iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için

+11
dua20
sahra
kübra2
yaprak
Semihbaba4125
sağlık
loyal
recel
mümine sultan
Rayiha arşınca
haydarı kerrar
15 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Empty
MesajKonu: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 9:27 am

Bu verdiğim terkib Cuma günü sabah namazının peşinden başlayıp yatsı namazının sonuna kadar beş vakit namazın akabinde uygulanır ilk önce okuyacağınız şahsa niyet edip cennetül esmada geçen ........ defa okunacak olan bölümler okunur bunun peşinden onun hemen altında verdiğim Allah c.c azametli isimleri ....... defa okunur. Bu verdiğim üç terkip üç ayrı işlem içinde yapıla bilir toplu halde de yapıla bilir. Bu verdiğim duanın Azamati büyükdür hak etmeyenlere sakın yapmayın yaparsanız vebali size ait. Noktalı yerler adetleridir öğrenmek isteyenler bana müracaat etsin.

1-Ferdün hayyun gayyumun hakemün adlün guddusün ve men ada feyentegimullahu minhu …….. defa
Ya Kahharu Ya Celilu Ya Cebbaru Ya Kadiru …….. defa

2-Ferdün hayyun gayyumun hakemün adlün guddusün Elyevme nehtimu ala efvahihim …….. defa

3-Ferdün hayyun gayyumun hakemün adlün guddusün Sümmun bükmün umyun vefum la ye’gilun …….. defa

NOT: Şahsıma ait bir terkiptir iznim olmadan kopyalayanlara alıntı yapanlara hakkım helal değildir.
Haydarı kerrar
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:33 pm

güncel....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:40 pm

allah razı olsun emeğiniz için bunu okusak abim bize sayısını özel masaj ile bildirsen okuruz allahın izni ile...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:26 am

güncel.........
recel
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 10:04 am

Haydar bey!bu terkibi mümkünse bnmle uğraşan insanlar için kulluanmak istiyorum izniniz olursa!msjıma cvp verbilirseniz çok sevinirim.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 10:17 am

recel demiş ki:
Haydar bey!bu terkibi mümkünse bnmle uğraşan insanlar için kulluanmak istiyorum izniniz olursa!msjıma cvp verbilirseniz çok sevinirim.

haydar hocamız yani Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_smile gelince msjınıza cvp verecektir haydar hocamız...Allah yardımcınız olsun...
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 1:01 pm

Allah razı olsun abım..
sağlık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:54 pm

Besmeleyle 19 ar defa değil mi bu terkip. Farklı bir okuma biçimi mi var?
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 9:05 pm

Güncel.....
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:22 pm

Bismillahirrahmanirrahim. S.A. Haydarı Kerrar Hocam.

Haddim olmayarak bilgi almak isterim hakkınızı helal ederseniz. Ben tek başına biriyim
Etrafım düşman dolu, bu zikri biryerlerden okuyup çok sevdim. ve namazlarımdan sonra bu zikri okumaya başladım. yapılanları görmek iyiyi kötüyü tanımak istedim. arapcam yok malesef. Fakat gördüm...görmekle daha çok acılar yaşadım,sesle ağlamak istedim ağlayacak yer bulamadım. Ve hergün daha kötüye gitmeye başladı. Acaba nedeni izinsiz okumak mı? yoksa benden kaynaklanan birşeymi? Değerli vaktiniz hellallik dilerim. Saygılar.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 4:19 pm

sayı adetlerini ögrenmek istiyorum mümkünse bilgisi olan yazabilirmi acaba.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:26 pm

HOCAM ALLAH RAZI OLSUN SAYILARINI Ö.M.GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:31 pm

HOCAM ALLAH RAZI OLSUN SAYILARINI Ö.M.GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.

tinimini
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:55 pm

duaların adetlerini lütfen gönderebilir misiniz gerçekten çok acil lazım
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 6:10 am

ben de öğrenmek istiyorum hocam sayıları..
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 6:12 am

Hocam bir de istemediğimiz şeyler yapmaya hazırlanan kişileri nasıl durdurabiliriz?mesela plan içinde ama daha uygulama fırsatı bulamamış kişileri durduracak bir dua var mı?
Allah razı olsun hocam sizlerden ve bizlerden
buzadam01
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 3:00 pm

duaların adetleri acil lazım hocam rica ediyorum sizden
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 3:04 pm

bu uygulamalar yapan kısıyle alakalıdır.tesırı öyle olur.her ısyetey yaparsa tesırı olmaz.en ıyısını Allah bılır
buzadam01
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için   Düşmanın ağzını dilini basiretini bağlamak ve helakı için Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 8:37 pm

slm daha öncedende msj yoladım.ama cevap gelmedi.yani cevap yolamayacaksan, ALLAH rızası için bi iş yapmayacaksan bu şekilde yayınlayıpta insanlara bi boşlukta olduğumuz da böyle sitelerde bir umut diye sarıldığımız zaman bu şekilde karşılık alamamak ,çok kötü.Ama yardımcı olmayacaksanız süs diye yayınlamasanız iyi olur.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Matlubunun sana karşı dilini bağlamak istersen
» Dil bağlamak için taşınacak tılsım
» Dilini Tutan Kurtuldu!
» Kıyamet Alametleri (YE´CÜC VE ME´CÜC´ÜN ÇIKIŞI, VASIFLARI VE HELÂKI ile ilgili Hadis-i Şerif´ler)
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?