iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üyelere Duyuru

4 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 9:03 am

S.Aleyküm arkadaşlar konuları açarken daha önce açılıp açılmadığına dikkat edin eğer açılmış aynı konu varsa o kunuya ekleme yapın eğer aynı konudan yoksa o zaman konuyu açın. birde her konuyu kendi bölümüne açarsak eğer misalen kuranla alakalı bir konu açacağız kuran bölümüne bu şekilde formumuzu kirlilikten korumuş oluruz bu uyarılara dikkat etmeyenlerin konuları eğer formda mevcutsa modlar tarafından konu ilgili yere taşınacaktır. birde özelden üyelerle görüşmeniz gereken konuları formda konu olarak açmayın misalen haydar hocam çhet odasına ulvi hocam sohbet alanına vs. diye konular açmayın bunun içinde konu açılırmı arkadaşlar biraz dikkat edelim ve bu tür mesajlarınızı özelden halledin bu tür açılan konular modlar tarafından silinecektir. Rabbim razı olsun.vesselam

En son haydarı kerrar tarafından Ptsi Mayıs 31, 2010 8:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 9:30 am

uyarı ve yönlendirmelerin için Allah razı olsun abim.yeni üyelirin yanlış yere açtığı bazı konulara rastlıyorum takip ediyorum,gerekli linki ve uyarıyı verdikten sonra o konunun kilitlenmesi gerek ama öylece kalıyo.böyle bi çok konu var.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 9:38 am

Rayiha arşınca demiş ki:
uyarı ve yönlendirmelerin için Allah razı olsun abim.yeni üyelirin yanlış yere açtığı bazı konulara rastlıyorum takip ediyorum,gerekli linki ve uyarıyı verdikten sonra o konunun kilitlenmesi gerek ama öylece kalıyo.böyle bi çok konu var.
allah razı olsun cnm
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:52 pm

Mümine Sultan demiş ki:
Rayiha arşınca demiş ki:
allah razı olsun cnm

sendende ablam...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:35 am

yeni ekleme yaptım güncel
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:44 am

Allah razı olsun abim...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:26 am

Allah razı olsun abim
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Üyelere Duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Üyelere Duyuru   Üyelere Duyuru Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:07 pm

güncel...

Üyelere Duyuru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm Üyelerimize Duyuru
» Duyuru
» Yaraliaşiktan duyuru...
» ÖNEMLİ DUYURU
» ÖNEMLİ DUYURU !!!