iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar

+5
ilim hoca
Gerçeğin Sesi
islam73
Havas-Hoca
ulvi
9 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Empty
MesajKonu: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:54 am

İlk başta tabiki havas hoca kardeşimiz gelmektedir, zaten talebeden çok bizlerin bir kardeşidir. Ve havas bilgisini bizlerden çok önce edinmiş olup, havas üzerine mümtaz yani ender bulunan kardeşlerimizdendir

Ve dürüst, açıksözlüdür yani doğrucudur

1- Havas Hoca

2- İlim Hoca

3- Asaf Hoca

4- memed

Şu an için listemiz bu kadardır, bu liste ileride değişebilir , azalıp çoğalabilir

Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:41 am

Allah c.c. razı olsun vede ilminizi arttırsın sıkıntılarınızı gidersin
her iki cihandada aziz eylesin
Rabbimize sizin gibi değerli insanlarla karşılaştırdığı için ne kadar şükretsek azdır.
memed kardeşimi sivildende tanırım. inşallah yararlı çalışmalarda bulunacaktır.
vesselam veddua

En son Havas-Hoca tarafından C.tesi Kas. 27, 2010 3:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:42 am

HAYIRLI OLSUN HOCAM . HAVAS HOCAMIN YERI BASKADIR HOCAM .HERHANGI BIR SORUNUMUZ OLSUN GECE DE OLSA GÜNDÜZDE OLSA ANINDA CEVAPLAR
DÜRÜSTLÜK VEDELIKANLILIK NASIL OLURUN SOMUT ÖRNEGIDIR. ALLAH C. C.ONDAN RAZI OLSUN VE ILMINE ILIM KATSIN
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:44 am

islam73 demiş ki:
HAYIRLI OLSUN HOCAM . HAVAS HOCAMIN YERI BASKADIR HOCAM .HERHANGI BIR SORUNUMUZ OLSUN GECE DE OLSA GÜNDÜZDE OLSA ANINDA CEVAPLAR
DÜRÜSTLÜK VEDELIKANLILIK NASIL OLURUN SOMUT ÖRNEGIDIR. ALLAH C. C.ONDAN RAZI OLSUN VE ILMINE ILIM KATSIN
Allah c.c. razı olsun sizden
inanınki buraya yazdıklarınız sadece kalbinizdeki güzelliktir
daha ötesi değil...
vesselam veddua
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:56 am

Havas-Hoca demiş ki:
islam73 demiş ki:
Allah c.c. razı olsun sizden
inanınki buraya yazdıklarınız sadece kalbinizdeki güzelliktir
daha ötesi değil...
vesselam veddua

sitemizdeki bu dayanışmaya ve üyelerin birbirlerine dualarla diyoloğa girmelerine bayılıyorum... cheers

buradaki herkes harika insanlar ve evet ULVİ Hocamızın pozitif enerjisi ile birbirimize olması gerektiği gibi EHLİ MÜSLÜMAN kardeşleriz ALLAHA şükürler olsun ...

hayırlı olsun HAVAS HOCA....
ALLAH sizden razı olsun...
Hakettiğiniz yerdesiniz ...

ALLAH ilminizi arttırsın inşaALLAH...
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 10:06 am

ulvi demiş ki:
İlk başta tabiki havas hoca kardeşimiz gelmektedir, zaten talebeden çok bizlerin bir kardeşidir. Ve havas bilgisini bizlerden çok önce edinmiş olup, havas üzerine mümtaz yani ender bulunan kardeşlerimizdendir

Ve dürüst, açıksözlüdür yani doğrucudur

1- Havas Hoca

2- İlim Hoca

3- Asaf Hoca

4- memed

Şu an için listemiz bu kadardır, bu liste ileride değişebilir , azalıp çoğalabilir

Allah razı olsun hocam.şuan çok duygulandım.sevincimdem.Allah ilmini arttırsın inşallah amin.söylencek söz yok bu durumda.ağlamaktan başka..
http://ilimhoca.tr.gg/
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 10:08 am

Havas-Hoca demiş ki:
Rabbimize sizin gibi değerli insanlarla karşılaştırdığı için ne kadar şükretsek azdır.
vesselam veddua

hayırlı olsun hocam.rabbim her zman yanınızda ve bizim yanımda olsun inşallah.amin.
http://ilimhoca.tr.gg/
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 10:42 pm

Ulvi hocam Allah senden razı olsun... havas ile ilgili ilmim yok ama kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda... havas-hocam sağolsun bana destekte bulunuyor.. ben sadece Allah rızası için yapmak istiyorum kendimi bu şekilde geliştirmek istiyorum... eğerki bu işi bir gün parayla yaparsam Allah Bana lanet etsin.. havashocayı yakından tanıdım görüştüm gerçekten bu işi layığıyla yapıyor ilmini almış herşeyi nizam doğrultusunda ehli-sünnete uygun yaptıgına şahadet edebilirim.. yıllarca ilmini görmüş ve rızkını bu şekilde kazanmak zorunda haram olan işlere bulaşmadığını kişilerle telefon konuşmalarında bizzat şahit oldum ..Allah onunda ilmini arttırsın.. dedim ya hocam benim bu işlerde hiç bir maddi beklentim yok ekmeğimi yaptıgım işle zaten kazanıyorum ... sadece bir mazluma bir garibe bir dara düşmüşe yardım edeyim.. benim için bu kafi.. hocam bana bu şerefi layık gördüğünüz için tüm samimi duygularımla teşekkür ederim... sizi ve ilminizi mahcup etmeyeceğime yemin ederim.. siz nasıl fisebillah yardım ediyorsanız.. bende aynı şekilde davranıcam,, Allah emanet olun hocam .. Selametle
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 11:08 pm

Havas-Hoca demiş ki:
vesselam veddua

Havas hocam, rabbim ilmini arttırsın , Allah razı oslun senden..
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 8:49 pm

memed demiş ki:
Ulvi hocam Allah senden razı olsun... havas ile ilgili ilmim yok ama kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda... havas-hocam sağolsun bana destekte bulunuyor.. ben sadece Allah rızası için yapmak istiyorum kendimi bu şekilde geliştirmek istiyorum... eğerki bu işi bir gün parayla yaparsam Allah Bana lanet etsin.. havashocayı yakından tanıdım görüştüm gerçekten bu işi layığıyla yapıyor ilmini almış herşeyi nizam doğrultusunda ehli-sünnete uygun yaptıgına şahadet edebilirim.. yıllarca ilmini görmüş ve rızkını bu şekilde kazanmak zorunda haram olan işlere bulaşmadığını kişilerle telefon konuşmalarında bizzat şahit oldum ..Allah onunda ilmini arttırsın.. dedim ya hocam benim bu işlerde hiç bir maddi beklentim yok ekmeğimi yaptıgım işle zaten kazanıyorum ... sadece bir mazluma bir garibe bir dara düşmüşe yardım edeyim.. benim için bu kafi.. hocam bana bu şerefi layık gördüğünüz için tüm samimi duygularımla teşekkür ederim... sizi ve ilminizi mahcup etmeyeceğime yemin ederim.. siz nasıl fisebillah yardım ediyorsanız.. bende aynı şekilde davranıcam,, Allah emanet olun hocam .. Selametle
Allah c.c. razı olsun kardeşim hakkımdaki bu güzel sözlerinden dolayı
memed kardeşimiz özellikler şifa konularında çalışmalara yönelmek istiyor.
Rabbim yolunu açık etsin
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 8:50 pm

zersin demiş ki:
Havas-Hoca demiş ki:
vesselam veddua

Havas hocam, rabbim ilmini arttırsın , Allah razı oslun senden..
amin.
Allah c.c. sizdende razı olsun
ADIL38
Yeni Üye

Yeni Üye
ADIL38

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:46 pm

Allah rizasi için yapmis oldugunuzdan dolayi , Rab'bim yar ve yardimciniz olsun insallah.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 1:16 am

havas hocam hayirli olsun ALLAH C. C. var olan ilminizi artirsin.
her zaman bizlerin yaninda oldugunuz icin ve yardimlarinizi esirgemediginiz icin rabbim sizden razi olsun.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar   Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 11:20 pm

türkislam74 demiş ki:
havas hocam hayirli olsun ALLAH C. C. var olan ilminizi artirsin.
her zaman bizlerin yaninda oldugunuz icin ve yardimlarinizi esirgemediginiz icin rabbim sizden razi olsun.
amin. Allah c.c. siz değerli abilerimden razı olsun

Misafir talebelik Verilmiş Harici Hocalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Misafir Yani Kısmi Talebelik Verilmiş Hoca ve medyumlar Bölümü
» Yardım İsteyen İlim Ehli Yemini ( Bizle Alakası Olmayan Harici Hocalar )
» Tüm Misafir talebeler ve Yeni Talebelik İsteyenler Bu Yemini Etsin
» Dervişandan Harici Hocalık Yemini
» ilimler medyumlar ve hocalar hakkında