iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM!!!!

3 posters
YazarMesaj
BirGarip
Yeni Üye

Yeni Üye

Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL  YARDIM!!!! Empty
MesajKonu:  Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM!!!!    Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL  YARDIM!!!! Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 8:36 pm

Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM !!!!    
Yazar Mesaj
BirGarip
Acemi Üyemiz

Konu: Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM !!!!   Bugün 8:16 am
Selamun Aleykum Hocam,

Ben yurtdisinda yasiyorum. Esimin asiri bas agrisi ve hemen arkasindan Nobetleri artmaya basladi.
Uzun zamandir bayilma asiri sinirlenme bas agrisi gecimsizlik yanliz kalma gibi. Butun belirtilerin hepsi var.
2 defa kendini oldurmeye tesebbus. Insanlarla mesafeli hatta iliskileri sifira indirgeme.
Kotu ruyalar ve kabus gorme gibi suan aklima gelmeyen bir cok neden.

Bu yaz bir kac hocaya gittik 6 cin var ve 2 buyu var dediler. Allahin izni ile iyilesecek dediler fakat biz tekrar dondugumuz gun tekrar etti. Esime ait bir kedisi vardi geldigimizde oda yoktu sanki ucmustu. Ve turkiyede 1 ay kaldiktan sonra geri donduk. evi cok daginik bulduk. Ben surekli okuyorum:
Felak
Nas
Ayetel kursi
Ismi Azam
Ezan
Celceletuye
Bakara suresi
Yasin suresi
ihlas
fatiha.....

Bende korkmaya basladim cunku bir gece esim transa gecti sanki konusan o degildi. Beni onlardan birisi sandi. Bana sen onlarin pirisin herkes senden cok korkuyor sen bana zarar vereceksin siz beni oldureceksiniz gibi.... Kulagina ezan okumak istedim evden
kacti zorla getirdim....

Durum bu kadar vahim... Bir kac medyum u telefonla aradim cozebileceklerini fakat musallat olanin ifrit oldugunu soledi. Bundan emin degilim.....

Ne yapabiliriz Allah rizasi icin bu isi yapcak insanlar yokmu???

Allah rizasi icin bize yardim edecek insan ariyorum.....

Allah rizasi icin yardim edecekler email adresim : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
emaillerinizi bekliyorum....

Allah Hepinizden Razi olsun....
BirGarip
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri:  Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM!!!!    Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL  YARDIM!!!! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:59 pm

Yardim etcek kimse yokmu?
Ne yapmam lazim? Acil
Olanindan....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri:  Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM!!!!    Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL  YARDIM!!!! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:34 am

Yarın İnşaallah
tabacana
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri:  Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM!!!!    Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL  YARDIM!!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 11:44 pm

Allah yardımcınız olsun

Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ifrit Musallati - BIR grup cin ve 2 Buyu !!! ACIL YARDIM !!!!
» ulvi hocam ifrit musallatı için yardım lütfen
» ULVİ ACİL YARDIM
» ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........
» ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM