iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan

+10
ykmz
siyang
Gerçeğin Sesi
islam73
Emir Sultan
haydarı kerrar
ziyankar
fraude
mümine sultan
ulvi
14 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Empty
MesajKonu: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:02 pm

Arkadaşlar hepinizin haberi olsun bu kardeşimiz sabır konusunda bana bir nevi örnektir

Zamanında bazı art niyetli olarak düşündüğüm insanlarla aramızda gerilim varken, Mümine kardeşimin onlara taraftar olarak yazdığı bir yazı beni çok incitmişti

Sonra zaman içinde kimin ne olduğu belli oldu ve bu güzel, saf kalpli kardeşim bu yazısını düzeltti Allah Razı Olsun

Ama her ne kadar düzeltsede ben her yanlış anladığım şeyde bu kardeşime yine yüklendim ve bu yazıyı her seferinde gündeme getirdim

Her seferinde kardeşimi bu yazısından dolayı huzursuz ettim

Ama karşılığında ne gördüm biliyormusunuz, sadece saygı ve edep

Benim bu kadar kahrımı ve eziyetimi çekmek zorunda olmayan bu kardeşim her seferinde saygı ve edebinden taviz vermeyerek hoşgörüyle abi dedi

Bu kadar eziyete göstermiş olduğu sabır ve güzellik karşısında işin gerçeği ben artık utanıyorum

Onun içindirki bu kardeşim bana sabır konusunda her zaman örnek bir insandır

Kendisinden ve hepimizden Allah Razı Olsun

Mümine kardeşim bu arada ulvi abin yaptığı tüm eziyetler için herkesin gözü önünde senden özür diler

Eğer affedebilirsen ve Hakkını Helal edebilirsen ulvi abini yani beni mutlu etmiş olursun İnşaallah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:43 pm

sizin saygınızı ve sevginizi kazanmak da benim için bir onurdur..
ben sizinle ilk konuştuğum an size ne ne söyledimse aynı düşüncedeyim.hatam için tekrar özür dilerim insanı tanımak için zaman gerekli zamnla herşer ortaya dökülüyor allah bizi münafıklıktan korusun amin...

baki olan ALLAH tır ALLAH C.C kalbimi çok iyi biliyor
hakkım helaldir sizde bana hakkınızı helal edin lütfen

sizin gösterdiniz kardeşlik karşısında inanın çok utandım ama bilin ki size dua eden bir bacınız var

sizin kardeşliğiniz ve efendiliğiniztartışılmaz her yerde anlatıyorum haydar abi ve sen bambaşkasınız
dediğim gibi burası bnm için site değil biz aileyiz aileyiz kardeşiz müminler kardeştir:)
ALLAH SİZİ YETİŞTİRENLERDEN RAZI OLSUN

En son mümine sultan tarafından C.tesi Kas. 13, 2010 10:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:46 pm

ne güzel bir yazı Allah bana da senin gibi bir sabır versin kardeşim 2 cihandada yüzünü güldürsün sabrının mükafatını Rabbim hem bu dünyada hem öteki dünyada verir inşaallah
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:48 pm

Mü'mine kardeşimiz gerçekten örnek ve hanımefendi bir insandır Allah razı olsun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:55 pm

ziyankar demiş ki:
Mü'mine kardeşimiz gerçekten örnek ve hanımefendi bir insandır Allah razı olsun
canm kardeşim yazınızı görünce öle çok sevindimki anlatamam ALLAH RAZI OLSUN...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:56 pm

fraude demiş ki:
ne güzel bir yazı Allah bana da senin gibi bir sabır versin kardeşim 2 cihandada yüzünü güldürsün sabrının mükafatını Rabbim hem bu dünyada hem öteki dünyada verir inşaallah
ALLAH razı olsun kardeşim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:59 pm

Mümine Kardeşim, kalbindeki güzelliği ve hüsnü niyeti yine yazına yansıtmışsın, Rab 'bim Razı Olsun senden ve yazan diğer tüm kardeşlerimizden hepimizden Amin

Abaiyi afettiğin için abin ulvi sanateşekkür eder Allah Razı Olsun der

Sağolasın kardeşim evet burası bir site değil bir aile
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 1:22 pm

maaşallah ne güzel sizleri böyle kardeşçe görmek.Mümine kardeşim iyi niyetli gayretli ve rıza için çabalayan bir kardeşim Rabbim muvaffak etsin. Forumdakileri fitne ve fesattan muhafaza eylesin inşallah.vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 2:00 pm

haydarı kerrar demiş ki:
maaşallah ne güzel sizleri böyle kardeşçe görmek.Mümine kardeşim iyi niyetli gayretli ve rıza için çabalayan bir kardeşim Rabbim muvaffak etsin. Forumdakileri fitne ve fesattan muhafaza eylesin inşallah.vesselam
sizin mesajınızı görünce çok sevindim kardeşim ALLAH razı olsun duanız için kalbinizin güzelliğidir
cümlemizden mevla razı olsun inşaALLAH
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 8:45 pm

Selamün Aleyküm,İnanın büyüklerimizi,Hocalarımızı böyle görmek bizleri dahada mutlu ediyor,her konuda olduğu gibi bizlere örnek oluyorsunuz.Ulvi Hocam büyüklüğünü gösterdi,Mümine Sultan kardeşimizde büyüklügünü gösterdi,biz acizlerede bu sergilenen olaydan ibret ve ders çıkarmak düşer.Zaten Ulvi hocamı tartışmak veya yorum yapmak dahi yanlış,nasıl biri olduğunu biz bir AİLE olarak daha iyi biliyoruz şükürler olsun.Mümine Sultan kardeşimizide elimden geldiği kadar yazılarını ve yazılarında vermek istediği mesajı dikkatlice almaya,kapmaya çalışanlardan biri olarak diyebilirimki Mümine Sultan kardeşim onun hakkındaki tahminlerimin yanlış olmadığını gösterdi.Mümine Sultan kardeşim seninle bir AİLE olduğum için,bu Aile nin bir ferdi olduğum için ve seninle KARDEŞ olduğum için Cenab-ı Allah'ıma şükürler olsun.Ablam çok temiz kalpli,iyi niyetli ve yazılarında içindeki güzelliği dışa vuran birisin.İyiki kardeşiz be ablam.

Sizden ve Ulvi Hocamdan Allah Razı Olsun,bizlere iyi bir örnek davranış sergilediniz.Cenab-ı Allah'ım İlminizi arttırsın,sizleri her iki Cihan'dada Muvaffak eylesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 1:48 am

Hayatini islam yoluna adamis ,bütün zamanini insanlara uyari ci bilgiler veren,dualara tesvik eden mümine sultan kardesimden binlerce ALLAH razi olsun. yüce rabim kendisi ne ve ailesine devamli huzur ,mutluluk, sihhat versin.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:46 am

maşaALLAH maşaALLAH...

mümine bacım benim bu siteyi bulmama vesile olan bir kardeşimdir...

ALLAH mümine bacımdan razı olsun ki ben ulvi hocamla tanıştımve onun manevi koruması altına girdim....

siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:49 am

Maşallah ablacım gerçektende bize birçok konuda örnek olan hamınefendi birisi maşallah.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:48 pm

Allah razı olsun bacımdan.. Razz Yüreği güzel kardeşim Rabbim hizmetlerini daim etsin, iki cihanda da yüzünü ak etsin.. amin..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:53 pm

allah c.c razı olsun rabbim size bu yazdıklarınızın misli ile tecelli eylesin aminn
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:51 pm

yüzünü hiç görmesemde sesini hiç duymasamda bende güleryüzlü,samimi ve şevkatli ve tabiki çokkk sabırlı, çook güzel bir hanımefendi izlenimi bırakan örnek insan... sonsuz teşekkürler bacım hakkını helal et...
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:31 pm

GÜNCEL...........
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:11 pm

allah razı olsun sizlerden her birinize binlerce teşk. bnm cnm kardeşlerim
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 8:33 pm

maşallah barek allah ablama, canım ablam benim
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan   Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 10:03 am

http://www.ilimyuvasi.com/forum/

Sabır Konusunda Örnek İnsan Mümine Sultan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mümine sabır yakışır
» Yaşamı ve Tavrı ile Örnek İnsan
» Mümine Sultan Dost Üyemiz
» Sevgili Mümine Sultan Kardeşim
» Bşarılı insan Başarısız insan