iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti

3 posters
YazarMesaj
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Empty
MesajKonu: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 7:06 pm

selamun aleykum.
hocam derdi veren mevlam dermanı da hazır eder biliyorum ,sabretmeye çalışıyorum ama güçsüzüm,tükenmiş hissediyorum artık.
anlam veremediğim bir çirkinliğin içinde savaş veriyorum.daha minicik hayatının başında darbe yemiş yavrumu düşünerek ayakta kalmaya çalışıyorum.
Allahım sabır ve güç versin.
ne olur büyüğüm olarak bir yol gösterin bana.
saygılarımla...
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 7:09 pm

çoğu insana göre şanslıyım Allahıma nankörlük edemem.hamdolsun.ama bu dertten kurtulmak için dua ediyorum.imtihanım bu benim biliyorum.bu imtihanı vereblmek için güç versin rabbim.dualarınıza ihtiyacım var hocam.Allah razı olsun.
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 8:28 pm

lütfen dua edin kardeşlerim
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:02 am

neyi yanlis yapiyorum bilmiyorum ama hic cevap alamiyorum.cok uzuluyorum buna gercekten.bilmeden bir kabahat mi isledim?eger oyleyse kusuruma bakmayin lutfen.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:18 am

fattoma canım allah yardımcın olsun önce

cevap alamaman ise sadece sen değilsin ö.m okumayacanı abim bildirdi okumadın sanırım

sorunu olam konu açsın

emin ol ki cevap yazmasada gereken yapılacaktır vesselm
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:45 am

fattoma demiş ki:
selamun aleykum.
hocam derdi veren mevlam dermanı da hazır eder biliyorum ,sabretmeye çalışıyorum ama güçsüzüm,tükenmiş hissediyorum artık.
anlam veremediğim bir çirkinliğin içinde savaş veriyorum.daha minicik hayatının başında darbe yemiş yavrumu düşünerek ayakta kalmaya çalışıyorum.
Allahım sabır ve güç versin.
ne olur büyüğüm olarak bir yol gösterin bana.
saygılarımla...
fattoma sabır kardeşim lütfen aslında sen dün gündemdeydin ama bir insanlık düşmanı veledi zina josephin gelip ortalığı karıştırması sonucu sende kaldın diğer kardeşlerde

İşte hayrı kesmeye çalışan veledi zinaların sizlere katkıları ve sessiz kalınca ne hallere düşeceğiniz

Neyse kardeşim günde 123 fatihayı Şerife okuyacaksın İnşaAllah
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:34 am

hocam Allah ne muradiniz varsa versin.darda birakmasin sizi hic.ilminizi arttirsin ve bizi de ilminizden nasiplendirsin insallah...mumine abla sagolun guzel dilekleriniz icin.Allahim kimseye dert vermesin.bugunlerimizi de aratmasin.hayirli cumalar...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 12:38 pm

abim maşallah cevap vermiş fattoma sevindim senin için ALLAH yar ve yardımcımız olsun vesselm
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti   ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 1:49 pm

Allah razi olsun.insallah rabbim bu dertten tez zamanda kurtulmama yardim eder.hayirlisiyla huzura kavusturur insallah.abim eksik olmasin basimizdan insallah

ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık
» ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR DİYECEĞİM AMA ASLINDA HOCAM DEĞİL ARTIK ABİM...
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.