iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nur Enerjisi

+9
gül-as
perebr
Semihbaba4125
şiar
asudenaz
haydarı kerrar
ulvi
mümine sultan
mina
13 posters
YazarMesaj
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:01 pm

Selamun Aleyküm kardeşlerim.

Ben Nur Enerjisi ile ilgileniyorum. Bu konuda bilgisi, deneyimi ve nur enerjisini kullanan arkadaşlar varsa bilgi, deniyim ve kullanım alanlarını burada paylaşabilirlermi.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:20 pm

[b]Nur-u işik enerji ve terapisi

[[size=18]size=12]Bu teknik imgeleme ve ışık meditasyonu ön çalışmalarını gerektirir. Mutlaka bu çalışmayla hazırlık yapıp uzmanlaşmalısınız. Hatta bir enerji sistemine uyumlu değilseniz, arınmanız yoğun geçebilir.

Nurani ışık kaynağımız hiç şüphesiz Yücelerin Yücesi, Rabbimiz'den gelir. O dilemedikçe şifa olmaz, olamazda. O'nun yaratmış olduğu bu kaynağı kullanabiliyoruz ya! Şükürler olsun. İnşaallah daha iyi yönde geliştirmeyi bizlere ihsan ve mağfiret eder. Tüm kalbimle dilek ve temennilerim bu yönde.

Saf, şefaf, temiz ve parıltılarıyla göz kamaştıran, nurani bir ışık - beyazlık - düşünün. Tüm enerjilerin kökü, kökenini tek bir enerjiden kaynaklandığına inanıyorum. Bu enerji hepsinin özünü içerir. Işık meditasyonundaki bilgileri okuyunca daha iyi anlaşılacağını düşünüyorum. Özellikle son iki paragraf çok iyi değinmiş bu açıklamaya. Sembollere ihtiyaç duymaz. Uzağa gönderirken usui reiki uzağa gönderimi esnasında eklenirse, daha etkili bir şifa ve iyileştirmeye aracı olacağına inanıyorum. Deminde dediğim gibi bire bir de gönderilebilir.

KENDİMİZE UYGULAMA

Not : Tüm chakralarımızın açık ve dengede olması daha iyi sonuçlar verecektir, biz nekadar saf ve temiz olursak o kadar iyi ve şeffaf bir aktarım olacaktır. Usui Reiki uyumlu olanlar onunla, başka bir enerji sistemine uyumlu olanlar da onunla cakralarını dengeleyip arındırabilirler. Uyumlanmamış olanlar bu teknik kavrandıktan sonrada çakralarınızı temizleyip, dengeleme yapabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ

1- Ben meditasyon oturusunda yani bağdaş kurarak uyguluyorum bu tekniği ama , düz oturarak veya yatarakda yapabilirsiniz. Bağdaşınızı kurun, gözlerinizi kapatın, gökyüzünden üstünüze akan ya da komple sizi içine alan beyaz bir ışık silindirin içinde olduğunuzu düşünün. Sizi hertürlü olumsuz etkiden koruyor ve enerjinizi daha aktif hale getirip o bölgede sabitliyor. Ayrıca topraklamamızı da yapmış oluyoruz.

2- Şimdi aynı şeklin imgelemesini kaybetmeden ışığın tpe noktanızdan girdiğini, boş bir kabı doldurur gibi taç chakranızı doldurduğunu düşünün. Tam olarak dolunca etrafa karanlığı aydınlatan ışık gibi yoğun ışık saçmaya başlasın. Sırayla hattı bozmadan yukarıdan aşağıya doğru, tüm chakralarınıza bunu yapın.

3- Tüm chakralarınız bir lamba gibi ya da güneş gibi ışıdığında bedeninizin tümünün ışık olduğunu, parlak ve ışıktan, nurdan bir beden olduğunuzu düşünün, tüm bedeniniz artık ışıktan bir form halini aldı ve etrafını aydınlatıyor. Işığınızı istediğiniz kadar uzağa gönderin, isterseniz dünyayı, gezegenleri kaplayın. Işığınızda sınır kendinizsiniz.

4- Şimdi, ışığın tüm hücrelerinize kadar, hatta atomlarınıza kadar ulaştığınızı, DNA larınızı bütününüzün hayrına olacak bir şekilde onardığını ve nekadar kirli duygu, hastalık, negatif enerji varsa bunları, kirlerin suyla yıkanmasında akıp gitmesi ve temizlenen yerin aklanması, arınması gibi arınıp bu kirlerin ışıkla dökülüp sizden uzaklaştığını ve iyileşmeye başladığınızı, iyileştiğinizi imgeleyin.

Not : Işık sürekli olarak kaynağından size geliyor ve bedeninizden akarak toprağa akıyor, Sürekli olarak devam eden bir devre, akımmış gibi düşünün , yenilenin. Bütün bu arınma ve çalışmalar bittikten sonra, ılık bir duş almanız sizin faydanıza olacaktır.

* Buraya kadar olan anlattıklarımda ve ışık meditasyonunda ustalaşmadan bu yazıdan sonraki anlattığım uygulamaları yapmamanız rica olunur.

KRİSTAL BEDEN İMGELEMESİ

Enerjiyi sabitleme ve daha yoğun bir enerji akışı için kullandığımız, ışık beden formuna ek ve kronik, ciddi rahatsızlıklarda uygulamaya başladığım bir yöntemdir. Işık beden yeteri kadar güçlü bir uygulama, gerekli durumlarda iç sesimizi dinleyip bunu yapabiliriz. Ayrıca kişisel çalışmada daha aktif ve güçlü bir topraklama sağlıyor. İlk aşamada uzmanlaştıktan sonra, ışık beden forumuna ek bir zırh gibi düşünebilirsiniz. Kendimize uygulama ve başkasına uygulama tekniğinde ufak farklılıklar içerir.

1- Işık beden uygulamasını yapın ve ışık silindirinizi oluşturun. Şeffaf , kırılamaz, siz izin vermedikçe içine hiçbir olumsuz şeyin geçemediği ve geçemiyeceği , açık mavi ve süt beyazı karışımı bir kristal düşünün. Bütün bedeniniz bu kristalden oluşuyor. Şimdi tamamen anlatılan o kristal gibisiniz ve ışık silindiriniz sizi bir kalkan gibi çevrelemeye devam ediyor. Bu sizin aynı zamanda ( Allah dilemedikçe tabi , herşey ondandır. ) hiçbir şeyin geçemeyeceği özel korunmanızın tarifidir.

2- BAŞLANGIÇ seviyesinde anlattığım , ışığın bedeni dolaşıp, tüme ulaşması ve ışık beden olma sistematik izlenen tarifi, kristal beden formundayken bir daha uygulayın. Bu sefer kristalden giren ışık enerjisi daha yoğun ve yansımalar daha canlıdır.

UZAĞA GÖNDERME TEKNİĞİ

Önemli Not :

Uzağa gönderim de kişini etrafına oluşturduğumuz alan ve kendi etrafımızdaki korunma alanı benzerde olsa biraz daha farklıdır. Çünki kendimize yaptığımızda belirli bir aşamadan sonra extra olarak kristal beden olarak daha güçlü bir korunma ve topraklama yapıyoruz. Aklımıza şöyle bir soru gelebilir, ışık beden hali korunma ve topraklama sağlamada yeterli değilmi ? Hayır aksine tamamen yeterlidir bence. Negatif enerjiler gönderene gelmeden bu kalkanları sayesinde birebir topraklanır ve ışıkla arındırılır.

1- Önce ışık beden formuna geçin. ( gerekirse kristal beden ) Kristal beden kendimize yaptığımız çalışmalarda daha iyi sonuçlar veriyor, önce onda ustalaşmaya çalışın, hazır olmadan imgelemeyin ve uzağada yapmaya çalışmayın, ışık beden imgelemesi yeterli olacaktır.

2- Kişinin adı , soyadı, nerede oturduğu, hangi soruna yönelik çalışılacaksa o sorunu hakkında bilgi ve izin alınması gerekir. Işık beden formumuzu ve korunmamızı yaptıktan sonra , isteyen kendi korunma tekniğini ekleyip kullanabilir. Usui REiki vb. uygulayıcılar kendi enerjileriyle birlikte bu enerjiyi gönderebilirler. Karşı tarafda da ışık bedeni uygulaması başlama aşamalarındaki gibi ışık silindiri ve ışığın taç çakradan girmesiyle birlikte , ışık beden formundaki anlattıklarım gibi sırasıyla çakralarına yukardan aşağıya doğru ilettikten sonra tüm bedenini ışık beden haline getirdiğinizi imgeleyin. Kişinin bedeninin herhangi bir yerinde tıkanıklık, blokaj hissederseniz o bölgeye daha yoğun bir ışıma olduğunu , ( zaten hücre ve atomlarına kadar ışıkla doldurdunuz, ) sorunlu bölgelerdeki sorunların ışıkla birlikte ışıyarak yok olduğunu ve arınıp, iyileştiğini, iyileşmeye başladığını imgeleyin. En az 15 dk. En fazla 1 saat gönderebilirsiniz. Daha az veya daha çok olması durumlarında herhangi bir yan etki olacağını düşünmüyorum. Çünki Reiki gibi iyi bir kaynaktan gelen ve sadece iyi amaçlar için kullanılabilen bir enerji bu. NİYETİNİZİ BELİRTTİKTEN SONRA IŞIĞI BEDENE KANALİZE EDEREK,FAALİYETİNİ DÜŞÜNCENİZLE HASTA OLAN ORGANA VEYA BÜTÜNÜNE YÖNELTİN.

3- Gerekli durumlarda Kristal beden uygulaması ile uzaktan veya birebir terapiye destek:

Kişinin sorunlu bölgesinde veya eğer gerekli olduğunu düşünüyorsanız, tüm bedenin etrafında onu sarmalayan ve içine alan kristal bir tabaka oluşturun. ( siz kristal bedensiniz, oluşturduğunuz işe kristal tabaka buradaki ayırıma dikkat ve kişi kristal tabaka yapmadan önce ışık beden formuna tarafınızdan imgelenerek getirilmiş olmalı ) Işık kişiye daha yoğun aksın. Bedeni içinde sürekli sabit ve yoğun bir halde, iyileşmeye yardımcı olmak için ışığın aktığını, kişinin bedeni içinde kristalden ışımalar yaparak daha aktif bir şekilde dolaştığını düşünün. Eğer sorunlu bölge örneğin kişinin koluysa sadece kolunda kristal kaplamayı yapın ve ışığı oraya daha yoğun bir şekilde gönderdiğinizi imgeleyin. Yani sorun neredeyse oraya direk yoğunlaşmamızı sağlayan ek bir tekniktir. Kişinin ışık beden formunda olduğunu ve bunun sürekli devam ettiğini unutmamamızda yarar vardır.

SU İLE EXTRA ARINMA VE ARINDIRMA TEKNİĞİ

1- Tüm çalışmalarınızı yaptınız , işimiz bitti, akrarımda tamamlandı. Şimdi büyük bir havuz veya denizin içinde olduğumuzu düşünelim. Ne dipteyiz ne de yüzeyde. Tam ortasındayız ve bu denizi ışık enerjisi aydınlattığı için aydınlık bir ortam. Kristal beden halimdesiniz. Tüm negatif, istenmeyen sorunlarınız, kötü huylarınız, hastalıklarınız ve arındırma sonunda eğer tam arınma olmadığınıza inanıyorsanız , kalan artıklarınızın sizden su vasıtasıyla süzüldüğünü ve bu deniz deryası içine karışarak , tamamen arındığınızı ve temizlendiğinizi imgelemek yeterli olacaktır.

2- Uzaktaki kişiyede aynı imgelemeyi düşünerek su ile arınma yı yapabilirsiniz. Ama buna ihtiyaç duyarsanız yapın. İlla bu yapılacak diye bir şart yoktur. Fakat, kendimize çalışmalıyız.

3- Bu meditatif imgelemede herşeyi unutun tüm düşünceler sorunlar ışığa aksın suyun içinde dalınca yukardan yansıyan ışık nasıldır ? Suya dalanlarımız bilir aynı o şekilde ışığa yoğunlasın ve rahatlayın gevşeyin. Hazır olduğunuzda uygulamayı tamamlayın.

Renkler:

Renklerin uçuktonlardan başlayarak koyu renk tonlara kadar bilginin ve şifa enerjisinin engin sıralanışını sağladığı suzun zamandır bilinmektedir.

DNA Aktivasyonu ve şifalar sırasında, genellikle çeşitli renklerde enerji modelleri ve/veya semboller görebilirsiniz.

Altın ve beyaz renklerin varlığı çok anlamlıdır.Çok yüksek,saf enerjinin , özellikle Yüksek bilinçliliğin varlığını belirtir.

Merhum ve önemli sprirütüel bilim adamı Dr.Christopher Hill şöyle der:

"Bir renk onu algıladığımız şekilde kendi kendine bir realiteye sahip değildir."

Işık titreşimin frekansıdır. Işığın varlığı, algılayanın bilinçliliğine bağlıdır. Hill " Her renk bir bilinçlilik seviyesine bağlı olabilir,ancak çoğu insan bir kaçında işlem görür"

Bu bizi bilinçliliğimiz genişlediği zaman, yüksek frekanslarından haberdr olacağımız ve onun anlamını ve şifa potansiyelini kavrayacağımız sonucuna götürür.

Renkler DNA Aktivasyonu ve şifa tekniklerinde önemli bir rol oynar. Çünkü bazı renkler saklı DNA iplikleri ile ilişkilidir.

Saklı DNA ipliklerini daha iyi anlamaya yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kart önemlidir.
Ancak renklerin kişiden kişiye değişebileceğinide unutmayın.

İletişim : Mavi
Kusursuzluk : Menekşe
E-Motion : Pembe
Yaratıcılık : Açık kırmızı
Ölümsüzlük : Altın & Gümüş

bahsettiğiniz bumu kardeş
[/size]
[/size][/b]

En son mü'mine sultan tarafından Salı Nis. 13, 2010 2:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:22 pm

Canım kardeşim emeğine sağlık sen bu nur enerjisini kullanıyormusun peki.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:27 pm

bana biraz rabıtayı hatırlattı ama ben hiç dini yönden sakıncalımı değil mi bilmiyorum havassul esrar kardeşim şu an online ona sor
ulvi abi ve haydarı kerrar abiler gelince yazarlar inanki bilgim yok slmlr
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:40 pm

Allah razı olsun kardeşim inşallah onlar yazarlar.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 4:14 pm

Kardeşlerim Allah Razı Olsun sizlerden ama bizim başlığımızdaki nurşua enerjisi bu değil , çok daha farklıdır

Daha önce çalışmalarında bulunmuş olmanıza imkan yok çünkü kökeni İslam Alemine ait olacak bu enerji hakkında kitap, seminer ve kurs yoktur

İnternette geçmez

Senin çalışmasını yaptığın nur enerjisi dediğin şey zannedersem reiki yada kuantum enerjisine , insanları kandırmak için Müslümanca bir isim veip piyasa sürülmüş hali

Bizimkiyle alakası yok
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:16 am

ulvi demiş ki:
Kardeşlerim Allah Razı Olsun sizlerden ama bizim başlığımızdaki nurşua enerjisi bu değil , çok daha farklıdır

Daha önce çalışmalarında bulunmuş olmanıza imkan yok çünkü kökeni İslam Alemine ait olacak bu enerji hakkında kitap, seminer ve kurs yoktur

İnternette geçmez

Senin çalışmasını yaptığın nur enerjisi dediğin şey zannedersem reiki yada kuantum enerjisine , insanları kandırmak için Müslümanca bir isim veip piyasa sürülmüş hali

Bizimkiyle alakası yok

Selamunaleyküm ulvi kardeşim. Kesinlikle beni yanlış anlamışsın. Yada ben anlatamamışım kardeşim. Benimde öğrenmek istediğim ve merak ettiğimsizin bahsetmiş olduğunuz kökeni islam alemine ait dediğiniz enerjidir.
Evet ben bu enerjiyi nette de araştırdım fakat bulamadım. Sizin sitenizde de böyle bir başlık görünce beni bilgilendirecek kişiler burda diye düşündüm. Eğer bu konuda bilgili olmasa idiniz formda da böyle bir başlık açmazdınız değilmi. Yani ben doğru adresteyim inşallah Nur Enerjisi Icon_biggrin

Bu konuyla ilgili bilgilerinizi bizimle Allah rızası için paylaşacağınıza da eminim. A.E.O. Selametle kardeşim.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:26 am

BU KONUYU ARAŞTIRALIM BNM BİLDİĞİM BİR ABİ (MEYSERE) BİLİR SANIRIM ONA SORALIM İNŞŞ SLMLR
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:45 am

mü'mine sultan demiş ki:
BU KONUYU ARAŞTIRALIM BNM BİLDİĞİM BİR ABİ (MEYSERE) BİLİR SANIRIM ONA SORALIM İNŞŞ SLMLR

Allah razı olsun kardeşim mümine sultan. İnşallah bilgi alabileceğimiz her keze danışmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Ben böyle yapmaya çalışıyorum. İnşallah en kısa zamanda bir bilgiye ulaşırız. Selametle
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:57 am

mü'mine sultan demiş ki:

Kardeşim senden Allah Rzı Olsun ama oda bilmez, ablam bu benim bahsettiğim daha insanoğluna gösterilmemiş ve yeryüzüne verilmemiş bir ilim ve enerji

O kardeşimizin bildiği enerjide farklıdır orjinali bu değildir

Mümine kardeşim, bizlerin yaptığı hiçbirşeyi senin tanıdığın abilerden hiçbiri bilmez ablam

Ablam

Bu meysere abin kim, bir gün formumuza kayıt olsun tanışalım İnşaallah

Ablam o abinin bileceğini nerden nasıl çıkardın
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 11:06 am

mina demiş ki:
ulvi demiş ki:

İnternette geçmez

Bizimkiyle alakası yok

Selamunaleyküm ulvi kardeşim. Kesinlikle beni yanlış anlamışsın. Yada ben anlatamamışım kardeşim. Benimde öğrenmek istediğim ve merak ettiğimsizin bahsetmiş olduğunuz kökeni islam alemine ait dediğiniz enerjidir.
Evet ben bu enerjiyi nette de araştırdım fakat bulamadım. Sizin sitenizde de böyle bir başlık görünce beni bilgilendirecek kişiler burda diye düşündüm. Eğer bu konuda bilgili olmasa idiniz formda da böyle bir başlık açmazdınız değilmi. Yani ben doğru adresteyim inşallah Nur Enerjisi Icon_biggrin

Bu konuyla ilgili bilgilerinizi bizimle Allah rızası için paylaşacağınıza da eminim. A.E.O. Selametle kardeşim.

Ulvi kardeşim benim mesajımada cevap verebilirmisiniz. Selametle
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 11:35 am

Bu kast edilen nurşua enerjisi kardeşim Ulvi kardeşin kendi özel çalışmasıdır eğer öğrenmek istiyorsanız özelden mesaj atsanız daha iyi olur. Bazı bilgiler kusura bakmayın ama gelişi güzel her yerde sarf edilmez malumunuz.vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 12:05 pm

ulvi demiş ki:
mü'mine sultan demiş ki:

Kardeşim senden Allah Rzı Olsun ama oda bilmez, ablam bu benim bahsettiğim daha insanoğluna gösterilmemiş ve yeryüzüne verilmemiş bir ilim ve enerji

Mümine kardeşim, bizlerin yaptığı hiçbirşeyi senin tanıdığın abilerden hiçbiri bilmez ablam

Ablam

enerji çalışması yaptını biliyorum belki bilir diye dedim üstelik meysere abi hüdayide yazıyor benim çok kıymet verdiğim 2 arkadaşımdan biridir sebebini sana yazarım slmlr

En son mü'mine sultan tarafından Çarş. Nis. 14, 2010 4:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mina
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 1:32 pm

haydarı kerrar demiş ki:
Bu kast edilen nurşua enerjisi kardeşim Ulvi kardeşin kendi özel çalışmasıdır eğer öğrenmek istiyorsanız özelden mesaj atsanız daha iyi olur. Bazı bilgiler kusura bakmayın ama gelişi güzel her yerde sarf edilmez malumunuz.vesselam

Allah razı olsun senden haydarı kerrar kardeşim. Tamam ulvi kardeşe mesaj atayım fakat lütfen beni aydınlatabilirmisiniz. Bunu bana kendisinin söylemesi gerekmezmi. Böyle bilmece gibi konuşuyor. Nur Enerjisi Icon_biggrin Madem böyle bir bilgi burada paylaşılmayacaktı da neden formda böyle bir bölüm açıldı. Laf olsun diye açılmış olamaz değilmi bu bölüm. Şimdide bunu merak ettim. Yada böyle birşeyin aslı yok. İlgi çekmek için forma konulmuş bir bölüm diye düşünmeden edemiyorum. Selametle
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 11:30 pm

Rahman cümlemizden razı olsun kardeşim madem mesajı attınız ulvi kardeşim cevap verecektir. bölümleri niye açtık mevzusuna gelince birincisi biz bir çok bölümü önceden açarız zaten zamanla zamanı gelince o bölümler doldurulur erken açarız hem herkes bölümü görsün hem de biz daha sonradan formda yer sıkıntısı çektiğimizde bölümü açamama gibi bir sıkıntı çekmeyelim malum forma konu eklemek bölüm eklemek belli bir limiti var. ikincisi o bölümün açılması demek konunun detaylı anlatımı yapılacak demek değildir mesela bakım bölümü var insanlara yardım yapılıyor hiç orada insanlara nasıl bakım yapıldığı veya tedavinin nasıl yapıldığından bahsedildiğini gördünüz mü bu da aynen böyledir veya benim havas bölümüm var o bölümde hiç havasın derin bilgilerinden bahsettiğim olmuş mu olmamış terkipler vermişim kalkıpta herkesin öğrenmesi için mesela surelerin hadimlerini elde etmek için gerekli halvet ve riyazat şartlarını yazmış mıyım yazmamışım bu konuda aynen bunun gibidir güzel kardeşim.veselam
asudenaz
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:04 am

haydar kerrar kardeşim ve ekibinizdeki diğer arkadaşları uzun süredir daha önce yazılarınız takip ettiğim sitede göremeyince araştırdım ve sizi buldum çok şükür...her konudaki paylaşımlarınızı ilgi ile takip ediyorum...nur enerjisi ile ilgili olarak düşünmemizi tetikleyecek kadar bilgi verirseniz memnun olurum...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:17 am

asudenaz demiş ki:
haydar kerrar kardeşim ve ekibinizdeki diğer arkadaşları uzun süredir daha önce yazılarınız takip ettiğim sitede göremeyince araştırdım ve sizi buldum çok şükür...her konudaki paylaşımlarınızı ilgi ile takip ediyorum...nur enerjisi ile ilgili olarak düşünmemizi tetikleyecek kadar bilgi verirseniz memnun olurum...
Rahman razı olsun kardeşim Arayan bulurmuş neyse hoş geldiniz teşekkürler. Vakti gelince elbet o açılan bölümde dolacak izah yapılacaktır kardeşim. Bu çalışma Ulvi kardeşin Alanıdır eminim Yakında izah yapacaktır.vesselam
şiar
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:21 pm

ulvi demiş ki:
mü'mine sultan demiş ki:

Ablam

O kadar cok enerji sistemi varki hepsini saymak bile zor hale geldi,isim faklı ama soyisim aynı hepsi enerji,
yüce mevla her insana bahşetmiş lutfunü birini digerinden ayırmadan,Bahsedilen daha farklı bir enerji sanırım,
okadar cok enerjilelerle haşır neşir oldukki ismini sayamaz olduk,Bir gercek varki o da Enerjinin yüce mevla katından gelmesidiir,insan formuna ininceye kadar daha da süzülmüş hali,Aksi olsaydı enerjiye hiç bir kimse vesile olamazdı.ulvi kardeş,Tanışırız inşallah.selam ve dua ile
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 9:06 pm

Güncel.........
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:32 am

Hocalarım
bu reiki enerjisine ben kendim kökten karşıyım
malesef inisiye olmuş biriyim, gençlik zamanlarında
sonra tövbe ettim, gerçi uygulama fırsatım olamadı allahtan
bu enerjide beni rahatsız eden bedenimi ve ellerimi reikiye açıyorum demek
zorunda olmanız.
neden elimi bedenimi benliğimi böyle birşeye açayım ki
bu enerji benim bedenimde benliğimde ne yapacak ki benden izin istiyor?
baktım ki hoş bişi değil
insan vucuduna girerek çalışıyor yaptığı da iş olsa
ıvır zıvır azcık birşey yapıyormuş gibi bir uyduruk etki sağlar
o da devamlı işe yaradı sanıp sürekli çağırın diyedir
işte böyle bir varlık içinize girer ve kimbilir ki nedir
sonra adı olur rahmani bilmem rabbin enerjisi
nerden rahmani oluyormuş? rahmaniyse neden vucudumuzu açıyoruz
ayrıcana böyle birşeye hiç gerek yok
insanı kafirlik noktasına getirir, her işin olduğunda dua edeceğine
başlarsın elin japonunun reikisini çağırmaya
müslümanlara gitmez bu uygulama

Hocam fakat ben kuantum dokunuş enerjisi eğitimi de almıştım
fakat bunda inisiye vs yok, yer küredeki manyetik enerjinin ayaklardan girip
ellerden şifa olarak aktığı düşünülüyor bu şekilde yapılıyor
tabi müslüman olanlarımız, Hz Fatma anamızın eli olsun, Ya Şafi gibi tekinlerle
yaptık
bu enerji çalışıyor hocam,besmelesiz yapmadık Şafi esmasının enerjisi olduğunu
hayal ettik
bu yöntem ile kemik eğrilikleri vs düzeliyor
hocam bu konuda fikirleriniz nelerdir Haydar Hocam Ve Ulvi hocam ayrıca
Emir Sultan hocamdan yanıt bekliyorum
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:28 am

perebr kardeşim Allah Razı Olsun, Kardeşim şu var bu tip düşünülen enerjiler insanın kendine motivasyonuna dayalı, şüphesiz inanmasıyla alakalı şatlanmasıyla sonuç getiren ve aslında insanın kendini kandırmasından başka birşey değildir.

Kökü insanın kendi kendine yaptığı telkinle beyin gücünü biliçsizce yönlendirmeyi başarmaya çalışan uydurulma sistemlerdir. Yoksa ne reiki enerjisi diye bir enerji vardır nede başka birşey.

Yani insanı kandırarak kendi beyin gücüyle kendini tedavi ettirmeye çalışmasıdır. Ama burda önemli olan püf şudur insan bu şartlanmaya girdiği zaman hissel açılımlarına bağlı olarak etki altında bulunduğu manevi varlıkların potansiyel gücü devreye girer. Buda o insanda ister istemez bir etki oluşumu sağlayabilir , ama bir fayda verirse beş zarar vererek.

Diğer taraftan bu enerjiyi zamanında açığa çıkardığını zannetmiş olan insanların bilinçli yada bilinçsizce çıkardıklarını iddia ettikleri bu enerjiyi sahiplendirdikleri görünmeyen varlıklıarın potansiyel gücünde bu şifa etkisinde önemli rolü vardır.

Şimdi püf şurdadır sizlerin bilinçsizce bağlantıda olduğunuz görünmeyen varelıkların potansiyel gücü, bu enerjiyi ilk çıkaran insanlar vasıtasıyla bu enerjiyi sahiplenmiş görünmeyen varlıkların potansiyel enerjisiyle dostsa fayda görürsünüz kısmen ama, düşmansa zarar görürsünüz. Eğer üzerinizde taife gücü yoksa ve Müslüman 'sanız bu enerji uygulamasından sonra başınıza cinler musallat olur.

Bu yazdıklarım reiki enerjisi, mor ışık enerjisi vs için geçerlidir.

Zaten bizlerin çıkarmaya çalıştığı nurşua ve nursu enerjisi Müslüman Grupların enerjisel dünyada hakimiyetini sağlamak için geliştirilmektedir.

Ve denemesi zamanında şu an karşı tarafa geçmiş eski bir talebeye yaptırılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Ama talebenin ihaneti sonucu bu sistem talebeden geri alınmış ve bekletilmeye başlanmıştır.

Onun için reiki, feng şuı vs hepsi boştur. Bunlar bazı milletlerinin yokunu var gibi gösterip satma çalışmalarıdır.

Bizdeki el itleri hain köpek satılmış aşağılık adi insanlarda dünyada olmadık şeylere mahal veren varımızı yani havas ilmimizi yok gösterme çabasındadır.

Bu budist artığı süprüntü aşağılık insan müsvetteleri, sırf budist sistemler insanlar arasında yayılsın diye kendi İlimlerinde başarılı olan her Müslüman 'a saldırmaya çalışmaktadırlar.

zaten sıkıntı hain şerefsizlerle bizler arasında bundan çıkmaktadır.

Ama bu hain şerefsizlerin düşünmediği tek nokta şudur. Bu hainlik duygularını annelerinden almışlarsa kesinlikle babaları bellisizdir ve evde baba bildikleri onlara sadece bir yalancıdır.

Allah kimseyi aslını özünü satan aşağılık hain bir köpek etmesin

Konuyu biraz dağıttım ama perebr kardeşim , Türkiyede reiki vs yaymaya çalışan şarlatanların bir kısmının halide budur.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:33 am

abim maşallah bilgine emeğine maşşallah
ALLAH razı olsun
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 10:04 am

allah razı olsun hocam..masum vefaydalı gösterilerek insanları budizminkucağına atıyorlar...
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 10:15 am

Hocam yanlız bu reikiyle uğraşanlar sanki Allahın varlıgını kabul ediyormuş gibi bir iki yazı da yazarlar yok din değilmiş her dine uygunmuş bi kere nerden başka din var allahın akıllısı ?
Müslümanları çok güzel kandırıyorlar vakti zamanında ben depresyon hastası iken
beni de biri kandırdı gel inisiye edelim diye, ben de ne bileyim neden kabul ettimse gençlik işte
neyse inisiye olduk güya gözümü kapatıp bişiler yaptı kafama filan
fakat bir türlü yapim diyorum yapamıyorum yani bişi beni engelliyor
Ben Allahın korumasına çok inanırım ya dedim bu neden olmuyor yani kısmet mi değil nedir

Aradan bir zaman geçti bunların mail gurubundan bi hanım geldi
kadıncagız hastaymıs ıyı olursun dıye reiki 1 ve reiki 2 veriyorlar
sonra şu gümüş mor alev vs, kadın sürekli bir varlık görmeye sesler duymaya başlıyoer
ve öyle ki, çıldırma noktasında
psikiyatrist psikiyatrist geziyor

vucudunu yaralamaya baslıyor, geldi yazdı gruba
ben de ona dedim ki bak gel tövbe et bir gusul abdetsi al
bedenimi kapatıyorum de, ayetel kürsi oku vs
tabi inanc olmayınca okuduy mu okumadı mı bilmiyorum

yani bu mor alev filan çok güzel sunuluyor ama aslı oyle degil
Hocam bir de bu reikinin üst asamalarını alanlar, birden hayatlarında
felaketler olmaya baslıyormus, bunları kandırıyorlar diyorlar ki
arınıyorsunuz, milletin ana babası ölüyor kazalar geçiriyorlar tabi herşey allahtan
ama felaket üstüne felaket yaşayıp, şok olanlar var

kaza mı dersiniz, işten atılma mı dersiniz istifa mı
üst üste geliyormuş
rahmani olmadıgı ordan belli
bunları teskin etmek için bak bunlar birden oldu geçti artık hayatın hep iyi olcak
tüm sorunlardan arındın diyorlar

milletin üstüne gazabı laneti çekiyorlar
allah neden izin veriyor?
çünkü sen aptallık edersen o gazabı hakketmiş oluyorsun bir musibet yolluyor
bak dön bu yoldan diye
ama bunlar halen 3 -4 mor, kırmızı turuncu ne varsa devam
zaten belli zaman sonra beyinde çürük yumurta sendromu gelişiyor
akli melekeler tamamen varlıklarca yok edildinden Bu reikiye tapma durumu gerçekleşiyor
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 10:18 am

zaten o mor enerji de sanırım bi saint filankes diye bir herifin ruhunu çağırıyorlar
o mu icat etmiş ne
elin alman saint papazına mı kaldık ne oldugu belli degil

En son perebr tarafından Ptsi Ekim 18, 2010 11:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 10:22 am

Hocam bu nurşua enerjisi ne zaman öğretilecek? ben de öğrenmek istiyorum inşallah
OsmaN~
Yeni Üye

Yeni Üye
OsmaN~

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 3:08 pm

s.a ulvi abi ben bu enerjiyi öğrenmek istiyorum.beni yönlendirirsen bahtiyar olurum...neler yapmam gerekiyor lütfen yaz abi..
menekse
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:45 pm

Maşaallah Allah ilminizi arttırsın.
Cag
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 3:16 pm

Cakra Uygulamalari Islamdada Caizdir.... Muhiddini Arabi Hazretlerinin 7 Esmai Serif Uygulamasi Bunun bir Ispatidir...

7 Esmai Serif konusunun Sitede Mevcud olup olmadigini bilmedigim icin... isteyen arkadaslara burdan kopyeleyebilirim...

Bazi arkadaslarinda yukarda ima ettigi gibi, Islami anlamda ( 7 Esma´i Serif, Letaif zikri vs.) Cakra uygulamalari ile oturum düzenlemek, Günümüzün Modern Uzak Dogu Ilim anlayisinda, yanii Ezoterik uygulamalarindan ilmi yönden farklidir... Cakralara yönelik Uygulamar, Hak icin, ve onun Ismi-Sifatlari ile gerceklestirilir...

Ezoterikte ise bu elbette farklidir, felsefik düsünceler ve üstü kapali Nefs Sagligi ve kuvvetli Ego icin uygulanir...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 3:42 pm

Cag demiş ki:
Cakra Uygulamalari Islamdada Caizdir.... Muhiddini Arabi Hazretlerinin 7 Esmai Serif Uygulamasi Bunun bir Ispatidir...

7 Esmai Serif konusunun Sitede Mevcud olup olmadigini bilmedigim icin... isteyen arkadaslara burdan kopyeleyebilirim...

Bazi arkadaslarinda yukarda ima ettigi gibi, Islami anlamda ( 7 Esma´i Serif, Letaif zikri vs.) Cakra uygulamalari ile oturum düzenlemek, Günümüzün Modern Uzak Dogu Ilim anlayisinda, yanii Ezoterik uygulamalarindan ilmi yönden farklidir... Cakralara yönelik Uygulamar, Hak icin, ve onun Ismi-Sifatlari ile gerceklestirilir...

Ezoterikte ise bu elbette farklidir, felsefik düsünceler ve üstü kapali Nefs Sagligi ve kuvvetli Ego icin uygulanir...

Kendinizce haklısınız belki ama sitemizde ÇAKRA , ASTRAL SEYAHAT gibi saçmalıklara yer vermemekteyiz ,konu ve bilgi olarak mevcuttur bu yapıp uygulamakla aynı değildir ,selamla
Cag
Yeni Üye

Yeni Üye

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 3:53 pm

Iyi yapiyorssunuz, karsi degilim... sadece bu tip uygulamalarin baska, kosul ve niyetler dahilinde islamda Caiz oldugunu, ve yapildigini... örnekleri ile dile getirdim...

Kendimce hakliyim gibi bir Tavrim yok, Siz degerli site sakinlerini bildiklerim dahilinde, bilgilendirmeye. calistim... Forum bu amaci tasimiyormu...? soruyorum kusuruma bakma... bu ikidir " Duvar " a benzeyen karsilik veriyorsun...

Smile
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

Nur Enerjisi Empty
MesajKonu: Geri: Nur Enerjisi   Nur Enerjisi Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:05 pm

Cag demiş ki:
Iyi yapiyorssunuz, karsi degilim... sadece bu tip uygulamalarin baska, kosul ve niyetler dahilinde islamda Caiz oldugunu, ve yapildigini... örnekleri ile dile getirdim...

Kendimce hakliyim gibi bir Tavrim yok, Siz degerli site sakinlerini bildiklerim dahilinde, bilgilendirmeye. calistim... Forum bu amaci tasimiyormu...? soruyorum kusuruma bakma... bu ikidir " Duvar " a benzeyen karsilik veriyorsun...

Smile

Ehli Sünnet e aykırı olmayan herşeye kapı açıktır burada , Ehli Sünnette de yol bellidir. selamla

Nur Enerjisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PİRAMİTİN GİZEMLİ ENERJİSİ
» Canlı Yaşamın Temeli ve Bilinçli Şifa Enerjisi: SU (Önemli Bilgiler)