iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...

+5
gespenst
haydarı kerrar
mavilim
gül-as
mümine sultan
9 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Empty
MesajKonu: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 7:40 am

Doğum günün kutlu olsun mavilim kardeşim
Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Geburtstag5036kjkn8
Dogum günün kutlu olsun sevgili arkadasim Sana bir ömür boyu saglik ve mutluluk diliyorum.

Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Hazanmevsiminice2yply8

Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... B183704pasta

♥️
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... PDI00341-025A

bu da hediyen Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_wink
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:15 am

mavilim mavişim....
doğum ve düğün günlerin aynı zamana rastlıyor...
düğünün de bulunmayı çok istiyordum ama olamayacak .çok üzgünüm.

hayırlı uzun ömrüne güzel günlerin eşlik etmesi dileğiyle..seni seviyorum...
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:44 am

canlarım benim hepinize çok teşekkür ederim,hepinizi çok seviyorum bugün nikahım var,pazartesi düğünüm var bir süre aranızda olamayacağım sakın gittiğimi düşünmeyin:) dualarınızı eksik etmeyin benden.sizleri çokkkkkkkk seviyorum
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:47 am

mavilim demiş ki:
canlarım benim hepinize çok teşekkür ederim,hepinizi çok seviyorum bugün nikahım var,pazartesi düğünüm var bir süre aranızda olamayacağım sakın gittiğimi düşünmeyin:) dualarınızı eksik etmeyin benden.sizleri çokkkkkkkk seviyorum

Rabbim ömrünü bereketli kılsın seni ve aileni yuvanı fitne ve fesadlardan muhafaza eylesin ağzınızın tadını bozmasın inşallah.vesselam
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:49 am

haydar hocam allah razı olsun senden.amin amin amin.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:52 am

Hayırlı olsun kardeşim Allah sana ve ailene hayırlarla dolu bir ömür versin ,fitne ve fesaddan uzak tutsun inşallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:55 am

Rab 'bim sana sevdiklerinle beraber Hayırlı Uzun Güzel Ömürler Nasip Etsin kardeşim Amin
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:06 am

Sağlıkla mutlulukla huzurla ve sevdiklerinle geçireceğin nice yıllara mavilim doğum günün kutlu olsun Smile
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:11 am

çokçok teşekkür ederim hepinize allah hepimize hayırlı ömürler nasip etsin.
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:20 am

Kardeşim doğum gününüz ve bu güne tevafuk olan nikahınız, akabinde olacak düğününüz Hayırlı olması dileğimle...
Rabbim kuracağınız yuvada Baki saadet kılsın... Mutluluklar dilerim...
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...   Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım... Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:58 am

Allah (cc) hayırlı Kuran ve sünnet yolundan ayırması yasayacagın omur boyu senı ve aılenı hayırlara vesıle kılsın Rahman razı olsun ...
Doğum günün kutlu olsun

Doğum günün kutlu olsun mavilim canım arkadaşım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN RAYİHAM........
» doğum günün kutlu olsun nisra bacım
» Doğum Günün Kutlu Olsun/gatip kardeşim..
» Doğum Günün Kutlu Olsun/by.nokta kardeşim
» Doğum Günün Kutlu Olsun/kübüş kardeşim:)