iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

+6
maviay
yazgüneşi
Emir Sultan
sahra
ulvi
SCORPIO
10 posters
YazarMesaj
SCORPIO
Yeni Üye

Yeni Üye
SCORPIO

ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:32 am

Değerli Arkadaşlar, çok değerli Ulvi Hocamızın emeklerinin karşılığı asla ödenmez. Kendisiyle ilgili düşüncelerimi ve teşekkürlerimi biraz ifade etmeye çalışacağım.

Hayatımın son birkaç yılı çok ağır biçimde manevi rahatsızlık yaşadım. Vücudumda hissettiğim ve günlük hayatımı etkileyen fiziksel rahatsızlıkların yanında, gerek iş ve maddiyatla ilgili, gerekse duygusal konularda, karakteri çok güçlü olmayacak bir insanı intihara götürecek derecede kötü olaylar yaşadım. Hayattan kopmuş, yaşama isteği kalmamış, gülmeyi unutmuş, mutsuz ve yapayalnız, gelecekten umudu olmayan bir insan haline gelmiştim. Şifa bulmak için başvurduğum hoca olduğunu belirten kişiler, iyileşmemi sağlamak bir tarafa, daha da kötüleşmeme neden olmuşlardı. En son müracaat ettiğim, "yarım saatte seni düzelteceğim" diyen kişinin uygulamalarının da boş olduğunu ve uygulama bile denilemeyeceğini kısa sürede anlamıştım.

Çeşitli vesilelerle, Allah'ın bir lütfu gibi karşıma Ulvi Hocam çıktı. Henüz benimle ilk ilgilenmeye başladığında, ilk bakımını ve okumasını hissettiğimde kendime gelmeye başladım. Ulvi Hocamın varlıklara hükmettiğini, o varlıkların yanında üstün güce sahip olduğunu ben de hissedebiliyordum. Ulvi Hocam ilgilenmeye başladıktan sonra karamsar ruh halim yavaş yavaş değişmeye, adeta kaybettiğim kişiliğim geri gelmeye başladı. Sağlıklı düşünmeye başladım. Hastalığım döneminde, iki adım merdiven çıktığımda ya da bir sokak öteye yürüdüğümde yorulurken, uzun sahil boyunca yürüyüşlere başladım. Arkadaşlarımla görüşmeyi, bir araya gelmeyi kesmiştim. Hatta ailemle bile uzun süre aynı ortamda kalmak istemez, kendi kabuğuma çekilmek isterdim. Arkadaşlarımı aramaya ve buluşmaya başladım. İşimde bazen günün yarıdan çoğunu ölü geçirirdim, içimden çalışmak gelmezdi. İş planı yapmaya ve hızlı çalışmaya başladım. Aşırı yemek yeme olayını bıraktım. Normal, dengeli bir şekilde yemek yiyorum artık. İçimden kendime bakmak gelmezdi. Giyimime, dış görünümüme dikkat etmeye başladım. Bunlar gibi daha birçok değişiklik oldu bende. Adeta yeniden hayata dönme diyebilirim şu anki durumuma. Zaman içinde herşeyin çok daha iyiye gideceğine inanıyorum.

Ulvi Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Hayatım felakete gidiyordu. Beni kendime getirdi. Ulvi Hocamın yaptıklarının karşılığı asla ödenemez. Kendisinin ben ve benim gibi nice rahatsızlığı olan kişinin iyileşmesinde müthiş emeği var. Allah Ulvi Hocama üstün bir güç vermiş ve bu gücü hiçbir çıkar gözetmeksizin, sırf iyilik ve yardım duygularıyla kullanıyor. İnsani değerlerin yok olduğu, karşılıksız hiçbirşeyin yapılmadığı, hatta aile bireyleri arasında dahi çıkarcılığın görüldüğü günümüzde, Ulvi Hocam benim gözümde bir insanlık sembolüdür. Çok şanslıyız ki, onunla karşılaştık ve hayatımızda izi var. Ulvi Hocama teşekkürlerimi ve minnettarlığımı anlatmak için bu cümleler yetersiz... Allah Ulvi Hocamdan bin kere razı olsun. Bu dünyada ve öteki dünyada hiç ama hiç sıkıntı yaşamasın. Onu üzmeye kalkan, hele ki dil uzatan olursa, Allah layık olduğu cezayı versin.

Rahatsızlığımın tedavisinde bana çok emeği geçmiş Emir Sultan Hocam'a da ayrıca teşekkür ediyorum. Emir Hocamın da, inşallah hakkını helal etmesini diliyorum. Emir Hocam, beni çok rahatlatan okumaları yanında, iyileşmem için yapmam gerekenlerle ilgili de yol göstermiş, rahatsızlığımla ilgili süreci takip etmiş, inanıyorum ki bundan sonra da takip edecek olan çok değerli bir hocamdır.

Emekleriniz için, hayatımda gerçekleştirdiğiniz olumlu değişiklikler için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum size saygıdeğer Ulvi Hocam. Hakkınızı helal etmenizi diliyorum.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:38 am

Allah Razı Olsun benim güzel kalpli, iyi niyetli vefakar kardeşim

Rab 'bim Şifanı ve şifamızı daim Etsin İki cihandada senden ve hepimizden Razı Olsun
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:30 am

Allah şifanı daim etsin kardeşim.
gerçekten biz çok şanslıyız.bize herzaman karşılıksız canı gönülden şevkatiyle her zaman ilgilenen Ulvi Hocam dan Rabbim razi olsun.
Onun hakkını ödemek imkansız.Rabbim iki cihan saadeti nasip etsin.
Onu Rabbim başımızdan eksik etmesin.
Maşallah hocama.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 2:04 am

Ulvi Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Hayatım felakete gidiyordu. Beni kendime getirdi. Ulvi Hocamın yaptıklarının karşılığı asla ödenemez. Kendisinin ben ve benim gibi nice rahatsızlığı olan kişinin iyileşmesinde müthiş emeği var. Allah Ulvi Hocama üstün bir güç vermiş ve bu gücü hiçbir çıkar gözetmeksizin, sırf iyilik ve yardım duygularıyla kullanıyor. İnsani değerlerin yok olduğu, karşılıksız hiçbirşeyin yapılmadığı, hatta aile bireyleri arasında dahi çıkarcılığın görüldüğü günümüzde, Ulvi Hocam benim gözümde bir insanlık sembolüdür. Çok şanslıyız ki, onunla karşılaştık ve hayatımızda izi var. Ulvi Hocama teşekkürlerimi ve minnettarlığımı anlatmak için bu cümleler yetersiz... Allah Ulvi Hocamdan bin kere razı olsun. Bu dünyada ve öteki dünyada hiç ama hiç sıkıntı yaşamasın. Onu üzmeye kalkan, hele ki dil uzatan olursa, Allah layık olduğu cezayı versin.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Allah Razı Olsun kardeşim,Cenab-ı Allah Ulvi Hocamızı başımızdan eksik etmesin,Cenab-ı Allah'ım GANİ GANİ Razı Olsun Ulvi Hocamızdan.Kardeşim sanada çok geçmiş olsun Cenab-ı Allah'ım Şifanı Daim etsin.
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 4:16 am

Allah (c.c.) Şifanı daim etsin. Ulvi Hocamın ve Emir kardeşimizin Rab'bım yar ve yardımcıları olsun......Selametle
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:57 am

ALLAH razı olsun ULVİ hocamdan.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 4:55 pm

ALLAH RAZI OLSUN ulvi hocam rabbim her an yar ve yardımcısı olsun RABBİM her iki cihandada aziz eylesin hocamı HOCAM iyiki varsın ALLAHA emanet ol ulvi hocam.
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 4:58 pm

Evet Rabbim yeter diyinceye kadar Allah Razı Olsun iki cihanda yüzünü güldürsün ve iki cihan nuru Peygamber Efendimiz SAV Hz. ile komşu eylesin Rabbim. Amin
cennet
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:01 pm

ALLAHu TEALA razı olsun, RABBim iki cihandada dara düşürmesin...
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:11 am

ALLAH RAZI OLSUN HOCAMDAN
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.   ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:01 am

ALLAH razı olsun ULVİ hocamdan.

ULVİ HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocama Sonsuz Teşekkürler
» beni Vefklerin zararından kurtaran Ulvi abime sonsuz teşekkürler...
» ulvi hocam Allah sizden razı olsun sonsuz teşekkürler..
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ulvi hocama emırsultan hocama teşekkurler