iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Muhabbet için kamış yakma

+3
firdevs
zersin
Havas-Hoca
7 posters
YazarMesaj
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

Muhabbet için kamış yakma  Empty
MesajKonu: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:24 pm

Muhabbet için bunu bir kağıda yazdıktan sonra bir kamış içine koyup iki tarafını bal mumuyla tıkadıktan sonra ateşe koymalı ve
‘’Ya Rab, bu ateşin şu kamışı yaktığı gibi filanın aşkıda filanın kalbini yaksın’’
Diye niyet edilir. Bu 3 veya 7 defa tekrar edilir ise mutlaka tesiri görülür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 9:06 pm

hocam nasipse oluyo, ben neler denedim bir türlü olmuyo olmuyo....
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 8:13 am

zersin demiş ki:

hocam nasipse oluyo, ben neler denedim bir türlü olmuyo olmuyo....

rabbim hayırlı ise versin kardeşim demek ki hayırlı değilmiş öle düşün ve mutlu ol Smile
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 4:02 pm

hani derler ya nasipse gelir hintten yemenden nasip degilseeee ne gelir eldennnn her şeyin hayırlısı tabiiki RABBİM her şeyin hayırlısını versinnn inş.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:08 pm

şunu unutmayınki herşey Allah tandır c.c.
o dilerse oluyor dilemzse olmuyor
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:56 pm

hocam yazıyı göremiyorum
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 10:29 pm

ÇOK SAĞOLUN HOCAM ALLAH RAZI OLSUN.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: zersin   Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 11:51 pm

Havas-Hoca demiş ki:
Muhabbet için bunu bir kağıda yazdıktan sonra bir kamış içine koyup iki tarafını bal mumuyla tıkadıktan sonra ateşe koymalı ve
‘’Ya Rab, bu ateşin şu kamışı yaktığı gibi filanın aşkıda filanın kalbini yaksın’’
Diye niyet edilir. Bu 3 veya 7 defa tekrar edilir ise mutlaka tesiri görülür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sidarta
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 12:30 pm

bu formülün aynısından bir hoca da bana yazdı verdi.toplam 7 adet ama duanın içine benim adımı ve eşimin adını arapça olarak yazdı ben de yarın yakmaya başlayacağım.sobaya atıp yakmamı istedi... bakalım sonuç ne olacak
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 12:38 pm

sidarta demiş ki:
bu formülün aynısından bir hoca da bana yazdı verdi.toplam 7 adet ama duanın içine benim adımı ve eşimin adını arapça olarak yazdı ben de yarın yakmaya başlayacağım.sobaya atıp yakmamı istedi... bakalım sonuç ne olacak
Allah gönlünüze göre versin
duada altı çizili yerlere gerek istenen kişinin gerekse isteyen kişilerin hem isimleri hemde anne isimleri yazılır.
yaktıktan sonra küllerini biriktirip ayak basılmayan temiz bir yere gömmek yada akarsuya vs.. atmak daha iyidir
sidarta
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 8:17 pm

bu tür uygulamalar olmuyor,oluyorsa da olacağı vardır ki oluyordur.bunu işinin ehli olan biri yapıp verdi yakmamı istedi tabi sonuç yok Very Happy şimdi de 1 hafta daha bekle dedi bakalım ve görelim bu defa ne olacak Very Happy
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Muhabbet için kamış yakma    Muhabbet için kamış yakma  Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 1:56 am

kardeşim sitemiz taşındı sizin ne İŞİNİZ VAR BURDA BURDA KİMSE SİZE CVP VERMEZ BURASI BİYYİ THE END

Muhabbet için kamış yakma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhabbet için Yüze Üflemeler
» MUHABBET İÇİN YA VEDUD OKUMALARI
» Muhabbet için gayet mücerrep okuma
» Muhabbet için günlükle yakılacak tılsım
» Evli eşler arasında muhabbet için