iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir

+13
ByNoKTa
yazgüneşi
gökkuşağı
mümine sultan
nisra
talebe1976
Lja
Emir Sultan
islam73
Rayiha arşınca
haydarı kerrar
KurtuluşZor_786
ulvi
17 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Empty
MesajKonu: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 9:00 pm

Evet arkadaşlar bugün sinirler fazla gerildi ve bir karar aldım

Resmi belgesi olan ve hakikaten Müslüman olduğuna inandığımız havasçılar yetiştirilecektir

Çünkü şimdiye kadar bu işin parasını misyoner kesim yiyordu

Artık işi kemalatıyla yapan gerçek Müslüman HOcalar yiyecek

Yetiştirilmek isteyen kimselerin özelden bana müracat etmesi gerekmektedir

Müracat kapısı üç gün açık tutulacaktır
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Empty
MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 1:28 am

Güncelllllllllllllllll
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 1:59 am

Selam Aleyküm... Saygı değer
Hocam ben medyum değilim. Resmi belgemde yok. İnşaallah çoğu medyumum diye gezen şarlatanları da cebimden çıkarırım.. Bir çok (taharetten habersiz) "cindar" geçinenleride keza öyle.. Fakat hiç bir zaman, hiç bir yerde özellikle ciddiyet isteyen (salih amel gerektirdiğine inandığımdan) bu işlerden uzak durdum.. Malum insanları görüp, duydukça onların yanında kemdimi zemzemle yıkanmış hissediyorum. Uygun görür iseniz sizin talim ve terbiyenize inşaallah girmek arzu ederim.. Saygılarımla
SELAM ve dua ile...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 10:09 am

doğru söylüyorsun madem bu işi insanları sömürmek için kullananlar var bunlara karşı mücadele edeceklerinde çoğalması lazım.Rabbim razı olsun kardeşim İnşallah hayırlı olsun.vesselam
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 11:12 am

güncel.......
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 11:51 am

KurtuluşZor_786 demiş ki:
Hocam ben medyum değilim. Resmi belgemde yok. İnşaallah çoğu medyumum diye gezen şarlatanları da cebimden çıkarırım.. Bir çok (taharetten habersiz) "cindar" geçinenleride keza öyle.. Fakat hiç bir zaman, hiç bir yerde özellikle ciddiyet isteyen (salih amel gerektirdiğine inandığımdan) bu işlerden uzak durdum.. Malum insanları görüp, duydukça onların yanında kemdimi zemzemle yıkanmış hissediyorum. Uygun görür iseniz sizin talim ve terbiyenize inşaallah girmek arzu ederim.. Saygılarımla
SELAM ve dua ile...

Abim size yakisir insallah ULVI hocam kabul eder.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 8:19 am

güncel...
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:27 am

islam73 demiş ki:
Selam Aleyküm... Saygı değer Hocam ben medyum değilim. Resmi belgemde yok. İnşaallah çoğu medyumum diye gezen şarlatanları da cebimden çıkarırım.. Bir çok (taharetten habersiz) "cindar" geçinenleride keza öyle.. Fakat hiç bir zaman, hiç bir yerde özellikle ciddiyet isteyen (salih amel gerektirdiğine inandığımdan) bu işlerden uzak durdum.. Malum insanları görüp, duydukça onların yanında kemdimi zemzemle yıkanmış hissediyorum. Uygun görür iseniz sizin talim ve terbiyenize inşaallah girmek arzu ederim.. Saygılarımla SELAM ve dua ile...
Abim size yakisir insallah ULVI hocam kabul eder.
Allah(c.c.) razı olsun kardeşim.. O sizin güzel nazarınız ve hüsnü-zannınızdır.. İnşaallah muhterem hocamız uygun olan ne ise onu işaret buyuracaktır.. Mevlam hakkımızda hayırlı olanı takdir buyursun...
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:11 pm

G Ü N C E L
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:18 pm

hocaaaam ne guzel düşünmüşsün Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_cheers
sana layık bir öğrenci olamamakta var ama Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 11:47 pm

SELAM ve dua ile...
Kardeşim Allah Razı Olsun Hayırlarla İnşaallah

İştişaremize seninde ismin eklenecek, artık Hayırlısı

İnşaallah hayırlarla
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 11:57 pm

ulvi demiş ki:
Selam Aleyküm... Saygı değer Hocam ben medyum değilim. Resmi belgemde yok. İnşaallah çoğu medyumum diye gezen şarlatanları da cebimden çıkarırım.. Bir çok (taharetten habersiz) "cindar" geçinenleride keza öyle.. Fakat hiç bir zaman, hiç bir yerde özellikle ciddiyet isteyen (salih amel gerektirdiğine inandığımdan) bu işlerden uzak durdum.. Malum insanları görüp, duydukça onların yanında kemdimi zemzemle yıkanmış hissediyorum. Uygun görür iseniz sizin talim ve terbiyenize inşaallah girmek arzu ederim.. Saygılarımla SELAM ve dua ile...
Kardeşim Allah Razı Olsun Hayırlarla İnşaallahİştişaremize seninde ismin eklenecek, artık Hayırlısıİnşaallah hayırlarla
İnşaallah Hayırlısı.. İnşaallah Hayırlarla Hocam... Her halükarda Cenab-ı Allah(c.c.) sizlerden yar ve razı olsun...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 3:47 am

ulvi demiş ki:
Kardeşim Allah Razı Olsun Hayırlarla İnşaallahİştişaremize seninde ismin eklenecek, artık Hayırlısıİnşaallah hayırlarla
İnşaallah Hayırlısı.. İnşaallah Hayırlarla Hocam... Her halükarda Cenab-ı Allah(c.c.) sizlerden yar ve razı olsun...

insallah abim ULVI hocamin talebesi olursun. INANKI SENIN KADAR SENIN TALEBE OLMANI BEN DE istiyorum..
ah keske bende olsam diyorum ama malesef bende okadar temel yok.
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 9:33 am

selamu aleykum hocam bende sıze talebe olmak ısterım.ne zamandır yzısıyoruz bu konuda ınsallah benıde kabul edersınız talebelıge.ALlaha emanet olunuz
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 10:34 am

S.A hiç hocalık medyumluk yapmadım ama belki kabul edilirim diye sormak istedim bende mücaraat etsem
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 10:52 am

s.a abi bende sizden ilim öğrenmek isterim kabul ederseniz selam ile.A.E.O
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:02 pm

Bende kabul ederseniz talibim sn ulvi hocam benimde ön biligm yok bu konularda sadece kuran okumayı biliyorum bu kadar.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 10:39 am

güncel
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 10:49 am

S.A. ULVİ Hocam, daha öncede yazdığım gibi ben Medyumum nede Hocayım. Arapca yazmayı ve okumayıda bilmem. Sadece kendimi ve ailemi Muzdarip olduğumuz rahatsızlıktan kurtarmaya çalışan biçareyim. Eğer imkan var ise Allah Rızası için insanlara yardımcı olabilmek niyetiyle nasiplenmek isterim....Sağlık ve Selametle...kalına
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:13 pm

güncelllll
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:36 pm

konu güncel arkadaslar ama hocam bu konuda henuz acıklama yapmadı cunku 3 gun sure verdı
http://www.bynokta.com
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:52 pm

Hepimizin hakkında hayırlısı inşaALLAH .
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:34 pm

gökkuşağı demiş ki:
Hepimizin hakkında hayırlısı inşaALLAH .

Selamün Aleyküm, ECMAİN kardeşim Cenab-ı Allah bizleri Emir ve yasaklarına itaat ederek yaşayan KUL larından olmayı nasip etsin,İlmimizi arttırsın Hayırlı İlimler nasip etsin.

Cenab-ı Allah'ım Can Hocalarımızıda Başımızdan eksik etmesin,İlimlerini arttırsın.Hocalarımızı yetiştiren Hocalarımızdanda Cenab-ı Allah'ım GANİ GANİ razı olsun.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 4:04 pm

Ben günleri kaçırmışım ....Nasip
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 4:06 pm

arkadaslar talebelık konusunda ıstısate sonuclandımı
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:40 pm

ende kabul ederseniz talibim sn ulvi hocam
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:43 pm

EGER BUYURURSANIZ BENDE MEDYUMLUGA TALİBİM HOCAM AMA BİLGİM HAVASIM YOK
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:54 pm

Kardeşlerim bu konu başka bir tarihte açılmıştı çok eskidir..Sanırım sonuçlanmıştıda ..Yeterli görülen olmamıştı...
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:56 pm

bende eskiden gördüm bu konuyu ama güncel lendi sandım Very Happy
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir   Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 9:32 pm

ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN ULVİ HOCAM BEN SADECE KURAN OKUMAYI BİLİYORUM.VE DAHA BU DERYADA DAMLA BİLE DEĞİLİM İNŞALLAH SİZİN YETİŞTİRECEĞİNİZ KARDEŞLERİM İLMİNİZLE YARARLI ŞEYLER YAPARLAR

Resmi Belgeli Olan Medyumlardan ( Hocalardan ) Hakiki Müslüman Olup Dürüst Olanları Yetiştirilecektir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Müslüman Olup, Şehid Olan Hayberli Çoban
» Yeni Müslüman olan Insanlara Ilk Neyi Ögretelim?
» Kocası ile ayrı olan ve araları bozuk olan için
» Hakiki âlimlerin hâli
» Müslüman Kalmak Müslüman Ölmek