iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...

+5
hilal
ceylinaz
zersin
ykmz
mümine sultan
9 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Empty
MesajKonu: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 8:36 am

BY.NOKTA Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK ''
Selamünaleyküm ...

by.nokta ailesi olarak , dualarımızda Tek Yürek olmak amacıyla bir çalışma başlatıyoruz inşaAllah.

Sabah namazından itibaren başlayıp tüm güne yayacağımız bir çalışma.
Sistem şu şekilde işleyecektir :

* Katılımcı listemiz 5 gruba paylaştırılacaktır.

* Her vakit namazının ardından bir gruba dua edilecektir.

* Gün içerisinde , vakitler arasında okuduğumuz dualar - esmalar , çektiğimiz tesbihler girilecek olan vakit grubunda yer alan kardeşlerimiz adına namazımızda Rabbimize sunulacaktır.

* Ertesi gün gruplar vakitlerde birer ilerleme olacak şekilde düzenlenecektir.
Örneğin 1. grup pazartesi sabah namazında , salı günü öğle namazında , çarşamba günü ikindi namazında , perşembe günü akşam namazında dua edilecekler listesinde yer alacak şekilde düzenlenecektir.

Bu sistemle her grup mutlaka her bir vakitte dua listesinde yer alacaktır.

* Perşembe geceleri yatsı namazından sonra belirlenecek bir saatte , müsait olan kardeşlerimizle forumda aynı anda listede ki tüm kardeşlerimize dua edilecektir.

* Katılımcı kardeşlerimiz listeye adını yazdırırken , eğer varsa dua için niyetlerini de belirtebileceklerdir.
İlerleyen zamanlarda bu niyetlerini değiştirebileceklerdir.

* Listemize her an katılım yapılabilir.Önemli olan dualarda Tek Yürek olabilmemizdir.

ÖNEMLİ:

* Katılımcılar mümkünse her vakit namazından sonra ya da gün içerisinde müsait olduğu vakitlerde sayfaya girerek namazının ardından dua ettiğini bildireceklerdir. ( Bir nevi yoklama...BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... A16 )

* Her katılımcılarımızın , günde en az 1 kez sayfada yoklama vermesini rica ediyoruz.
Mazeretsiz olarak yoklama vermeyen kardeşimiz listeden çıkarılacaktır.
( Bunun nedeni , tüm kardeşlerimizin hakkına ve emeğine saygı duymaktır.)

Tüm kardeşlerimizi Dualarda Tek Yürek olmaya çağırıyoruz inşaAllah.

13 12 2010-pazartesi: 1.gün

sabah namazı : 4.grup
öğle namazı : 5.grup
ikindi namazı : 1.grup
akşam namazı : 2.grup
yatsı namazı : 3.grup

-salı : 2.gün

sabah namazı : 5.grup
öğle namazı : 1.grup
ikindi namazı : 2.grup
akşam namazı : 3.grup
yatsı namazı : 4.grup

çarşanba : 3.gün

sabah namazı : 1.grup
öğle namazı : 2.grup
ikindi namazı : 3.grup
akşam namazı : 4.grup
yatsı namazı : 5.grup

perşenbe: 4.Gün

Sabah Namazı : 2. Grup
Öğle Namazı : 3.Grup
İkindi Namazı : 4. Grup
Akşam Namazı : 5. Grup
Yatsı Namazı : 1. Grup

cuma: 5.Gün

Sabah Namazı : 3.Grup
Öğle Namazı : 4. Grup
İkindi Namazı : 5. Grup
Akşam Namazı : 1. Grup
Yatsı Namazı : 2. Grup

cumartesi: 6.Gün

Sabah Namazı : 4 .Grup
Öğle Namazı : 5. Grup
İkindi Namazı : 1. Grup
Akşam Namazı : 2. Grup
Yatsı Namazı : 3.Grup

pazar: 7.Gün

Sabah Namazı : 5 .Grup
Öğle Namazı : 1. Grup
İkindi Namazı : 2. Grup
Akşam Namazı : 3. Grup
Yatsı Namazı : 4. Grup

Allah'ım!
"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.
Âmin.

En son mümine sultan tarafından Paz Ara. 12, 2010 7:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 4:16 pm

Yapılan dualara katılmak isterim ama ne yapmam gerektiğini çok anlamadım canım.. bana anlatın mümkünse.. BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_razz
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 5:33 pm

Bismillahirrahmanirrahim …

Alemlerin Rabbi olan Allah’a hamd ; Resul-i Zişan Efendimize , âl ve ashabına salat ve selam olsun.

Allah’tan başka ibadete layık ilah yoktur. O tektir. O’nun ortağı yoktur. Mülk O’nundur. Hamd O’nadır. O her şeye kadirdir.

Allah’ım ! Sen, benim Rabbimsin. Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum .Gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin.

Ey bütün ihtiyaçları karşılayan ; Ey bütün belâları def eden ; Ey her duâya icâbet eden ; ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rabbimiz! Rahmetinle, merhametinle duâlarımızı kabul eyle!

Sen bizleri kendine layık Kul , Habibine layık Ümmet eyle.
Bizlere verdiğin dünya hayatlarını , Kur’an-ı Kerim ve Efendimizin Sünnetleri doğrutusunda yaşayarak , Senin rızanı kazanmayı nasip et.
Rabbim , Senden ,biz kullarına hem dünyada hem de ahirette tüm sevdiklerimizle beraber Cennet hayatını yaşatmanı diliyoruz.
Tüm insanlığı lütfunla hidayet etmeni , Sana Kul olma şerefini tüm insanlara bahşetmeni diliyoruz.

Bizlere , ailemize , İslamiyet.gen.tr ailesine , tüm Müslüman alemine Şefkat ve merhametinle muamele et ; bizleri Senden başka kimselere muhtaç etme ; sağlık ve afiyet nasip et ; hayırlı rızık kapıları aç ve helal rızkı kolaylıkla kazanmayı nasip et , rızkımıza bereket ihsan et, verdiğin mal-mülk ile Sana layık kul olma şerifini bahşet .

Ailelerimize huzur ve mutluluk ver , Senin sevgin ile anlam kazanan yuvalarda yaşamayı nasip et .

Evli kardeşlerimizin yuvalarına Senin muhabbetinden yağdır , çocuk isteyenlere hayırlı ve sağlıklı çocuklar nasip et , tüm aile bireylerine Senin rızanı kazanacak ameller işlemeyi nasip et.

Bekar kardeşlerimize ,eğer haklarında hayırlı ise Senin sevdiğin ve razı olduğun kullarla evlenmeyi , Senin hükmünün geçtiği yuvalar kurmayı , Efendimizin rehberliğinde bir aile hayatı yaşamayı nasip et.

Hastalarımıza şifa ver , dertlilerimize deva ver.

Bizleri yoklukla , sıkıntıyla , hastalıkla , yalnızlıkla imtihan etme Rabbim.
Biz kulların zayıfız ; zorluklar karşısında isyan edebilir , nefsimize uyup Hakk yoldan her an çıkabiliriz. Sen bizleri nefsimizle bir an olsun yalnız bırakma Rabbim.

Tasadan ve hüzünden Sana sığınırız ; acizlikten ve tembellikten de Sana sığınırız ; korkaklıktan ve cimrilikten yine Sana sığınırız ; borca mağlub olmaktan ve düşmanların kahrından da yine Sana sığınırız .

Dünyanın dört bir köşesinde senin yardımına muhtaç ve yardımı yalnız Senden isteyen kulların var. Sen tüm kullarının imdadına yetiş.
Efendimizden öğrendik ki : '' Kendi nefsi için istediğini , din kardeşi için de istemeyen bizden değildir.''
Bu nedenle kendimiz için istediğimiz tüm güzellikleri , adını bilmediğimiz- yüzünü görmediğimiz dünyanın dört bir yanında ki tüm din kardeşlerimiz için de istiyoruz ve biliyoruz ki Senin hazinen sonsuzdur .

İlmimizi artır ve bizlere hidayet verdikten sonra kalplerimizi bir daha kaydırma.

Senden sürpriz hayırlar diler ve beklenmedik şerlerden Sana sığınırız.
Allahım, Senden, imanda sıhhat, güzel ahlâkla bezenmiş iman, arkasından felah gelecek bir başarı, katından rahmet ve afiyet ; nezdinden mağfiret ve niyaz istiyoruz.

İmanı bize sevdir ve onu kalblerimizde tezyin et; küfrü, fıskı ve isyanı bize çirkin göster ve bizi rüşde erenlerden eyle.

Senden, Seninle doygunluğa ulaşmış, Seninle karşılaşacağına inanan, kazana razı ve verdiğine kanaat eden bir nefis istiyoruz.

Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten ve icabet edilmeyen duadan Sana sığınırız.

İşlediğimiz ve işlemediğimiz amellerin şerrinden ; bildiğimiz ve bilmediğimiz şeylerin şerrinden Sana sığınırız.

Nimetinin zevalinden, afiyetinin değişmesinden, azabının ansızın gelip çatmasından ve gazabına sebeb olacak şeylerden Sana sığınırız.

Bizleri yücelt, eksikliğimizi gider, rızık ihsan et, salih amellere ve güzel ahlâka ilet; zira bunların salih olanına ancak Sen ulaştırır, kötülerinden de ancak Sen alıkoyarsın.

Sen adı anılmaya en lâyık olansın; ibadet edilmeye ancak Sen lâyıksın.
Sen, yardım istenilenlerin en çok yardım edeni, güç ve saltanat sahiplerinin en şefkatlisi; kapısında birşeyler dilenilenlerin en cömerdi ve verenlerin en eli açığısın.

Dualarımızı kabul et , isteklerimizi en güzel şekilde bizlere nasip et.

AMİN…
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 5:39 pm

ykmz demiş ki:
Yapılan dualara katılmak isterim ama ne yapmam gerektiğini çok anlamadım canım.. bana anlatın mümkünse.. BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_razz
mümine sultan...niyetimi de yazdırmak istiyorum. benim ve ailemin sevdiklerimin ahlakını Kuran ahlakı eylemesini; kul hakkı sahiplerimin beni affetmesini benden hesap sormamalarını ve hakkımızda hayırlı ise eğer aklen, bedenen ve ruhen sağlıklı hayırlı bir evladımızın daha olmasını. eşimle aramdaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını. iki cihanda da mutlu olabilmeyi diliyorum.
herkes niyetini yazsın....umarım anlamısındır cnm
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:00 pm

güncel.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:37 pm

Rabbim izin verirse bende katılmak istiyorum çünkü şuanda kendimle o kadar uğraşıyorumki bir mümin kula dua bile eskisi gibi edemiyorum buda beni bitiriyo, önce bütün katılacak ve katılmayanda olsa bu formdaki bütün arkadaşlarım için bende dua ederim, grubum belli olsun nsl dua edeceğiz bildirin bana , bende aciz bir kulum benimde sıkıntılarım var bende buraya yazarım, sizlerin dualrıyla belki rabbim geri çevirmez bende rahatlamış olurum.
hayırlı akşamlar mevlama emanet olun...
Dua ile...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 12:27 am

1.grup

zersin
mümine
gülsüm
aynuru

2.grup
hilal
gökkuşağı
türkislam74
ykmz

3.grup
emir abi
islam abi
talebe1976
semihbab4125

4.grup
katip abi
menzilli
sevban
fakha abi

5.grup
haydar abi
ulvi abi
kocaresi abi
gespenst

6.grup

gerçeğin sesi
sahra
margeret
ceylinaz

7.grup

özlenen81
ömür
yoncam
maviay
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:01 am

mümine sultan demiş ki:
1.grup

zersin
mümine
gülsüm
aynuru

2.grup
hilal
gökkuşağı
türkislam74
ykmz

3.grup
emir abi
islam abi
talebe1976
semihbab4125

4.grup
katip abi
menzilli
sevban
fakha abi

5.grup
haydar abi
ulvi abi
kocaresi abi
gespenst

6.grup

gerçeğin sesi
sahra
margeret
ceylinaz

7.grup

özlenen81
ömür
yoncam
maviay

Tamam mümine ablacım inş. başlıyoruz yarın. Allah razı olsun, hakkını helal et..
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:06 pm

Esselamün Aleyküm sabah namazında 4. grup kardeşlerimize öğlen namazında 5. grup kardeşlerimize dualarımı ettim inşallah Rabbim kabul etsin
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:59 pm

Esselamunaleyküm bende dualarımı ettim ALLAH kabul etsin ALLAH izin verirse öbür namazlarımdada edicem inşallah
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 2:13 pm

S.A namazlarımda dualarımı ettim ALLAH kabul etsin
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 2:14 pm

Dualarımı ettim Allah kabul etsin..
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 6:19 pm

bugünki dualarımı ettim Allah kabul etsin İnşaAllah
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 8:38 pm

bugunku dualarımı ettim allah kabul etsin insallah
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 10:44 pm

bugün ki dualarımızı ettim Allah kabul etsin İnşaAllah
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 11:42 pm

bugunku dualarımıallah kabul etsinzı ettim
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 11:45 pm

bugunku dualarımı allah kabul etsinzı ettim
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:11 pm

bugünki dualarımı ettim ve etmeye devam edicem İnşaAllah
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:24 pm

hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:50 pm

zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 4:01 am

dularımı ediyorum etmeyede devam edeceğim inş.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 3:13 pm

ALLAH c.c kabul etsin inşallah dualarınızı üzerimde hissediyorm inşallah
dua çiçeklerim benim
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 3:58 pm

dualarımı etmeye devam ediyorum inşaAllah..Rabbim kabul etsin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:07 pm

Bismillahirrahmanirrahim...

1. Grup :

mümine sultan.......... '' Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin. gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah ''
zersin:..........''sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için ''

gülsüm:...........''Rahman c.c. gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin.Günahlarımızı af tövbelerimizi kabul etsin Cümlemize hidayet nasib etsin.. ve bütün kardeşlerimi ailemle birlikte benim ahlakımızı Kuran Ahlakı eylesin..Rahman c.c. razı olduğu kul olabilmemizi nasib etsin..
Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasib etsin..
Bizleri maddi ve manevi borçlarımızı ödeyebilmemizi,sıkıntılarımızdan feraha ulaşmamızı her daim hayr içersinde yaşamamızı Rabbimizin c.c. hoşnut olduğu şekilde yaşamamızı nasib etsin.''
Aynuru......'' Allah-u Teala nın razı ve hosnut oldugu biriyle hayırlı evliliği gerceklestirmek ve dünya hayatını eşimle birlikte Rabbim'in sevgisi icin yasamak. O'nun hayır gördüklerini yapıp,kötülerden sakınmak.Kalbimizde O'nun ve SAV efendimizin askının daim olması ve cennetine elele birlikte gidebilmek. ibadetlerimizi birlikte eda edebilmek. ''
gökkuşağı: .........'' Allah'ım beni, ailemi ve bütün müminleri hakkıyla islamı yasayan salih kullarının arasında dahil eyle ve bizi Rahmetinle cennetine koy. ''

2.Grup :

türkislam74.........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
hilal........ ''Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın ''
ykmz............'' Rabbim , kendisine - ailesine - sevdiklerine Kur'an ve Sünnet rehberliğinde yaşanacak , Allah Celle Celalühün razı olacağı , Efendimizin hoşnut olacağı hayırlı ve faydalı güzel hayatlar nasip etsin. Hem dünya hem de ahiret hayatında Cennette yaşamayı , cennet ehlinden olmayı nasip etsin ; Hayırlı ve bereketli kazançlar versin, verdiği tüm zenginliği de sağlık -afiyet-mutluluk-huzur içinde Kendisinin razı olacağı şekilde kullanmayı nasip etsin. Yuvasını islamiyetin yaşandığı , sıcacık bir yuva haline getirsin. Her anını iman içinde yaşamayı , son nefesini de iman ile vermeyi nasip etsin. ''

menzilli............ '' Rabbim tüm sıkıntılarımdan kurtarsın , hayırlı tüm isteklerim gerçekleştirsin ve ablalarıma hayırlı evlatlar nasip etsin .''

Esevban........ RABBİM tüm müslüman kardeşlerime sağlık sihhat ve bol bol ibadet dolu ömür diliyorum.çocuklarımızın doğru yollarından ayrılmamasını ve iyi insanlarla karşılasmasını ve mutlu bir evlilik diliyorum.benimde emeklılık işimin olmasını ve eşimle mutlu olmak hiç ayrılmamak dileğim tüm sevenlerin sevdiklerine kavuşmasını da içten diliyorum.kardeşimin abimin ve benim hacca gitmemezin nasip etmesini YÜÇE MEVLADAN diliyorum.işi olmayanlara iş çocuğu olmayanlara çocuk sahibi olmalarını.hastalara şifa dertlilere deva..bir lokma ekmeğe sıcak bir aşa muhtaç olanlara yardım elinin uzatılmasına sağ duyulu olup oh karnımızda doydu derken aç yatan komşularımızı düşünüp onlara bir tas yemek vermeyi tüm müslüman kardeşlerimden diliyorum.

3.Grup :

emir sultan: kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. ''
islam73:..........'' Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz... ''
sahra: .......... '' SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması ''
fakha:....... '' Rabbimden ayaklarımın islamda sabit kalması,şuurlu bir müslüman olmak,sıhhat,afiyet içerisinde Rabbımızın dinine,kitabına daha çok hizmet edebilmek ve de hayırlı,huzurlu bir yuva içerisinde,sevdiklerimle beraber olmak,hayır muradımın gerçekleşmesi ''
margeret.........ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları,Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup selamete çıkmak engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması.Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kul olmak. Rabbim bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak

4.Grup :

ulvi abi: ........'' ALLAHIM kardeşlerimizin ailelelrinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşlerimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşlerimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlatar nasip eyle. eşleriyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmelerini nasip eyle.''

haydar abi........... Allah'ım,kardeşimizin ve tüm yakınlarını gerçek hidayete erenlerden eyle.Bilerek veya bilmeyerek işledikleri tüm günahları affeyle,mağfiret eyle..Zamanın şerrinden ümmeti ve onları koru.Maddi sıkıntı içinde olan yakınlarına ve ona sağlam hayırlı bol rızıklar nasip eyle.İşlerini kolaylaştır.
Onu ve ailesini sevdiğin kullardan eyle.
kocareis.......ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

gespenst: ........Rabbimin içinde buluduğumuz sikintidan kurtulup borçlarimizi hayirlisiyla ödemek nasip etmesini diliyorum.

özlenen81........ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.
......... ALLAH'ım! Kardeşimizin evine sağlık, huzur, bereket nasip eyle. Evlatlarını doğru yoldan ayırma, senin hoşnut olacağın şeyler yapmalarını, Kur'an-ı Kerim'e göre yaşamalarını nasip eyle. Yanlış arkadaşlarından uzaklaştır. Evlerine, ailelerine ve çevrelerine hayırlı insanlar olarak yetişmelerini sağla. Kardeşimizin annesine, babasına, kardeşlerine hayırlı ömürler nasip et. Kardeşlerine hayırlı işler helal rızıklar ver yarabbim! Kardeşine ve kocasına hayırlı iş nasip eyle. Bozulan işlerinin düzelmesini, yeni iş kapılarının açılmasını nasip et ALLAH'ım! Başlarında ki sıkıntıları, musibetleri gider, borçlarını ödeme gücü ver yarabbim! Kendilerine ve bütün din kardeşlerimize, bu dünyada da ahirette de sağlık ve afiyet ver. Sevgili Peygamber (s.a.v)' imizin doğduğu, gezdiği topraklara gidebilmelerini nasip eyle. Evliyaların türbelerini gezip, ziyaret edebilmelerini nasip et, onların feyzlerinden kendilerini nasiplendir ALLAH' ım... Kendisini, annesini, babasını, kardeşlerini ve onların evlatlarını ve bütün insanları Sevgili Peygamber(s.a.v)'imize layık ümmet eyle. ALLAH' ım! Yarattıklarının adedince salat-ü selam Sevgili Peygamber(s.av.)'imizin üzerine olsun... AMİN...

5.Grup :

yoncam: kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. Kardeşimizin babasına ve kızı İncinur'a en güzel şekilde şifa ver.''

katip abi: ALLAHIM sevda hafız kardeşimin korkularından emin eyle kuracagı yuvayı mubarek eyle eşiyle islamı en güzel sekılde yasamayı sen nasib eyle sözleriyle kalemleriyle islama ve insanlıga hizmet edecek hayırlı hayalı edebli evlatlar nasib eyle evini islama hizmet eden insanlarla doldur taşır ve nişanlısına 5 vakit namaz kılmayı nasıb eyle.. ''

gespenst..rayihayeni kurduğum yuvamda iman huzur ve bereketin daim olması...evlediğimden beri bir türlü açılmayan rızık kapısının biran önce açılması...ve darda olan bütün kardeşlerime rabbim hayırlı kapılar bekar kardeşlerimize hayırlı eş ve yuvalar..hastalarımıza acil şifalar ve borç sıkıntısında olan tüm kardeşlerimize Rabbim ödeme kolaylığı nasip etsin inşallah... ''

gerçeğin sesi: ........ "ALLAHIM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE; HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE"

gülas........... '' Evlilik yolunda ilerlediğim şu günlerde Rabbim sarpasaran ev meselesini kalpler kırılmadan halletmemizi nasip eylesin inşaAllah.Rahman Ve Rahim olan Allahım, Nişanlımın kalbini benden benim kalbimi ondan çevirmesin ..
Yüce Rab Bizi ona yakın tutacak bir evlilik nasip etsin,ondan alıkoymayacak evlilikle hediyelendirsin inşaAllah.
Tüm müslüman kardeşlerimize hidayet ve sağlık versin Yüce Rabbim..''

ALLLAHIM ÜMMETİ MUHAMMEDİ ISLA ET.ALLAHIM ÜMMETİ MUHAMMEDİ AFFET.ÜMMETİ MUHAMMEDE HİDAYET VER.BURDAKİ ABİLERE ABLALARA.İŞ İSTEYENE İŞ, EŞ İSTEYENE EŞ,HAYIRLISINI VER ALLAHIM.KENDİM İÇİNDE SADECE HAFIZ OLMAMI BİDE HAYIRLI İMANLI TERBİYELİ AHLAKLI BİR KARDEŞ VER ALLAHIMM.HAYIRSIZ OLCAKSA VERME.''

mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:12 pm

Alemlerin Rabbi olan Allah’a hamd ; Resul-i Zişan Efendimize , âl ve ashabına salat ve selam olsun.

Allah’tan başka ibadete layık ilah yoktur. O tektir. O’nun ortağı yoktur. Mülk O’nundur. Hamd O’nadır. O her şeye kadirdir.

Allah’ım ! Sen, benim Rabbimsin. Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum .Gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin.

Ey bütün ihtiyaçları karşılayan ; Ey bütün belâları def eden ; Ey her duâya icâbet eden ; ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rabbimiz! Rahmetinle, merhametinle duâlarımızı kabul eyle!

Bizlere verdiğin dünya hayatlarını , Kur’an-ı Kerim ve Efendimizin Sünnetleri doğrutusunda yaşayarak , Senin rızanı kazanmayı nasip et.
Rabbim , Senden ,biz kullarına hem dünyada hem de ahirette tüm sevdiklerimizle beraber Cennet hayatını yaşatmanı diliyoruz.
Tüm insanlığı lütfunla hidayet etmeni , Sana Kul olma şerefini tüm insanlara bahşetmeni diliyoruz.

Bizlere , ailemize , İslamiyet.gen.tr ailesine , tüm Müslüman alemine Şefkat ve merhametinle muamele et ; bizleri Senden başka kimselere muhtaç etme ; sağlık ve afiyet nasip et ; hayırlı rızık kapıları aç ve helal rızkı kolaylıkla kazanmayı nasip et , rızkımıza bereket ihsan et, verdiğin mal-mülk ile Sana layık kul olma şerifini bahşet .

Ailelerimize huzur ve mutluluk ver , Senin sevgin ile anlam kazanan yuvalarda yaşamayı nasip et .

Evli kardeşlerimizin yuvalarına Senin muhabbetinden yağdır , çocuk isteyenlere hayırlı ve sağlıklı çocuklar nasip et , tüm aile bireylerine Senin rızanı kazanacak ameller işlemeyi nasip et.

Bekar kardeşlerimize ,eğer haklarında hayırlı ise Senin sevdiğin ve razı olduğun kullarla evlenmeyi , Senin hükmünün geçtiği yuvalar kurmayı , Efendimizin rehberliğinde bir aile hayatı yaşamayı nasip et.

Biz kulların zayıfız ; zorluklar karşısında isyan edebilir , nefsimize uyup Hakk yoldan her an çıkabiliriz. Sen bizleri nefsimizle bir an olsun yalnız bırakma Rabbim.

Tasadan ve hüzünden Sana sığınırız ; acizlikten ve tembellikten de Sana sığınırız ; korkaklıktan ve cimrilikten yine Sana sığınırız ; borca mağlub olmaktan ve düşmanların kahrından da yine Sana sığınırız .

Dünyanın dört bir köşesinde senin yardımına muhtaç ve yardımı yalnız Senden isteyen kulların var. Sen tüm kullarının imdadına yetiş.
Efendimizden öğrendik ki : '' Kendi nefsi için istediğini , din kardeşi için de istemeyen bizden değildir.''
Bu nedenle kendimiz için istediğimiz tüm güzellikleri , adını bilmediğimiz- yüzünü görmediğimiz dünyanın dört bir yanında ki tüm din kardeşlerimiz için de istiyoruz ve biliyoruz ki Senin hazinen sonsuzdur .

İlmimizi artır ve bizlere hidayet verdikten sonra kalplerimizi bir daha kaydırma.

Allahım, Senden, imanda sıhhat, güzel ahlâkla bezenmiş iman, arkasından felah gelecek bir başarı, katından rahmet ve afiyet ; nezdinden mağfiret ve niyaz istiyoruz.

İmanı bize sevdir ve onu kalblerimizde tezyin et; küfrü, fıskı ve isyanı bize çirkin göster ve bizi rüşde erenlerden eyle.

Senden, Seninle doygunluğa ulaşmış, Seninle karşılaşacağına inanan, kazana razı ve verdiğine kanaat eden bir nefis istiyoruz.

Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten ve icabet edilmeyen duadan Sana sığınırız.

İşlediğimiz ve işlemediğimiz amellerin şerrinden ; bildiğimiz ve bilmediğimiz şeylerin şerrinden Sana sığınırız.

Nimetinin zevalinden, afiyetinin değişmesinden, azabının ansızın gelip çatmasından ve gazabına sebeb olacak şeylerden Sana sığınırız.

Bizleri yücelt, eksikliğimizi gider, rızık ihsan et, salih amellere ve güzel ahlâka ilet; zira bunların salih olanına ancak Sen ulaştırır, kötülerinden de ancak Sen alıkoyarsın.

Sen, yardım istenilenlerin en çok yardım edeni, güç ve saltanat sahiplerinin en şefkatlisi; kapısında birşeyler dilenilenlerin en cömerdi ve verenlerin en eli açığısın.

AMİN…
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:15 pm

s.a kardeşlerim bu ay örnek olsun diye niyetlri ben yazdım sizlere uymazsa bildirin değiştirelim inşaallah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:26 pm

Esselamüaleykum..

1.grup akşam namazından sonra dua edecek(hatırlatma)

Bütün namazlarımdan sonra;

"Bugün, bu vakitte, sitemizde TEK YÜREK OLARAK kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
"

diye dua ettim inşalalh...
Allah CC. kabul etsin tüm dualarımızı...
ay nuru
Yeni Üye

Yeni Üye
ay nuru

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:55 pm

Allah razi olsun mumine ablam guzel olmus, dualara devam ediyorum insaAllah, Rabbim kabul etsin...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:45 pm

amin rabbim cümlemizden razı olsun inşallah
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 6:31 pm

allah razı olsun dua ile, rabbim ettiğimzi duaları kabul etsin inş.
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 7:02 pm

Bizlere , ailemize ve tüm Müslüman alemine Şefkat ve merhametinle muamele et ; bizleri Senden başka kimselere muhtaç etme ; sağlık ve afiyet nasip et ; hayırlı rızık kapıları aç ve helal rızkı kolaylıkla kazanmayı nasip et , rızkımıza bereket ihsan et, verdiğin mal-mülk ile Sana layık kul olma şerifini bahşet .

AMİN…
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 8:04 pm

ALLAHIM DUALARINIZI DUALARIMIZI KABUL EDER İNŞALLAH.
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...   BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM... Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 8:48 pm

Allah kanul etsin dualarımı ediyorum inşaAllah

BY.NOKTA AİLESİ DUALARDA BULUŞALIM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» by.nokta ailesi kardeşinizin elini sıkı tutun bırakmayın kardeşinizi
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» dualarda buluşlım
» Hafız olmak isteyenler burada buluşalım inşaALLAH
» by.nokta.com