iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )

+17
yağmur
HuRRiCaNe
yonca
mümine sultan
hilal
Lja
ykmz
KurtuluşZor_786
gulumse_hayata_
islam73
Emir Sultan
türkislam74
firdevs
ByNoKTa
fraude
kocareis
ulvi
21 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Empty
MesajKonu: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:43 am

ByNokTa Dua Ordusu Ümmeti Muhammed Hidayet ve Muhafaza ve Halinin Hayra Tebdili İçin Bölümü İle Ümmeti Muhammed düşmanları ıslah ıslahı Hak değilse kahrı ve helaki Okumaları için kurulmuştur

Dua okuyan manevi Erler adını verdiğim BU Dua Ordusuna katılmak isteyenler lütfen alta bende varım diye yazsın

Yalnız bu Dua ordusuna kayılan herkes günlük okuma yapmak zorundadır

Okumayı bırakacağı zaman ben ayrılıyorum demelidir ki arada boşluk ve eksiklik olmasın İnşaAllah

Okumalar İhlas ve Fil Sureleri üzerinedir, bir tane , beş tane, on tane , yüz tane olmasının önemi yoktur

Mühim olan 1041 İhlas İle 1011 Fil suresini okumaktır

isteyen sadece İhlas okuyabilir isteyen sadece Fil Süreyi Şerifsini isteyen ikis,indende alabilir

Dua alarak bu Dua ordusuna katılmak isteyenler lütfen Hangi Sureden kaç tane ara vermeden yani her gün okuyacağını göze alarak yazsın İnşaallah

Hayırlarla İnşaallah
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:57 am

ben varım hocam günlük 100 adet ihlas okuyacam abi
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 6:13 am

100 ihlas 50 fil suresi okuyacağım kadim dostum
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:05 am

Günlük 10 adet ihlas alıyorum hocam ilerde artırırım İNŞAALLAH Konu Tarafımdan sabitlenmiştir katılımlarınızı bekliyoruız
http://www.bynokta.com
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 10:07 am

50 ihlas alıyorum allah kabul etsin amin..
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 11:14 am

10 tane daha alıyorum RABBİM kabul eder İNŞAAALAH
http://www.bynokta.com
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 1:22 pm

bynokta kardeşim 10ar adet ihlas ve fil suresimi alıyorsun yoksa 20 adet ihlas mı liste yapalım toplamda kaç tane açıkta kalıyor görsün arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 1:32 pm

33 ihlas ben de aliyorum
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 10:23 pm

50 fil suresi bitti
100 ihlasta nasipse 1 saate biter
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 10:27 pm

Selamün Aleyküm,Can Hocam kusura bakmayın şimdi haberim oldu Fraude kardeşimiz dedi öyle haberim oldu.Nekadar okumam gerekiyorsa söyleyin Can Hocam.Emrinize amadeyim.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 10:30 pm

Her gün 100 ihlasda ben aliyorum . hergün düzenli olarak okuyacagim. ayrica ogünkü sartlara göre ihlas ve fiil süresi okuyacagim.

ulvi hocama canim feda olsun. bukadar mübarek insanla bütün ser gücler ugrasmaya basladi. bütün kalbimle söylüyorum. ben hicbir insana ulvi hocama baglanir gibi baglanmadim. bir insan ne kadra iyi olursa , oinsanla ugrasan serefsiz mahlukat sayisi okadar cok oluyor.
gulumse_hayata_
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 10:38 pm

bende günde 33tane ihlas süresi okuyabilirim..daha fazla almak isterdim de bu ara bıraz yogunum...selam ve dua ile..
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 11:03 pm

fraude demiş ki:
evet arkadaşlar okuma var hergece devam edecek detay bu linkte http://www.bynokta.com/bynoktacom-gundemi-sitemizden-haberler-f141/bynokta-dua-ordusu-dua-okuyan-manevi-erler-t5783.htm#21139okumaları diğer başlığa ekleyin ve bir kardeşim liste yapsın lütfen karışmasın
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:08 am

Kardeşlerim nerdesiniz?.. Bana başlık kapatmamı söylüyorsunuz. Aha geldim...
311 adet fil suresi okudum. 100 tanede daha alıyorum ve okuyorum inşaallah.. Bari bugünkü okumamızı bitirelim. Yarın bu başlıkta sabit taksimatımızı yapalım.. S.a.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:11 am

Bitiririz rahat ol kardeşim.. diğer tarafa yazdım buraya da yazayım..

200 adet ihlas

200 adet fil suresi

100 adet ihlas okundu kardeşim..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:31 am

100 Adet fil süresi daha okundu inşAllah..

toplam 761 fil suresi okundu

geriye kalan 250 adet...

100 adet daha ben alıyorum..
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:38 am

ykmmz kardes ben önceki aldigim 100 ihlasi okudum.

simdi50 adetfiil süresi aliyorum
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:40 am

ben de 200 ıhlas okudum
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:58 am

Allah razı olsun arkadaşlar...

ihlas suresi toplam 600 adet okunmuş

geriye 441 adet kalmış..

fil suresini 100 adet okudum inşAllah 50 adet te islam kardeşim okuyor

geri kalan 100 adeti de ben okuyayım..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:00 am

200 ıhlası ben alayım, olurmu
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:04 am

Çok güzel olur canım.. Smile arkadaşının gülü.. bitince yaz emi 03 e kadar vakit..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:06 am

ha vakıttemı var he tamam ben gıdeyım ama nıckım kalsın burda tamam mı
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:07 am

tamam canım.. ben bekliyorum burda..Smile
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:07 am

ykmz demiş ki:
Allah razı olsun arkadaşlar... ihlas suresi toplam 600 adet okunmuş geriye 441 adet kalmış.. fil suresini 100 adet okudum inşAllah 50 adet te islam kardeşim okuyor geri kalan 100 adeti de ben okuyayım..
Fil suresini hesaplıyorum..
100 ykmz okumuş
100 ykmz okuyacak
50 islam almış
50 fraude okumuş
411 ben okudum
TOPLAM 711 Fil suresi okunmuş KALAN 300'dür...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:09 am

kardeşim toplam da 500 ü okuyorum fil suresi...
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:26 am

Kardeşlerim biz tembel tembel otururken Ykmz kardeşimiz fazlası ile okuyarak Fil suresini tamamlamıştır.. Hatta 200 adet fazlamız olmuştur.. Cenab-ı Allah(c.c.) tüm kardeşlerimizden ve hasseten Ykmz kardeşimizden her iki cihanda razı olsun... Amin
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:29 am

İhlas suresinden eksiğimiz var mı?..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:32 am

Fazla yok kardeşim sen sinirlendin kafan karıştı.. Smile baştan yazayım ben..

311 kurtuluş

100 kurtuluş

200 ykmz

100 ykmz

50 islam

100 ykmz

100 ykmz

50 feraude

toplam 1011 adet inşAllah okundu..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:33 am

Okudum ykmz İnşaallah

sana da cok tesekkur edıyorum dostum Allah razı olsun
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:34 am

İhlas suresi..

200 ykmz

100 ykmz

100 islam

200 lja toplam 600 adete okundu..

lja 200 adet aldı

100 de ben alayım inşAllah.. geriye 141 adet kalıyor..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:36 am

ykmz dur ben alayım 141 i
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:36 am

Ben teşekkür ederim canım.. Rabbim gönlünde olanı sana versin inşAllah.. hayırlarla güzelliklerle..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:37 am

Canım benim.. sen bize yardıma yetiştin dilerim Rabbimde sana yetişir..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:38 am

Eksiğimiz kalmadı kurtuluş kardeşim.. Smile
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:39 am

Alıntı :
Ben teşekkür ederim canım.. Rabbim gönlünde olanı sana versin inşAllah.. hayırlarla güzelliklerle..

Alıntı :
Canım benim.. sen bize yardıma yetiştin dilerim Rabbimde sana yetişir.

Allah razı olsun kardeşim benım. Allah sıtedekı tum kardeşlerimizi sıkıntılarından arındırsın İnsaallah.

ben başladım bıle 141 e Smile gelirim bırazdan zaman gecıyor
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:43 am

ykmz demiş ki:
Ecmain kardeşlerim...
Ykmz kardeşim teşekkür ederim.. Ben hakkaten bugün şirazemden çıktım.. Hoş görün, kusuruma bakmayın... Rabbim cümlemizden razı olsun.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:46 am

Kardeşlerim biz tembel tembel otururken Ykmz kardeşimiz fazlası ile okuyarak Fil suresini tamamlamıştır.. Hatta 200 adet fazlamız olmuştur.. Cenab-ı Allah(c.c.) tüm kardeşlerimizden ve hasseten Ykmz kardeşimizden her iki cihanda razı olsun... Amin

Rabbim seninde yüzünü iki cihanda ak etsin kardeşim.. cümlemizden razı olsun inşAllah..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:49 am

Teşekküre gerek yok kardeşim olması gereken budur.. yalnız yarın milleti erken organize edelim inşAllah böyle geç saate kalıyoruz.. kaç kişiyz şimdiye kadar kaç kere biterdi..

100 adet okundu inşAllah bu arada..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:52 am

bitirdim İnsaallah, ay yetırştıremıcem dıye panıkledım
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:54 am

Canım benim ya.. Allah razı olsun senden.. okuyan bütün kardeşlerimizden Rabbim razı ve hoşnut olsun inşAllah..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:55 am

Toplamda 1041 adet ihlas

1011 adet fil suresi okumaları birmiştir hocam..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 1:56 am

bitti mi, hamdolsun. Allah kabul etsin Amin
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:02 am

ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_razz ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_razz ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_razz ewet bitti canım..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:04 am

hadi baaalım o zaman Razz
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:04 am

ykmz demiş ki:
Teşekküre gerek yok kardeşim olması gereken budur.. yalnız yarın milleti erken organize edelim inşAllah böyle geç saate kalıyoruz.. kaç kişiyz şimdiye kadar kaç kere biterdi.. 100 adet okundu inşAllah bu arada..
Evet. Kesinlikle yapmalıyız inşaallah... Bugünkü karmaşayı yaşamamız için yarın sabit taksimatımızı yapalım hayırlısıyla...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:09 am

İnşAllah kardeşim... ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_razz
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:10 am

İnşaAllah kardeşlerim
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:12 am

Ben çıkıyorum müsadenizle.. cümleten hayırlı geceler.. inşAllah bir daha gelmez o münasebetsizler..
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 4:32 pm

ben hergun 100 adet ihlas okuyorum
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )   ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 4:35 pm

listeye yazın kardeslerım

ByNokTa Dua Ordusu ( Dua Okuyan Manevi Erler )
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» ByNokTa Sitesinden Bir İlk Daha ( ByNokTa Dua Ordusu Dua Okuyan Manevi Erler Başlığı Açılmıştır
» bynokta budüstlere bu kadar yetmez allah ordusu geliyor
» Manevi Güç Sahibi Olmanın ve Manevi Korunmanın Temel Taş ve Prensibleri
» DUÂ AYNI DUÂ, AMA OKUYAN AĞIZ...
» Bu duayı okuyan zarar görmez