iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları

5 posters
YazarMesaj
44aykut44
Yeni Üye

Yeni Üye
44aykut44

havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Empty
MesajKonu: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:34 pm

sayın adminler , modlar , abilerim , ablalarım ve kardeşlerim öncelikle ALLAH (C.C.) un rahmet ve bereketi üzerinize olsun . . .
eger yetkili arkadaşlar ve hocalarımız RABBİMİN izn-i keremiyle uygunda görürlerse , havvas konusunda ilim sahibi hocalarımızın önderliğinde ve icazetleriyle sınırlı , uygun gördükleri kişilerle davetler , hadim ve hüdddam edinme gibi çalışmalar yapalım . . .
işin kalitesini düşürmemek için yetkili arkadaşların ve hocalarımızın koyacağı kriter ve giriş şartnameleri baz alınsın . bu şekilde hem şeytan-i amaçlarla bu ilme yönelenler hemde menfi amaçlı yönelenler elenmiş olur ve bu ilmi ALLAH rızası ve hak yolda , sünnet çizgisinde yapacaklarada hayırlı ve mukaddes vesilelerde bulunulmuş olur diye düşünüyorum.bence çok güzel deneyimlerin yaşanacağı ve bir çok havvas talibinin seviye atlayacağı ve yine bir çok degerli tecrübenin edinileceğini ümid ediyorum . . .

Bismillah deyip teklifi yaptım , RABBİM cümlemize şimdiden muvaffakiyet versin . . .
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:45 pm

Kardeşim Allah Razı Olsun, bahsettiğin konu haydarıkerrar kardeşimin bilgili olduğu bir konu

Okuduğu zaman senle istişareye geçecektir İnşaallah

Hayırlarla İnşaallah
44aykut44
Yeni Üye

Yeni Üye
44aykut44

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:52 pm

RABBİM en hayırlısını , en hayırlı zamanda nasip etsin ;
Haydarıkerrar hocamı sabırsızlıkla bekleyeceğiz , ayrıca ulvi hocam ilgi ve alakanıza teşekkür ederim RABBİM rahmeti ve sevgisiyle nazar ettiği kullarından eylesin . . .
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:53 pm

Amin hepimizi kardeşim, Allah Razı Olsun
hevvez
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:56 pm

Hocam böyle birşey yaparsanız çok çok çok memnun olurum, biz Aykut kardeşimle Ruhanileri müşhede etmek onlarla dostluk kurmak isteyen 2 aciz kuluz.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:59 pm

hevvez Allah Razı Olsun kardeşim, dünyadaki en aciz kul benim

artık haydarıkerrar kardeşimiz bilir, bu konunun ehli o kardeşim

kararı haydarıkerrar kardeşimiz verecek İnşaallah

Hadisi Şerife uymak zorundayız '' İşi Ehline Veriniz ''

Hayırlarla İnşaallah hevvez kardeşim

zaten kardeşim gördüğü zaman başlığı sizlerle iletişime geçecektir İnşaallah
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 11:03 pm

Çok güzel bir konuya değinmişsin 44aykut44, Allah razı olsun
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 11:53 pm

44aykut44 demiş ki:
sayın adminler , modlar , abilerim , ablalarım ve kardeşlerim öncelikle ALLAH (C.C.) un rahmet ve bereketi üzerinize olsun . . .
eger yetkili arkadaşlar ve hocalarımız RABBİMİN izn-i keremiyle uygunda görürlerse , havvas konusunda ilim sahibi hocalarımızın önderliğinde ve icazetleriyle sınırlı , uygun gördükleri kişilerle davetler , hadim ve hüdddam edinme gibi çalışmalar yapalım . . .
işin kalitesini düşürmemek için yetkili arkadaşların ve hocalarımızın koyacağı kriter ve giriş şartnameleri baz alınsın . bu şekilde hem şeytan-i amaçlarla bu ilme yönelenler hemde menfi amaçlı yönelenler elenmiş olur ve bu ilmi ALLAH rızası ve hak yolda , sünnet çizgisinde yapacaklarada hayırlı ve mukaddes vesilelerde bulunulmuş olur diye düşünüyorum.bence çok güzel deneyimlerin yaşanacağı ve bir çok havvas talibinin seviye atlayacağı ve yine bir çok degerli tecrübenin edinileceğini ümid ediyorum . . .

Bismillah deyip teklifi yaptım , RABBİM cümlemize şimdiden muvaffakiyet versin . . .

a.selam kardeşim öncelikle hoş geldin sefalar getirdin. düşünceniz güzel ama kardeşim malumunuz sanalda havas ilmi öğretmesi ve takibi zor oluyor inşallah ilerde biz zaten siteye özel bir bölüm bu konuyla alakalı açmayı düşünüyoruz. ama Haram uygulamalar olmamak kaydıyla da paylaşımlara izin veriyoruz bunda bir beis yoktur. bizim şuan birebir öğretmen öğrenci ilişkisi alınta bu ilmi öğretme imkanımız var ama şartlar ve zaman uygun değil bunun için hadim paylaşımları yapıla bilir ama bizden şuan maalesef böyle birebir takip ve eğitim istemeyin ama inşallah aklımızda dediğim gibi ilerde bu iş için çalışmalarımız olacak ve bazı şartlar altında bu ilme gerçekten Allah rızası için gönül verenlere bölüm açıp ve yetiştireceğiz.vesselam veddua
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları   havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 12:21 am

ulvi demiş ki:
hevvez Allah Razı Olsun kardeşim, dünyadaki en aciz kul benim

artık haydarıkerrar kardeşimiz bilir, bu konunun ehli o kardeşim

kararı haydarıkerrar kardeşimiz verecek İnşaallah

Hadisi Şerife uymak zorundayız '' İşi Ehline Veriniz ''

Hayırlarla İnşaallah hevvez kardeşim

zaten kardeşim gördüğü zaman başlığı sizlerle iletişime geçecektir İnşaallah

Allah c.c Razı olsun kardeşim cevabın için Hüsnü zannındır senin sağol.vesselam

havvas uygulamaları-hadim ve hüddam çalışmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-