAĞI MARKA GİYİNEN,AĞZINDAN SİGARASINI VE KÜFÜRÜ DÜŞÜRMEYEN BAYANDI...BEN YANLIŞ KİŞİYE GELDİĞİMİ ANLAMIŞTIM VE PİŞMAN OLMUŞTUM AMA ÇIKAMAZDIMDA... BAKIM ADI ALTINDA FAL BAKAR BİR HALDEYDİ...BENDEKİ BÜYÜYÜ ÇÖZÜP,NİŞANLIMI GERİ GETİRECEĞİNİ SÖYLEDİ...İNANMADIĞIM İÇİN SORULAR SORUP VERDİĞİ CEVAPLAR SONUCU BÜYÜ YAPACAĞI SONUCUNA VARMIŞTIM...VE ODA BUNU İNKAR ETMEDİ...HATTA BU İŞLEMLER İÇİN 3100 TL GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ...BAKIM PARASINI VERİP,KAÇMAK İÇİN AYARLAYABİLİRSEM ULAŞACAM DEDİĞİMDE BANA SEÇENEKLER ÜRETTİ KREDİ ALIRSIN,BORÇ BULURSUN GİBİ...HAYATIMDA İLK DEFA BİRİNE PARA VERİRKEN HARAM ETTİM...ŞÜKÜRLER OLSUNKİ BEN GERÇEĞİ GÖREBİLMİŞTİM...İNSANLARIN NASIL OYUNA DÜŞÜRÜLDÜĞÜNÜ OGÜN ŞAHİT OLUP,ANLADIM...ÇARE UMARAK,UMUT EDİP YARDIM İÇİN GİDEN O KADAR İNSANIN PARASINI ALIP,SORUNLARINI ÇÖZECEĞİNİ SÖYLEYİP ONLAR ADINA BÜYÜ YAPIP GÜNAH İŞLETEN KİŞİYE HOCA DENDİĞİNİ GÖRDÜM...KORKTUM AÇIKCASI VE BANA BU ŞEKİLDE YARDIM EDECEK HOCA OLMADIĞINI,HERKEZİN HOCAYIM DİYE GEÇİNDİĞİNİ DÜŞÜNDÜM...
BU SIKINTILARLA YAŞAYACAĞIM GERÇEĞİNİ KABULLENMİŞTİM...DEFALARCA İNTİHAR EŞİĞİNDEYKEN BU ZAMANLARI ALLAH RAZI OLSUN HOCALARIMIZLA ATLATTIM....EN SON ARTIK İSYAN NOKTASINDAYDIM,HERŞEYDEN VAZGEÇMİŞ,BOŞVERMİŞTİM,İNANCIMI YİTİRMEK ÜZEREYDİM,ARTIK SONDA OLDUĞUMU VE BİR KRİZ ANINDA İNTİHAR EDECEĞİM GERÇEĞİNİ BENİMSEMİŞTİM...ULVİ HOCAM ELİNİ UZATTI...O AN BİR SAAT ÖNCESİNDE UMUTSUZ,ÖLMEYİ BASİT GÖREN BEN HAYATTA GÜLEREK BAKTIM...EĞER BEN BUGÜN BURAYA BU YAZIYI RAHAT BİR ŞEKİLDE YAZIP,NEFES ALIYORSAM VE BUNLAR İÇİN ŞÜKREDİYORSAM,BUNA ALLAHIN İZNİYLE,HOCALARIM VESİLE OLMUŞTUR...HAKLARINI ODEYEMEM...VE BU YARDIMLARI HİÇ BİR ÇIKARLARI OLMADAN KARŞILIKSIZ YAPMIŞLARDIR,BÖYLE GÜZEL YÜREĞE SAHİP OLAN HOCALARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:50 am

ALLAH c.c razı olsun nurlu abilrim maşallah çok güzel anlatşsın yine güzellikler dökülmüş senden abim vesselam
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:47 pm

ALLAH (ZTC.C.) RAZI OLSUN ABİ MÜKEMMEL ANLATIM
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:07 pm

burası ALLAH rızası için dimdik ayakta duran bir sitedir....

gelen fayda görür....

ALLAH razı olsun siteyi kurandan da şifa veren ALLAHA bizim için vesile olanlardan da ...
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 10:48 pm

Allah razı olsun ,başlık herşeyi anlatıyor gerçekten de umutsuzların umudu bu site.
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 1:52 am

ALLAH RAZI OLSUN DURMAK YOK EHLI SUNNET YOLUNDA YOLA DEVAM INSALLAH
aincinme
Normal Üye

Normal Üye
aincinme

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 9:22 am

EWET ULVİ HOCaM VE SİZLER NERDEYSENİZ BİZDE YANINIZDaYIZ İNŞALLAH
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 11:22 am

güncel
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta   Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:51 pm

ALLAH RAZI OLSUN hocalarımızdan gerçekten umutsuzlara umut oldu bu site ben bu siteye geldim geleli bir çok umutsuz kişinin hayata nasıl döndügünü hocalarımız sayesinde gördüm hemde hiç bir maddiyat gözetmeksizin yardım ellerini uzatan hocalarımızdan RABBİM razı olsun...inşALLAH bundan sonrada daha bir çok kişiye umut olacak bu site ...

Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİLİNEN Umutsuzlara Umut Olan Site ByNokta
» ByNokTa Sitesinden Bir İlk Daha ( ByNokTa Dua Ordusu Dua Okuyan Manevi Erler Başlığı Açılmıştır
» Kocası ile ayrı olan ve araları bozuk olan için
» Umut Beyaz Doğar
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN...AİLEMİZ İÇİN UMUT OLDUN...